«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 23/08/2019 12:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1208 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 81  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 10:02 
Старейшина

Тихоня написав:
Полагаете дойдёт...?
И Боплан до него не доходит :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 10:23 
Старейшина

Боплану как раз дошло и оЧЧЧень давно, а вот некоторым особопрАдвинутым из страны
Моксель никак тоДесть - сАвсем *NO*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 21:10 
Старейшина

Сплошной абырвалг :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 22:40 
Старейшина

Марк Зобов написав:
Povstanetz, а Вы когда-либо были нормальным человеком? - Без этой злости, ненависти к тем, кто мыслит иначе?

«Ви, шановна, питаєте, звідки ця злість. Це не злість, це зневага.
Я зневажаю ту систему, вона без малого сто років намагалися нас усіх знищити»

Зображення

Ви, шановна, питаєте, звідки ця злість? Це не злість,це зневага.
Я зневажаю ту систему, вона без малого сто років намагалися нас усіх знищити. Вона знищувала і нашу сімю, але їй це не вдалося.

Тут одна пані – із тих, хто настальгіруєт – питає,типу саркастично, де жив мій дідусь – в СРСР чи, може, на Марсі (в контексті дискусії про ветеранів і «ветеранів»), бо я написала, що мій дід, хоч і воював, та був патріотом України, а за власівську стрічку- якби дожив до наших днів, міг би дати й по морді.

А ще питає та пані – «аткуда столька злості» в мене… То я їй мушу відповісти.
Ми таки і справді не жили в СРСР, ми ніколи не ідентифікували себе із цим штучним геополітичним утворенням.
Ми ніколи не були «совєцкімі людьмі», ми завжди були «антисовєтчікамі» і «неблагонадьожнимі», з усіма витікаючими звідси наслідками.

Мого батька вигнали з компартії за «буржуазний націоналізм».
І ми жили впроголодь, на мамину зарплату коректора, бо, звичайно, тата ніде не брали на роботу.

Ви, шановна, питаєте, звідки ця злість? Це не злість,це зневага.
Я зневажаю ту систему, вона без малого сто років намагалися нас усіх знищити.
Вона знищувала і нашу сімю, але їй це не вдалося. Знаєте, шановна, чому?
Тому що ми були українцями, і наша рідна земля, яку ми ні разу не зрадили, тримала нас на цьому світі, а нашу сім`ю – тримала вкупі, як стиснутий кулак.

Ми жили не в совку, ми жили в Україні.
Моя сім`я носила вишиванки, ще коли за це могли пришити антисовєччину. Мої батьки носили квіти до Тараса, коли за це могли і пов’язати.
Російську мову я вперше почула у школі, від однокласників.

Моя мама пекла уночі паски, і уночі ж пробиралася із ними до церкви.
Похрестити мене приводили попа додому потайки. Але хрестив він мене українською.
Мої університетські викладачі дзвонили моїм батькам і попереджали, щоб я тихіше говорила в універі про право націй на самовизначення , бо можуть початися неприємності.

Мого старшого брата тупо «зарізали» на вступі в Шеву, хоч у нього була золота медаль,і він поїхав учитися аж у Душанбе.
У нас у хаті співали українських пісень і ховали у платяних шафах самвидав, а слово «КГБ» вимовляли, як і слово «чорт» – пошепки, аби не накликати.

Мій чоловік носив оселедець і козацьку сережку, ще коли нинішні хіпстери поняття зеленого не мали, що таке барбершоп, де ниньки їм вистригають модні «джури» на маківці.
І він же, до речі, – рафінований російськомовний житель столичного Печерська, – із поваги до нашої сім’ї відразу ж перейшов на неймовірно правильну і соковиту українську мову, якій не зраджує і до сьогодні.

Моя донька – краща за мене. Вона взагалі ніколи не переходить на російську, і я за це горджуся нею неймовірно.

А мій дід – той що воював – утікав від розкулачення, уночі, виштовхнувши на віз лише свою жінку з моїм маленьким татом і машинку Зінгер, як збереглася до сьогодні.
Це все, що він забрав, покинувши своє велике господарство, корів, коней, свиней, хату, в яку потім вселився новоназначений голова колхоза – вічно п’яний Житель Москвы, присланий в українське село строіть совєцкій союз звідкісь со середнєй полоси Росії.

Мій другий дід – вчитель української мови та літератури у селі на Полтавщині, щовечора виходив на ґанок, чекаючи «воронка», аби не будити своїх п’ятьох доньок, серед яких була й моя маленька мама. І його таки забрали.

Ви кажете, откуда столька злості? Це не злість. Це лють. Лють на віки вічні.
До совка, до росії, яка й сьогодні намагається задушити нас усіх тими колорадськими стрічками.
А зрадники, якими тут кишить, як червями, – із усіх сил із середини допомагають.

Серед них, зрадників – і той «вєтєран», на захист якого стала уся фейбучна вата, усі явні та латентні вороги країни – від оппо до провладних писак, які так хочуть проштовхнутися до корита, приміром – Алєксєй Давідєнко, колишній депутат від Удару, який назвав мої дописи про колорадську стрічку «гнілими рассуждєніямі».

Насправді, більш здорової сімї, ніж наша – важко знайти бо ми – звичайні українці, які пережили сталінізм, розкулачення, геноцид-33, війну, КГБ, але не скурвилися, не продалися, не мімікрували, ми просто любимо свою землю, маємо розкіш говорити правду, зневажаємо ворогів і ненавидимо зрадників.
Хіба це «злость»? Та ні, це просто любов до нашої рідної України.

Galya Plachynda

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 01:12 
Старейшина

Да, это не лечится. Это посттравматическое.
Люди с таким состоянием психики разрушают Украину, о чем я Вам здесь и говорю.
У них разум зашторен ненавистью и они не способны услышать слова Г.С. Сковороды: "Хіба не любов все поєднує, будує, творить, подібно до того, як ворожість руйнує ... Що дає основу? - Любов. Що творить? - Любов. Що зберігає? - Любов, любов. Що дає насолоду? - Любов, любов, початок, середина і кінець, альфа і омега".

Беда ... :(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 05:52 
Старейшина

Доброе утро.
Марк Иванович, к кому предлагаете относится с любовью - к врагу и оккупанту ?
Может вы заканчивали мединститут, практикующий врач, психотерапевт, имеете частную клинику или может быть сертификат подтверждающий ваши знания и опыт в области медицины, нет?
Тогда проконсультируйте роССийскую госдуму вкупе с психом Жириновским, с плешивым лидером нации и так всему миру всё ясно без всяких диагнозов.
Если у вас нет возможности проверить ЭТИХ, милых вашему руССкомирскому сердцу и душе пациентов то хотя бы опишите анамнез вашему коллеге и бАльшому другу УКРАИНЫ, пылающего к ней браЦькой любовью( по Сковороде) - фошиствующему Т44.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 06:16 
Старейшина

Марк Зобов написав:
У них разум зашторен ненавистью и они не способны услышать слова Г.С. Сковороды: "Хіба не любов все поєднує, будує, творить, подібно до того, як ворожість руйнує ... Що дає основу? - Любов. Що творить? - Любов. Що зберігає? - Любов, любов. Що дає насолоду? - Любов, любов, початок, середина і кінець, альфа і омега".

Второй...Поздравляю...!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 09:19 
Старейшина

Тихоня написав:
Марк Зобов написав:

Второй...Поздравляю...!!!
Кого с чем поздравляете? :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 11:12 
Старейшина

Povstanetz написав:
Доброе утро.
Доброе.
Povstanetz написав:
Марк Иванович, к кому предлагаете относится с любовью - к врагу и оккупанту ?
Есть еще такое:
«А Я говорю вам: любите врагов ваших, благословляйте проклинающих вас, благотворите ненавидящим вас и молитесь за обижающих вас и гонящих вас, да будете сынами Отца вашего Небесного, ибо Он повелевает солнцу Своему восходить над злыми и добрыми и посылает дождь на праведных и неправедных. Ибо если вы будете любить любящих вас, какая вам награда? Не то же ли делают и мытари? И если вы приветствуете только братьев ваших, что особенного делаете? Не так же ли поступают и язычники? Итак будьте совершенны, как совершен Отец ваш Небесный». (от Мат. 5: 44-48).
Povstanetz написав:
Может вы заканчивали мединститут, практикующий врач, психотерапевт, имеете частную клинику или может быть сертификат подтверждающий ваши знания и опыт в области медицины, нет?
Нет знаний в области медицины. :(
Povstanetz написав:
Тогда проконсультируйте роССийскую госдуму вкупе с психом Жириновским, с плешивым лидером нации и так всему миру всё ясно без всяких диагнозов.
И плешивый лидер и Жириновский - это КГБ - люди с великолепной психикой и аналитическим умом.
Povstanetz написав:
Если у вас нет возможности проверить ЭТИХ, милых вашему руССкомирскому сердцу и душе пациентов то хотя бы опишите анамнез вашему коллеге и бАльшому другу УКРАИНЫ, пылающего к ней браЦькой любовью( по Сковороде) - фошиствующему Т44.
Это сложно для меня в силу отсутствия профессиональных знаний :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 11:43 
Старейшина

Однако для меня у вас оказались медицинские знания.
Вы читали Библию или может быть какое-то Евангелие ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 15:43 
Старейшина

Povstanetz написав:
Однако для меня у вас оказались медицинские знания.
Никаких специальных медицинских знаний для Вас я не использовал, просто описал то, что у Вас на виду.
Povstanetz написав:
Вы читали Библию или может быть какое-то Евангелие ?
Читал Библию и какое-то Евангелие.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 16:56 
Старейшина

И что у меня на виду ?
Про фарисеев читали ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 18:54 
Старейшина

Povstanetz написав:
И что у меня на виду ?
Ненависть, злоба.
Povstanetz написав:
Про фарисеев читали ?
Что именно?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 19:00 
Старейшина

Конкретные примеры моей ненависти и злобы.
О соринке в чужом глазу.

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 19:10 
Старейшина

Povstanetz написав:
Конкретные примеры моей ненависти и злобы.
Ваши посты за редчайшим исключением несут в себе негативное содержание. Ваши действия на форуме - преследование инакомыслящих.
Povstanetz написав:
О соринке в чужом глазу.
И что с соринкой?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1208 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 81  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot], Тихоня

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: