«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 30/05/2020 11:23

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Демократия
ПовідомленняДодано: 21/05/2019 15:03 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Цитата:
Сьогодні президент Зеленський підпише указ про проведення дострокових парламентських виборів

Не є таким важливим, на що саме він буде посилатися в цьому указі. І сам президент, і його юристи, і його прихильники будуть прекрасно знати, що глава держави пішов на свідоме порушення законів країни і її Конституції, розтоптав право. Але вони будуть брехати самим собі, тому що так треба. І в цьому нічим не відрізнятися від росіян, які теж прекрасно знають, що їхні війська знаходяться на нашій землі, але брешуть, що «настамнет» тому що так треба.

Ба більше - опоненти цього президентського рішення, які будуть стверджувати, що глава держави порушив закон і навіть подавати до Конституційного суду, теж погодяться з ним. Воно їм потрібне. Тому що у них розгорнуті виборчі штаби, тому що у них мобілізовані виборці. Тому що їм потрібно, щоб новий президент порушив Конституцію - щоб потім, коли виборці чергового разу розчаруються в своєму кумирі і зненавидять його, позбутися Зеленського на законних підставах. Позбутися як порушника Конституції, а не просто як людини, що не виправдала ілюзій натовпу.

Так в українській історії було вже не раз і не два. Найяскравіше проявилося, коли узурпував владу Віктор Янукович. Коли незаконно створювали коаліцію у парламенті, коли за допомогою продажного Конституційного суду переписували під узурпатора Основний закон країни. І тоді все було всім зрозуміло - але прихильники Януковича, цього "сильного господарника", робили вигляд, що нічого не помітили. А опозиція була зацікавлена ​​в тому, щоб її головний ворог сам викопав собі політичну могилу. І не помилилася в розрахунках - ось тільки крах Януковича обернувся не тільки його особистою поразкою, але ще і кров'ю, війною, втратою територій і економічною катастрофою.

Зараз все буде приблизно так само. Успіх буде куватися приблизно тими ж людьми і їхніми учнями - спочатку за допомогою порушення Конституції отримають слухняний парламент, потім за допомогою Конституційного суду скасують закон про люстрацію і забезпечать реванш "справжніх" професіоналів. І країна повернеться до 2010 року, щоб потім - тільки набагато швидше, ніж в недавньому минулому - повернутися у 2013-й.

Порушення Конституції, неповага до права - і це те, що українці ніяк не можуть зрозуміти - це завжди дорога до політичної, соціальної та економічної катастрофи. Україна вже на цьому шляху. Одні готові до реваншу, інші з цікавістю спостерігають, як їхні опоненти-тріумфатори риють собі нову політичну могилу поблизу від могили Януковича. Але в результаті багаті стануть ще багатшими, а бідні - ще біднішими. В результаті будуть надовго втрачені шанси, які з'явилися завдяки Майдану 2013-2014 років. В результаті будуть нові трагедії, нові поразки, нові катастрофи. В результаті країна знову опиниться в глухому куті, з якого не зможе вибратися.

У глухому куті тому, що неможливо побудувати диктатуру там, де немає грошей для задоволення запитів юрби. І неможливо побудувати демократію там, де немає поваги до закону.

https://espreso.tv/article/2019/05/21/v ... _do_krakhu


К Портинокву, можно относиться по разному. Но в данном конкретном тексте он прав. Нет у нас в стране уважения к процедуре. Последние пять лет хоть как-то старались следовать процедуре. И даже те не большие усилия меняли страну к лучшему. Но увы, не только в "элитах", но и в народе понятия подменяющие собой демократию, ну очень укоренились. Люди перестали видеть разницу, многие ее в упор не видят. Что нравится, что не требует усилий то и правильно.

Майдан пять лет назад, продемонстрировал к чему может привести жизнь по понятиям. Но урок, судя по всему, не был выучен. Телевизор транслирует хотелки "элит", народ поддерживает. И поддерживает порой ну очень активно, даже если совсем не понимает сути.

И что самое, на мой взгляд угрожающее на сегодня, желание ввести народовладие в Конституцию. Это жуткая и подлая, со стороны "элит", подмена гражданского общества понятийным народовладием.

Поясню попроще. Телевизор расскажет о желаниях одних, и утвердит во мнении других, чего они больше всего хотят на данную минуте. Ну а после референдум - "а не желаете ли нам подсобить". Народу нравится когда его спрашивают. И даже если спрашивают о том, чего народ в принципе не может знать, все равно нравится.

Децентрализация, самоуправление требует усилий, а народ ленив. Проще на референдум. Проголосовал и ждешь когда на блюде принесут "нам должны".

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 22/05/2019 16:37 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Цитата:
"Кінцеве рішення, якщо воно буде неоднозначно сприйняте суспільством, якщо там будуть точки, проблемні для сприйняття тими чи іншими, може бути винесене на референдум, щоби не якийсь політик приймав рішення, яке розколює суспільство, а щоб сам народ, саме суспільство прийняло таке рішення чи підходять ті, чи інші домовленості", - заявив Богдан.


26 апреля 2018 года, КС отменил приянтый при Яныке, закон о референдуме. Само обоснование и решение длинное. Я немного процитирую, тобы было понятно тем, кто за референдум о том как помириться с РФ. И тем, кто всецело за приять новую конституцию на референдуме.

Цитата:
Згідно зі статтею 159 Основного Закону України Верховна Рада України розглядає законопроект про внесення змін до Конституції України за наявності висновку Конституційного Суду України щодо відповідності законопроекту вимогам статей 157 і 158 Конституції України. У випадку внесення змін до Конституції України без дотримання вимог, установлених нормами розділу XIII "Внесення змін до Конституції України" Конституції України, зміст відповідного законопроекту не може бути підданий превентивному конституційному контролю. Окреслений підхід ставить під загрозу передбачені, зокрема, статтею 157 Конституції України об’єкти такого контролю, а саме: права і свободи людини і громадянина, незалежність і територіальну цілісність України.

Відповідно до частини другої статті 151 Основного Закону України Конституційний Суд України за зверненням Президента України або щонайменше сорока п’яти народних депутатів України надає висновки про відповідність Конституції України (конституційність) питань, які пропонуються для винесення на всеукраїнський референдум за народною ініціативою. Однак Законом № 5475 повноваження щодо перевірки на конституційність питань, які виносяться на всеукраїнський референдум, покладено на Центральну виборчу комісію. Відповідно до частини другої статті 31 Закону № 5475 Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації ініціативної групи з мотивів, зокрема, "невідповідності питання чи тексту, що пропонується винести на всеукраїнський референдум, вимогам Конституції України та законам України".

У частині третій статті 20 Закону № 5475 визначено, тексти нової редакції Конституції України та законопроектів, що виносяться на конституційний та законодавчий референдум, не повинні скасовувати чи обмежувати зміст та обсяг існуючих прав і свобод людини і громадянина або бути спрямованими на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України", однак Закон № 5475 не містить норм щодо можливості для Конституційного Суду України здійснювати конституційний контроль за змістом тексту відповідного законопроекту.

Таким чином, указані положення Закону № 5475 істотно обмежують повноваження Конституційного Суду України щодо здійснення ним превентивного конституційного контролю, передбаченого Конституцією України.Цитата:
24. Конституційний Суд України вважає, що, втілюючи приписи Конституції України щодо законодавчого регулювання, Верховна Рада України має дотримуватись міжнародних стандартів проведення референдумів, зокрема позицій Європейської Комісії "За демократію через право" (Венеціанської Комісії) (далі - Венеціанська Комісія). У Висновку від 11 липня 2001 року № 190/2002 "Керівні принципи для демократичних референдумів на національному рівні", ухваленому Венеціанською Комісією на 47-й сесії (Венеція, 6-7 липня 2001 року), зазначено: "Застосування референдумів повинно бути підпорядковане юридичній системі в цілому, а особливо нормам, які регулюють перегляд Конституції. Зокрема, референдум не може бути проведений, якщо Конституція не передбачає його, наприклад, коли конституційна реформа є предметом виключної юрисдикції парламенту" (підпункт 3 пункту II.B).

Венеціанська Комісія на 95-й Пленарній сесії (Венеція, 14-15 червня 2013 року) ухвалила окремий Висновок щодо Закону № 5475, у якому, зокрема, зазначила: "Проте окремі положення нового Закону, відповідно до яких може бути проголошено референдум за народною ініціативою щодо конституційних змін, якщо їх проаналізувати ретельніше, потрапляють під ризик не лише стосовно відповідності окремим міжнародно визнаним стандартам щодо референдумів, а й з точки зору того, як з їх врахуванням слід розуміти Конституцію України"; "деякі з положень виходять за межі встановленої конституційної норми та можуть мати наслідком політично мотивовані маніпуляції таким референдумом, а особливо стосовно зміни Конституції в спосіб, не передбачений текстом Конституції України... новий закон містить подібні положення". Далі у Висновку вказано, що "уможливлення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо нової конституції або щодо внесення конституційних змін (як зазначено в Законі про референдум, що розглядається, зокрема в його статтях 15 і 16) дозволить обійти вимогу щодо голосування кваліфікованою більшістю у Верховній Раді. На глибоке переконання Венеціанської Комісії, це було би згубним для конституційної стабільності та легітимності в Україні" (пункти 16, 28 Висновку Венеціанської Комісії від 17 червня 2013 року № 705/2012 щодо Закону України "Про всеукраїнський референдум").https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v004p710-18

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 23/05/2019 14:08 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Зображення

Демократия - это процедура. Конституция и законы - это процедура. И если кто-то ей не следует, то виноват он сам, а не Конституция и демократия.

Но мы же понимаем, что суть их претензий сводится к одному, если процедура не устраивает, ее нужно изменить в пользу своего хочу. И у каждого свое "хочу". И каждый видит себя во главе всего. А когда разносят в прах общественный договор, сетуют на Майдан, о себе любимых, стыдливо умалчивая.

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 04/06/2019 22:47 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Що до вбитого хлопчика. Хлопчик та держава.

Сьогодні прийшла до дому, і трохи подивилась етер "Прямого" каналу. Одна пані депутат, переплутавши грішне з праведним, сказала, що Аваков завжди казав, що лише держава має право на правопорядок. Це зовсім не так. Аваков, завжди казав, що держава має право на насилля. Що саме МВС має таке право.

І от що я хотіла б сказати. Коли держава заявляє своє право на насилля, то це вже ніяка не демократія. Це вже диктатура. А коли держава не лише це заявляє, а ще і робить своїм напрямком дії, то не варто дивуватись, що якісь поліціянти, на гарному підпитку, виходять на галявинку серед міста трохи постріляти. Їм сам міністр зі своїми радниками дав таке право. Право буди над громадянами.

От як би у нас держава залишала за собою право на правопорядок, то і країна була б інша. Бо поліція захищала б закон та рівність усіх перед законом. Це те, що в нашій країні мало хто розуміє - то є верховенство права.

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 26/06/2019 13:51 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Цитата:
«Новости из Страсбурга. Коллеги из украинской делегации пишут, что 101 из 197 членов ПАСЕ проголосовали за то, чтобы россиянин Слуцкий стал вице-президентом Ассамблеи. Напомню, это лицо находится под санкциями ЕС и других стран за голосование за ввод войск в Украину, аннексию Крыму, неоднократное посещение оккупированных территорий. Также именно он организовывал скандальную поездку Аграмунта в Сирию на российском военном самолете, щеголяет своей дружбой с Асадом. А еще несколько журналисток в Москве публично обвинили его в харассменте», — написала Геращенко.
Она добавила, что деньги России заставляют Совет Европы закрывать глаза на все нарушения РФ — начиная от убитых во время химических атак сирийских детей и заканчивая харассментом.
«Будет еще один тур голосования, где нужно 75 голосов. И подсанкционное лицо усядется в руководящем кресле Ассамблеи», — добавила Геращенко.


Два дня назад, в ПАСЕ умывались слезами и говорили "мы возвращаем РФ в ПАСЕ, ради прав и свобод россиян". Ну то, что те россияне, с радостью на танках Европой промчались бы, и так понятно. Плевать они хотели на свои права и свободы, им вяличие подавай. Я о другом.

Совсем "неожиданно" слезы европейцев просохли, и они решили утвердить на должность мракобеса и редкостного ублюдка Слуцкого, на котором и клейма ставить негде. Который с сотоварищами, проголосовал отмену приоритетности международного права над внутренним российским. Уже три года в РФ никакие решения ЕСПЧ(европейский суд по правам человека) не выполняются на "законных" для рашки основаниях. И это нисколечки не волновало ПАСЕ.

От так Европа движется от ценностей к понятиям. Российская пошесть - понятия, бодро шагает миром.

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 26/06/2019 17:28 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 08/03/2008 02:31
Повідомлень: 9375
Звідки: г.Мариуполь
Зачетные истерики!!! Удовлетворен.

_________________
"С нами Бог, разумейте языцы, и покоряйтеся: ибо с нами Бог."


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 26/06/2019 17:55 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Тихоня написав:
Зачетные истерики!!! Удовлетворен.


Я тоже самое скажу, когда мордор в Мариуполь пожалует. :-)

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 26/06/2019 20:42 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 08/03/2008 02:31
Повідомлень: 9375
Звідки: г.Мариуполь
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Зачетные истерики!!! Удовлетворен.


Я тоже самое скажу, когда мордор в Мариуполь пожалует. :-)

А-а-а....Ну ежели только так...А в Киев уже пришел,я так понимаю...

_________________
"С нами Бог, разумейте языцы, и покоряйтеся: ибо с нами Бог."


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 26/06/2019 23:03 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Зачетные истерики!!! Удовлетворен.


Я тоже самое скажу, когда мордор в Мариуполь пожалует. :-)

А-а-а....Ну ежели только так...А в Киев уже пришел,я так понимаю...


Мы еще поборемся. Права и свободы, того стоят. :-)

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 27/06/2019 00:28 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 08/03/2008 02:31
Повідомлень: 9375
Звідки: г.Мариуполь
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Зачетные истерики!!! Удовлетворен.


Я тоже самое скажу, когда мордор в Мариуполь пожалует. :-)

А-а-а....Ну ежели только так...А в Киев уже пришел,я так понимаю...


Мы еще поборемся. Права и свободы, того стоят. :-)

Ну так...Каждый хочет поьольше прав и свободы плевать в лицо остальным... :-D :-D :-D

_________________
"С нами Бог, разумейте языцы, и покоряйтеся: ибо с нами Бог."


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 27/06/2019 00:38 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Зачетные истерики!!! Удовлетворен.


Я тоже самое скажу, когда мордор в Мариуполь пожалует. :-)

А-а-а....Ну ежели только так...А в Киев уже пришел,я так понимаю...


Мы еще поборемся. Права и свободы, того стоят. :-)

Ну так...Каждый хочет поьольше прав и свободы плевать в лицо остальным... :-D :-D :-D


Да я и не сомневаюсь, что в вашей альтернативной реальности, именно так и происходит.

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 02/07/2019 23:45 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Зображення

С 2010 по 2014 они много чего творили по принципу - "как хочется или нравится, так и правильно" В 2014 ничерта не поняли, отсиделись и снова за свое.
Урок будет жесткий... для все будет жесткий урок. И это очень горько...

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 03/07/2019 00:32 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 08/03/2008 02:31
Повідомлень: 9375
Звідки: г.Мариуполь
Svetlana написав:
Зображення

С 2010 по 2014 они много чего творили по принципу - "как хочется или нравится, так и правильно" В 2014 ничерта не поняли, отсиделись и снова за свое.
Урок будет жесткий... для все будет жесткий урок. И это очень горько...

Согласен-горько...Но необходимо...И варианта ,к сожалению ,всего два...Либо попустит...либо парализует...Народ должен объединиться и граждане должны научиться быть гражданами...В этом ,я полагаю, и есть смысл "времени Вовчика"...
Возможно вы не безнадежны... @}->--

_________________
"С нами Бог, разумейте языцы, и покоряйтеся: ибо с нами Бог."


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 03/07/2019 00:44 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49783
Звідки: Киев
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Зображення

С 2010 по 2014 они много чего творили по принципу - "как хочется или нравится, так и правильно" В 2014 ничерта не поняли, отсиделись и снова за свое.
Урок будет жесткий... для все будет жесткий урок. И это очень горько...

Согласен-горько...Но необходимо...И варианта ,к сожалению ,всего два...Либо попустит...либо парализует...Народ должен объединиться и граждане должны научиться быть гражданами...В этом ,я полагаю, и есть смысл "времени Вовчика"...
Возможно вы не безнадежны... @}->--


Объединиться вокруг чего?

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Демократия
ПовідомленняДодано: 03/07/2019 01:12 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 08/03/2008 02:31
Повідомлень: 9375
Звідки: г.Мариуполь
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Зображення

С 2010 по 2014 они много чего творили по принципу - "как хочется или нравится, так и правильно" В 2014 ничерта не поняли, отсиделись и снова за свое.
Урок будет жесткий... для все будет жесткий урок. И это очень горько...

Согласен-горько...Но необходимо...И варианта ,к сожалению ,всего два...Либо попустит...либо парализует...Народ должен объединиться и граждане должны научиться быть гражданами...В этом ,я полагаю, и есть смысл "времени Вовчика"...
Возможно вы не безнадежны... @}->--


Объединиться вокруг чего?

Вокруг общих целей...В том числе и вокруг цели построения государства Украина на приемлемых для всех принципах...

_________________
"С нами Бог, разумейте языцы, и покоряйтеся: ибо с нами Бог."


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: