«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 28/05/2020 18:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 1329 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 89  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 00:52 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 31/10/2009 01:30
Повідомлень: 5175
Звідки: Харьков
Povstanetz написав:
Что такое Википедия ? %)
Что такое вся правда ? :-[
Можете и не в Википедии прочесть то же самое об УНР. И если писать о Ленине, то надо писать, начиная с того, что УНР возникла благодаря Октябрьскому перевороту, который совершили большевики во главе с Лениным. И это есть правда :-)
Povstanetz написав:
Когда УКРАИНУ знали в Европе на месте мокшанской Мацквы только жабы квакали. ]:->
Карты в руки: что старинные карты рассказывают об Украине
Цитата:
Советская пропаганда сформировала ощущение, что жизнь началась в 1945 году, а до этого был провал.
Поэтому факт, что мы на этой земле живем уже полторы тысячи лет, в сознании некоторых людей до сих пор не зафиксировался.
Умному достаточно.
Вы сами хоть читаете то, на что ссылаетесь?

Читаем у Боплана http://litopys.org.ua/boplan/opys.htm :

Цитата:
Гійом Левассер де БОПЛАН
ОПИС УКРАЇНИ,
КІЛЬКОХ ПРОВІНЦІЙ КОРОЛІВСТВА ПОЛЬСЬКОГО, ЩО ТЯГНУТЬСЯ ВІД КОРДОНІВ МОСКОВІЇ ДО ГРАНИЦЬ ТРАНСІЛЬВАНІЇ, РАЗОМ З ЇХНІМИ ЗВИЧАЯМИ, СПОСОБОМ ЖИТТЯ І ВЕДЕННЯ ВОЄН,
...
Щоб краще Вас упевнити в цьому вагомішими, аніж слабкі слова, доказами, беру на себе сміливість з цілковитою покірністю і глибокою повагою піднести Вашій августійшій величності опис цього великого пограниччя — України [de cette grande lisiere d'Ukranie], розташованої між Московією [Moscovie] і Трансільванією 2, яку Ваші попередники здобули для Вас п'ятдесят років тому 3 і розлогі рівнини \23\ якої стали настільки ж родючими, наскільки пустельними були досі.
Житла тут побудовані на зразок московських, одноповерхові, досить низькі, рідко вище одного поверху 36. \29\

Однак саме звідси пішов той благородний люд, який нині зветься запорозькими козаками [cosaques zaporousky]. Протягом багатьох літ вони заселяють різні місця по Борисфену і довкола; ще й тепер їх кількість сягає до 120 тис. чоловік 39, призвичаєних до війни і готових менш, як за тиждень, до виконання будь-якого наказу, що йде від імені короля 40. Це люди, які часто, майже щороку роблять набіги 41 на Понт Евксінський [Pont Evxin] 42 /4/ з великою шкодою для турків. Вони неодноразово грабували Крим, який належить Татарії [Tartarie], спустошували Анатолію [la Natolie] 43, розоряли Трапезунд [Trebisonde] 44 і досягали навіть гирла Чорного моря за три льє від Константинополя 45, де винищували все вогнем і мечем, повертаючись звідти з великою здобиччю і рабами, звичайно малими дітьми, яких вони залишають для послуг у себе або дарують вельможам свого краю. Літніх людей вони ніколи не залишають, хіба що тоді, коли вважають їх досить багатими, аби заплатили за свій викуп і відкупились. Кількість [козаків], які йдуть у походи, ніколи не перевищує 6—10 тис. чоловік. Вони чудом перепливають море на поганеньких човнах, виготовлених власними руками, форму і конструкцію котрих я опишу пізніше.

Вони сповідують грецьку віру, яку по-своєму називають /6/ руською [Rus], дуже шанують святкові дні і дотримуються постів, які у них тривають 8 або 9 місяців на рік 5 і полягають в утриманні від м'яса. Вони настільки вперті в дотриманні цієї формальності, що переконують себе, ніби порятунок [їхньої душі] залежить від зміни їжі. Зате, я гадаю, навряд чи жоден інший народ у світі давав \31\ би собі стільки волі у питті, як вони, бо не встигають протверезіти, як одразу (як-то кажуть) починають лікуватися тим, від чого постраждали. Однак усе це тільки під час дозвілля, бо коли вони воюють або коли задумують якусь справу, то вкрай тверезі. Окрім одягу, в них немає нічого простацького 52. Вони дотепні, кмітливі, винахідливі і щедрі, не прагнуть до великого багатства, але надзвичайно кохаються у своїй свободі, без якої не уявляють життя: саме через це вони такі схильні до бунтів та повстань проти місцевих вельмож, як тільки відчують утиски. Тому рідко минає 7-8 років без того, щоб вони не бунтувалися і не піднімалися проти них. Поза тим усім це люди віроломні, зрадливі, підступні, яким довірятись можна, лише добре розваживши.

Вони надзвичайно міцні статурою, легко переносять спеку і холод, голод і спрагу, невтомні на війні, мужні, сміливі, а швидше нерозважливі, бо не дорожать власним життям. Де найбільше вони проявляють спритності та доблесті, так це б'ючись у таборі * під прикриттям возів 53 (бо вони дуже влучно стріляють з рушниць, які є їхньою звичною зброєю), обороняючи ці укріплення; вони непогані також на морі, але верхи на конях вони таки не найкращі. Пригадується, /7/ і я сам це бачив, як біля двохсот польських вершників змусили тікати 2000 їхніх найкращих воїнів.

Однак правда й те, що сотня цих козаків під прикриттям табору не побоїться і тисячі поляків чи навіть [кількох] тисяч татар. Якби вони були такі ж доблесні верхи, як і на землі, то, гадаю, були б непереможними. Вони високі на зріст, жваві, енергійні, люблять ходити в гарному одязі, яким особливо хизуються, коли пограбують його у своїх сусідів, бо в інших випадках вдягаються досить скромно. Вони відзначаються міцним від природи здоров'ям, навіть мало схильні до такої пошесті, розповсюдженої по всій Польщі, яку медики називають Blica, бо все волосся у тих, хто нею вражений, сплутується, жахливо переплітаючись докупи; місцеві жителі \32\ називають її гостець [gosches] 54. Мало хто з козаків помирає від хвороби, хіба що в глибокій старості, бо більшість гине почесною смертю на війні.

И нет там ни слова об украинцах, речь идет о русинах [Rus], козаках, татарах, ...
Украина - несколько провинций королевства польского. Это не государство, и нет там никаких украинцев.

_________________
Будьте реалистами - добивайтесь невозможного!


Востаннє редагувалось Марк Зобов в 20/06/2018 01:06, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 00:54 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 31/10/2009 01:30
Повідомлень: 5175
Звідки: Харьков
Povstanetz написав:
Зображення
*THUMBS UP*

_________________
Будьте реалистами - добивайтесь невозможного!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 05:11 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2017 13:20
Повідомлень: 7650
Цитата:
Можете и не в Википедии прочесть то же самое об УНР. И если писать о Ленине, то надо писать, начиная с того, что УНР возникла благодаря Октябрьскому перевороту, который совершили большевики во главе с Лениным. И это есть правда

Марк Иванович, а чего это вы зациклились именно на УНР или вы не в курсе того, что УКРАИНА не начиналась и не закончилась на УНР.
УКРАИНА - не Израиль и тем более не Московия Эрэфия о том благодаря чему и как она возникла разговор длинный и не в этой теме.
И ещё, следуя вашей логике: евреев нет - есть жиды, русских тоже нет, а есть москали они же кацапы, аналогично в других странах так что не надо передёргивать.

Этот юродивый :-| знаток истории кто: совецкий, русский, еврей ???

Зображення

Цитата:
Жириновский: «Украина – это Львов и пять районов, и мы ее отделяем»
Червень 19, 2018adminСВІТ

Российский и американский президенты Владимир Путин и Дональд Трамп могут договориться о разделе мира, и это станет большим достижением. Как передает replyua.net, такое заявление прозвучало от Владимира Жириновского, лидера ЛДПР, в эфире одной из программ телеканала Россия 1.

«Путин и Трамп могут договориться. Это будет отличное достижение. Корейцы все-таки – это Дальний Восток, сирийцы – Ближний Восток. Но если он даст возможность договориться.
А о чем договориться? Украина – это Львов и пять районов, – и мы отделяем ее.
И она пусть в НАТО входит и куда хочет. Но вся Новороссия – он дает согласие, вернее не возражает – все будет под российским флагом, как Крым и Донбасс»
, – заявил Жириновский.

По его словам, Дональд Трамп закроет сразу три конфликта, трижды станет лауреатом Нобелевской премии, восстановит хорошие отношения с РФ и Китаем, и после этого начнет душить Европу, поскольку ненавидит ее.
Это уже не первое заявление российского политика о распаде Украины.
Он неоднократно повторял, что от Украины останется только несколько областей.


Цитата:
"Украина - наша": отец погибшего на Донбассе террориста вызвал недоумение

Отец погибшего на Донбассе террориста обвинил в смерти сына, ранее примкнувшего к боевикам самопровозглашенной "ДНР", украинцев, которые защищают независимость своей страны.

Очевидцем ситуации стал российский публицист и правозащитник Евгений Ихлов, рассказавший полную историю своим подписчикам в Facebook.

С отцом террориста Ихлов повстречался в очереди к врачу, где и произошел разговор о гибели "добровольца "ДНР", которого убили "укропы" и "бандеровцы". В свое время отец поддержал сына, который отправлялся "освобождать от западной оккупации Украину", а после его гибели стал сетовать на украинцев.

]:-> "Украина наша земля, а всех, кто за самостийность - надо уничтожить..." @= , - привел блогер цитату отца террориста.

Зображення

"Возвращаясь домой, думал: мужик отправил своего сына на войну в чужую страну, чтобы лишить граждан этой страны свободы.
А всех украинцев, кто за независимость убить. В результате его сын превратился в груз - 200…
А винит он не себя, ни Кремль который развязал войну, ни вербовщиков, которые вербовали наемников прямо в воинских частях, а украинцев, которые защищают свою свободу"
, - отметил в своем посте автор.

Зображення

ЗЫ.Учите историю, *WRITE* желательно не только по Википедии

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 06:29 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 08/03/2008 02:31
Повідомлень: 9368
Звідки: г.Мариуполь
Марк Зобов написав:
Povstanetz написав:
Что такое Википедия ? %)
Что такое вся правда ? :-[
Можете и не в Википедии прочесть то же самое об УНР. И если писать о Ленине, то надо писать, начиная с того, что УНР возникла благодаря Октябрьскому перевороту, который совершили большевики во главе с Лениным. И это есть правда :-)
Povstanetz написав:
Когда УКРАИНУ знали в Европе на месте мокшанской Мацквы только жабы квакали. ]:->
Карты в руки: что старинные карты рассказывают об Украине
Цитата:
Советская пропаганда сформировала ощущение, что жизнь началась в 1945 году, а до этого был провал.
Поэтому факт, что мы на этой земле живем уже полторы тысячи лет, в сознании некоторых людей до сих пор не зафиксировался.
Умному достаточно.
Вы сами хоть читаете то, на что ссылаетесь?

Читаем у Боплана http://litopys.org.ua/boplan/opys.htm :

Цитата:
Гійом Левассер де БОПЛАН
ОПИС УКРАЇНИ,
КІЛЬКОХ ПРОВІНЦІЙ КОРОЛІВСТВА ПОЛЬСЬКОГО, ЩО ТЯГНУТЬСЯ ВІД КОРДОНІВ МОСКОВІЇ ДО ГРАНИЦЬ ТРАНСІЛЬВАНІЇ, РАЗОМ З ЇХНІМИ ЗВИЧАЯМИ, СПОСОБОМ ЖИТТЯ І ВЕДЕННЯ ВОЄН,
...
Щоб краще Вас упевнити в цьому вагомішими, аніж слабкі слова, доказами, беру на себе сміливість з цілковитою покірністю і глибокою повагою піднести Вашій августійшій величності опис цього великого пограниччя — України [de cette grande lisiere d'Ukranie], розташованої між Московією [Moscovie] і Трансільванією 2, яку Ваші попередники здобули для Вас п'ятдесят років тому 3 і розлогі рівнини \23\ якої стали настільки ж родючими, наскільки пустельними були досі.
Житла тут побудовані на зразок московських, одноповерхові, досить низькі, рідко вище одного поверху 36. \29\

Однак саме звідси пішов той благородний люд, який нині зветься запорозькими козаками [cosaques zaporousky]. Протягом багатьох літ вони заселяють різні місця по Борисфену і довкола; ще й тепер їх кількість сягає до 120 тис. чоловік 39, призвичаєних до війни і готових менш, як за тиждень, до виконання будь-якого наказу, що йде від імені короля 40. Це люди, які часто, майже щороку роблять набіги 41 на Понт Евксінський [Pont Evxin] 42 /4/ з великою шкодою для турків. Вони неодноразово грабували Крим, який належить Татарії [Tartarie], спустошували Анатолію [la Natolie] 43, розоряли Трапезунд [Trebisonde] 44 і досягали навіть гирла Чорного моря за три льє від Константинополя 45, де винищували все вогнем і мечем, повертаючись звідти з великою здобиччю і рабами, звичайно малими дітьми, яких вони залишають для послуг у себе або дарують вельможам свого краю. Літніх людей вони ніколи не залишають, хіба що тоді, коли вважають їх досить багатими, аби заплатили за свій викуп і відкупились. Кількість [козаків], які йдуть у походи, ніколи не перевищує 6—10 тис. чоловік. Вони чудом перепливають море на поганеньких човнах, виготовлених власними руками, форму і конструкцію котрих я опишу пізніше.

Вони сповідують грецьку віру, яку по-своєму називають /6/ руською [Rus], дуже шанують святкові дні і дотримуються постів, які у них тривають 8 або 9 місяців на рік 5 і полягають в утриманні від м'яса. Вони настільки вперті в дотриманні цієї формальності, що переконують себе, ніби порятунок [їхньої душі] залежить від зміни їжі. Зате, я гадаю, навряд чи жоден інший народ у світі давав \31\ би собі стільки волі у питті, як вони, бо не встигають протверезіти, як одразу (як-то кажуть) починають лікуватися тим, від чого постраждали. Однак усе це тільки під час дозвілля, бо коли вони воюють або коли задумують якусь справу, то вкрай тверезі. Окрім одягу, в них немає нічого простацького 52. Вони дотепні, кмітливі, винахідливі і щедрі, не прагнуть до великого багатства, але надзвичайно кохаються у своїй свободі, без якої не уявляють життя: саме через це вони такі схильні до бунтів та повстань проти місцевих вельмож, як тільки відчують утиски. Тому рідко минає 7-8 років без того, щоб вони не бунтувалися і не піднімалися проти них. Поза тим усім це люди віроломні, зрадливі, підступні, яким довірятись можна, лише добре розваживши.

Вони надзвичайно міцні статурою, легко переносять спеку і холод, голод і спрагу, невтомні на війні, мужні, сміливі, а швидше нерозважливі, бо не дорожать власним життям. Де найбільше вони проявляють спритності та доблесті, так це б'ючись у таборі * під прикриттям возів 53 (бо вони дуже влучно стріляють з рушниць, які є їхньою звичною зброєю), обороняючи ці укріплення; вони непогані також на морі, але верхи на конях вони таки не найкращі. Пригадується, /7/ і я сам це бачив, як біля двохсот польських вершників змусили тікати 2000 їхніх найкращих воїнів.

Однак правда й те, що сотня цих козаків під прикриттям табору не побоїться і тисячі поляків чи навіть [кількох] тисяч татар. Якби вони були такі ж доблесні верхи, як і на землі, то, гадаю, були б непереможними. Вони високі на зріст, жваві, енергійні, люблять ходити в гарному одязі, яким особливо хизуються, коли пограбують його у своїх сусідів, бо в інших випадках вдягаються досить скромно. Вони відзначаються міцним від природи здоров'ям, навіть мало схильні до такої пошесті, розповсюдженої по всій Польщі, яку медики називають Blica, бо все волосся у тих, хто нею вражений, сплутується, жахливо переплітаючись докупи; місцеві жителі \32\ називають її гостець [gosches] 54. Мало хто з козаків помирає від хвороби, хіба що в глибокій старості, бо більшість гине почесною смертю на війні.

И нет там ни слова об украинцах, речь идет о русинах [Rus], козаках, татарах, ...
Украина - несколько провинций королевства польского. Это не государство, и нет там никаких украинцев.

Полагаете дойдёт...?

_________________
"С нами Бог, разумейте языцы, и покоряйтеся: ибо с нами Бог."


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 06:40 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49758
Звідки: Киев
Тихоня написав:
Марк Зобов написав:
И нет там ни слова об украинцах, речь идет о русинах [Rus], козаках, татарах, ...
Украина - несколько провинций королевства польского. Это не государство, и нет там никаких украинцев.

Полагаете дойдёт...?


На днях, Белковского, слушала. Вам бы с Марком понравилось.

"Киевская Русь это наша российская федерация, государственность которой основала татаро-монгольская орда".

:-D Врет наверное. Русские же они с начала времен... ну где-то с времен палеозоя. :-D

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 06:58 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2017 13:20
Повідомлень: 7650
Какие русские ?

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 07:23 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 49758
Звідки: Киев
Povstanetz написав:
Какие русские ?


О, это просто. Я сейчас поясню.

Жил-был, значится, такой себе сорви голова. Поперся он как то прогуляться. С дружиной, ну чтобы значит веселей было. Догуляли до болот, приглянулась місцевість. Тихо, и татуся поряд нема. Пей гуляй сколько душе угодно. Холопов себе из местных племен набрал. Ну там чтобы огородик, курочки да кабанчик. А после совсем чудить стал, холопов стал русскими называть. Ну в том смысле, чтобы холопы знали чьих они хозяев слуги.

После много чего было, воевали то с теми то этими, ну а холопы так и остались русскими. Это если, к Тихоне, прислушаться. :-D

Если послушать Корморана, то русские те холопы, ущемленное большинство на болотах. С этим даже я соглашусь, ибо таки холопство, по определению, ущемляет свободу человека. Ну да если следовать логике Корморана, то малороссы это и вовсе холопы русских холопов, а потому крайне счастливый народ, по отношению к нам русичам. :-D Прям трагикомедия, а не история.

В целом, если прислушаться к местному форумному историческому сообществу :-D , то уровень их исторического мракобесия уже зашкаливает.

_________________
Якщо день не був твоїм другом, значить він був твоїм вчителем.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 10:00 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 31/10/2009 01:30
Повідомлень: 5175
Звідки: Харьков
Povstanetz написав:
Цитата:
Можете и не в Википедии прочесть то же самое об УНР. И если писать о Ленине, то надо писать, начиная с того, что УНР возникла благодаря Октябрьскому перевороту, который совершили большевики во главе с Лениным. И это есть правда

Марк Иванович, а чего это вы зациклились именно на УНР или вы не в курсе того, что УКРАИНА не начиналась и не закончилась на УНР.
Украина начиналась как окраинная территория, отвоеванная поляками в те времена, о которых пишет Боплан.
Что касается УНР, так это же вы подняли эту тему, начиная со ссылки на УНР
Цитата:
Именно Ленин, фактически, отдал приказ о захвате и уничтожении независимой УНР и создании марионеточной УССР, именно Ленин спровоцировал начало репрессий в Украине и первый голод 1921-23 годов, который затем перешел в Голодомор 1932-33 года.
В этой вашей цитате сплошной бред, начиная с независимости УНР, которая изначально создавалась как автономия и не более того.

Povstanetz написав:
И ещё, следуя вашей логике: евреев нет - есть жиды, русских тоже нет, а есть москали они же кацапы, аналогично в других странах так что не надо передёргивать.
Это ваша логика, не надо мне ее приписывать. Я же говорю о фактах, а именно, Боплан пишет о о русинах [Rus]. Не делились тогда еще русины на русских, украинцев и белорусов.

_________________
Будьте реалистами - добивайтесь невозможного!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 10:02 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 31/10/2009 01:30
Повідомлень: 5175
Звідки: Харьков
Тихоня написав:
Полагаете дойдёт...?
И Боплан до него не доходит :(

_________________
Будьте реалистами - добивайтесь невозможного!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 10:23 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2017 13:20
Повідомлень: 7650
Боплану как раз дошло и оЧЧЧень давно, а вот некоторым особопрАдвинутым из страны
Моксель никак тоДесть - сАвсем *NO*

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 21:10 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 31/10/2009 01:30
Повідомлень: 5175
Звідки: Харьков
Сплошной абырвалг :(

_________________
Будьте реалистами - добивайтесь невозможного!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/06/2018 22:40 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2017 13:20
Повідомлень: 7650
Марк Зобов написав:
Povstanetz, а Вы когда-либо были нормальным человеком? - Без этой злости, ненависти к тем, кто мыслит иначе?


«Ви, шановна, питаєте, звідки ця злість. Це не злість, це зневага.
Я зневажаю ту систему, вона без малого сто років намагалися нас усіх знищити»


Зображення

Ви, шановна, питаєте, звідки ця злість? Це не злість,це зневага.
Я зневажаю ту систему, вона без малого сто років намагалися нас усіх знищити. Вона знищувала і нашу сімю, але їй це не вдалося.


Тут одна пані – із тих, хто настальгіруєт – питає,типу саркастично, де жив мій дідусь – в СРСР чи, може, на Марсі (в контексті дискусії про ветеранів і «ветеранів»), бо я написала, що мій дід, хоч і воював, та був патріотом України, а за власівську стрічку- якби дожив до наших днів, міг би дати й по морді.

А ще питає та пані – «аткуда столька злості» в мене… То я їй мушу відповісти.
Ми таки і справді не жили в СРСР, ми ніколи не ідентифікували себе із цим штучним геополітичним утворенням.
Ми ніколи не були «совєцкімі людьмі», ми завжди були «антисовєтчікамі» і «неблагонадьожнимі», з усіма витікаючими звідси наслідками.

Мого батька вигнали з компартії за «буржуазний націоналізм».
І ми жили впроголодь, на мамину зарплату коректора, бо, звичайно, тата ніде не брали на роботу.

Ви, шановна, питаєте, звідки ця злість? Це не злість,це зневага.
Я зневажаю ту систему, вона без малого сто років намагалися нас усіх знищити.
Вона знищувала і нашу сімю, але їй це не вдалося. Знаєте, шановна, чому?
Тому що ми були українцями, і наша рідна земля, яку ми ні разу не зрадили, тримала нас на цьому світі, а нашу сім`ю – тримала вкупі, як стиснутий кулак.

Ми жили не в совку, ми жили в Україні.
Моя сім`я носила вишиванки, ще коли за це могли пришити антисовєччину. Мої батьки носили квіти до Тараса, коли за це могли і пов’язати.
Російську мову я вперше почула у школі, від однокласників.

Моя мама пекла уночі паски, і уночі ж пробиралася із ними до церкви.
Похрестити мене приводили попа додому потайки. Але хрестив він мене українською.
Мої університетські викладачі дзвонили моїм батькам і попереджали, щоб я тихіше говорила в універі про право націй на самовизначення , бо можуть початися неприємності.

Мого старшого брата тупо «зарізали» на вступі в Шеву, хоч у нього була золота медаль,і він поїхав учитися аж у Душанбе.
У нас у хаті співали українських пісень і ховали у платяних шафах самвидав, а слово «КГБ» вимовляли, як і слово «чорт» – пошепки, аби не накликати.

Мій чоловік носив оселедець і козацьку сережку, ще коли нинішні хіпстери поняття зеленого не мали, що таке барбершоп, де ниньки їм вистригають модні «джури» на маківці.
І він же, до речі, – рафінований російськомовний житель столичного Печерська, – із поваги до нашої сім’ї відразу ж перейшов на неймовірно правильну і соковиту українську мову, якій не зраджує і до сьогодні.

Моя донька – краща за мене. Вона взагалі ніколи не переходить на російську, і я за це горджуся нею неймовірно.

А мій дід – той що воював – утікав від розкулачення, уночі, виштовхнувши на віз лише свою жінку з моїм маленьким татом і машинку Зінгер, як збереглася до сьогодні.
Це все, що він забрав, покинувши своє велике господарство, корів, коней, свиней, хату, в яку потім вселився новоназначений голова колхоза – вічно п’яний Житель Москвы, присланий в українське село строіть совєцкій союз звідкісь со середнєй полоси Росії.

Мій другий дід – вчитель української мови та літератури у селі на Полтавщині, щовечора виходив на ґанок, чекаючи «воронка», аби не будити своїх п’ятьох доньок, серед яких була й моя маленька мама. І його таки забрали.

Ви кажете, откуда столька злості? Це не злість. Це лють. Лють на віки вічні.
До совка, до росії, яка й сьогодні намагається задушити нас усіх тими колорадськими стрічками.
А зрадники, якими тут кишить, як червями, – із усіх сил із середини допомагають.

Серед них, зрадників – і той «вєтєран», на захист якого стала уся фейбучна вата, усі явні та латентні вороги країни – від оппо до провладних писак, які так хочуть проштовхнутися до корита, приміром – Алєксєй Давідєнко, колишній депутат від Удару, який назвав мої дописи про колорадську стрічку «гнілими рассуждєніямі».

Насправді, більш здорової сімї, ніж наша – важко знайти бо ми – звичайні українці, які пережили сталінізм, розкулачення, геноцид-33, війну, КГБ, але не скурвилися, не продалися, не мімікрували, ми просто любимо свою землю, маємо розкіш говорити правду, зневажаємо ворогів і ненавидимо зрадників.
Хіба це «злость»? Та ні, це просто любов до нашої рідної України.

Galya Plachynda

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 01:12 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 31/10/2009 01:30
Повідомлень: 5175
Звідки: Харьков
Да, это не лечится. Это посттравматическое.
Люди с таким состоянием психики разрушают Украину, о чем я Вам здесь и говорю.
У них разум зашторен ненавистью и они не способны услышать слова Г.С. Сковороды: "Хіба не любов все поєднує, будує, творить, подібно до того, як ворожість руйнує ... Що дає основу? - Любов. Що творить? - Любов. Що зберігає? - Любов, любов. Що дає насолоду? - Любов, любов, початок, середина і кінець, альфа і омега".

Беда ... :(

_________________
Будьте реалистами - добивайтесь невозможного!


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 05:52 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2017 13:20
Повідомлень: 7650
Доброе утро.
Марк Иванович, к кому предлагаете относится с любовью - к врагу и оккупанту ?
Может вы заканчивали мединститут, практикующий врач, психотерапевт, имеете частную клинику или может быть сертификат подтверждающий ваши знания и опыт в области медицины, нет?
Тогда проконсультируйте роССийскую госдуму вкупе с психом Жириновским, с плешивым лидером нации и так всему миру всё ясно без всяких диагнозов.
Если у вас нет возможности проверить ЭТИХ, милых вашему руССкомирскому сердцу и душе пациентов то хотя бы опишите анамнез вашему коллеге и бАльшому другу УКРАИНЫ, пылающего к ней браЦькой любовью( по Сковороде) - фошиствующему Т44.


_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21/06/2018 06:16 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 08/03/2008 02:31
Повідомлень: 9368
Звідки: г.Мариуполь
Марк Зобов написав:
Да, это не лечится. Это посттравматическое.
Люди с таким состоянием психики разрушают Украину, о чем я Вам здесь и говорю.
У них разум зашторен ненавистью и они не способны услышать слова Г.С. Сковороды: "Хіба не любов все поєднує, будує, творить, подібно до того, як ворожість руйнує ... Що дає основу? - Любов. Що творить? - Любов. Що зберігає? - Любов, любов. Що дає насолоду? - Любов, любов, початок, середина і кінець, альфа і омега".

Беда ... :(

Второй...Поздравляю...!!!

_________________
"С нами Бог, разумейте языцы, и покоряйтеся: ибо с нами Бог."


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1329 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 89  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: