«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 28/05/2020 18:58

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 966 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: КИНО
ПовідомленняДодано: 06/09/2018 20:28 
Старейшина

https://www.youtube.com/watch?v=75yixFpFXFM

Повнометражний художній фільм Олеся Янчука «Таємний щоденник Симона Петлюри» створений за підтримки Держкіно України. Це був час, коли вирішувалася доля української держави. Історична драма охоплює період життя і діяльності Голови Директорії та Головного отамана УНР Симона Петлюри в, а також той час, коли Петлюра перебував у Парижі, в еміграції.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22/11/2018 19:44 
Ветеран

довелось мне намедни будучи в гостях сподобиться посмотреть фильму "гоголь. страшная месть". до сих пор под впечатлением. сначала просто доносились отдельные фразы, а позже знаете ли залюбопытствовал.... по слухам, Николай Васильевич покоится без своей головы, украли подлецы какие то, так вот может оно и к лучшему. а то бы он ей-бо востал бы из гроба и не знаю шо бы с афторами сделал.... не, ну есть же для такого "творчества" поручик Ржевский, или там Чапаев с Петькой и Анкой.... Штирлиц с Мюллером наконец....

но там и кроме Гоголя есть на шо приколоться, к примеру очень доставляет когда кузнец Вакула обращается к дочке: - доню...., а та в ответ: - чё тятя?!!! типа городская))) повбывавбы!!! слуга Гоголя, который при нем с детства, почему то называет его барином.... жители Диканьки тоже все начальство называют барин. ага... саме так і досі у Шишацькому та Диканьському районах звертаються до пана начальника.

а костюмы в которые наряжены обыватели Диканьки? их точно позаимствовали у крепостных помещика Дубровского и из фильма "Трактир на Пятницкой". Вакулу правда почему то вырядили каторжником... и все не розмовляють или разговаривают, а гутарят на каком то рязанско-донском суржике, который по видимому для российского зрителя должен создать малороссийский такой колорит...

ну думаю вы даете.... но то я по наивности даже не предполагал шо ждет меня в конце. от такого эффектного появления Александра Сергеевича и Михаила Юрьевича думаю кто угодно оху..л бы!

я так понимаю далі буде?

а недорослям то как свезло, читать "Мертвые души", "Евгений Онегин" и "Герой нашего времени" уже не надо, они теперь из этих фильмов все о классиках узнают. мдя уж... даже самые злі жидо-бєндєры не способны на то, шо сделает с Россией российское кино.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04/01/2019 18:00 
Старейшина

qybipaf написав:
даже самые злі жидо-бєндєры не способны на то, шо сделает с Россией российское кино.

Зображення

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/04/2020 01:55 
Старейшина

:-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29/04/2020 00:35 
Старейшина

https://www.youtube.com/watch?v=_wXMbUC3zwE

*SCRATCH* :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05/05/2020 01:20 
Старейшина

Зображення

Джентльмени (2020)

https://filmax.com.ua/filmynew/1993-dzh ... -2020.html

Талановитий випускник Оксфорда, застосувавши свій унікальний розум і небачену зухвалість, придумав нелегальну схему збагачення з використанням маєтку збіднілої англійської аристократії. Однак коли він вирішує продати свій бізнес впливовому клану мільярдерів із США, на його шляху постають не менш чарівні, але жорсткі джентльмени. Намічається обмін люб'язностями, який точно не обійдеться без перестрілок і парочки нещасних випадків.

Режисер: Ґай Річі

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 966 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: