«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 24/01/2020 19:51

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1000 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Президент Зе
ПовідомленняДодано: 03/01/2020 00:06 
Старейшина

Оце так поворот: У новорічній промові Зеленського знайшли плагіат
https://patrioty.org.ua/politic/otse-ta ... Ut3AiIu8gg

У новорічному зверненні президента України Володимира Зеленського є плагіат на статтю класика української літератури, члена уряду УНР у вигнанні Уласа Самчука "Нарід чи чернь?". На цей нюанс звернула увагу філологиня, вчителька української мови та літератури Юлія Йонець. За її словами, спічрайтери глави держави суттєво попрацювали, щоб переписати ключовий посил цього твору зі шкільної програми, передають Патріоти України.
"Поки чекаєш на бій курантів, одним вухом слухаєш. Про мову, вулиці й богів... Про читання, паспорти і Шевченка... Слухаєш, а він, філологічний мозок, працює і не може зрозуміти: де це я вже чув і що не так? А потім бамммццц! Була колись у програмі літератури 11 класу стаття Уласа Самчука. "Нарід чи чернь?". Невелика така, 1941 року. Теж про богів, вулиці та читання. Про "хто я", людську гідність і національну свідомість", – провела паралель філологиня.

Вона зазначила, що не знає, хто писав промову Зеленському, однак не має сумніву, що автор цього звернення однозначно читав Самчука.
"Повага. Круто з першоджерелом попрацювали. Переписали так переписали! Творчо. Особливо зачепило про "яка різниця". Красиво переінакшили", – обурилася Йонець. На підтвердження своїх слів вона опублікувала уривок зі згаданої статті Самчука, яка перегукується з новорічним спічем Зеленського.

"Тому – не все одно, хто як говорить, яким богам молиться, які книги читає. Не все одно, якими іменами названі вулиці наших міст, не все одно, чи домінуючим є для нас Шевченко, чи Пушкін. Не все одно, як це часто доводиться чути, кого ми вчимо у школі, не все одно, яке наше відношення до російської літератури. Ні! Це не все одно... А коли все одно, то це значить, що все одно для вас, хто ми самі! Це значить, що ми не народ, не якась спільна історична збірна сила, а невиразна юрба, сіра маса, вічно принижена без всяких ідеалів чернь".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03/01/2020 00:10 
Старейшина

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК

Глава політичної партії "Голос", музикант Святослав Вакарчук емоційно відповів на новорічне привітання глави держави. Зеленський у ньому сказав, що "немає різниці, як названа вулиця, якщо вона освітлена та заасфальтована" і так само "нема різниці, біля якого пам’ятника ти чекаєш дівчину, яку кохаєш".
Президент додав, що всі українці дуже різні, втім, хтось переконав їх, що ці відмінності мають значення. "Але чи справді це так?" – риторично запитав він. Глава політсили "Голос" Вакарчук вирішив відповісти на це новорічне привітання Зеленського.

Для мене справді є різниця де,
Для мене є різниця з ким, куди і звідки.
Все очевидно: хтось вперед іде,
А хтось стає навколішки й навшпиньки.
А щодо того, хто кому товариш, друг і брат,
На щастя, кожного я право поважаю,
Але не поважаю я порад, як через пекло проповзти до раю.
І як підставити щоку під чобіт зла, і як закрити гідність у каптьорку,
І тих, хто молиться на голову козла, і тих, хто всує одягає гімнастьорку.
У кожного свій погляд на життя,
Свої слова, гріхи і протиріччя.
Старіють очі і від сміху, і від сліз,
Та не буває без очей обличчя.
Як не буває без облич людей,
І не буває без людей держави.
"Какая разница, под чем, под кем и с кем",
Коли овець зганяють вовкодави.
Коли нема зубів, вже все одно – жувати шоу чи смоктати серіали,
Яка різниця – сало чи попкорн,
Коли тебе на мило готували.
Ви кажете, що кожного колись потрібно врешті-решт нагодувати,
Я згоден з цим, але навіщо всім солодку вату в душу заганяти.
Ми творимо державу чи колгосп?
Ми пишемо історію чи казку?
Ми хочем без наркозу перемог
Чи хочемо під опіум поразки?
Для мене справді є різниця де і хто, і з ким готовий побрататься.
Не проживе держава без людей,
Людей, що вовкодавів не бояться.

https://24tv.ua/dlya_mene_spravdi_ye_ri ... o_n1257980

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04/01/2020 01:48 
Старейшина

Коротесенько про зелену мульку...

Цитата:
Заповіт Шевченка, у якого могли бути будь-які погляди (і взагалі це ж не суттєво).

Як умру, то поховайте
Мене, де завгодно.
В Каневі, в Стрию, в Варшаві,
В Тулі або в Гродно.

Щоб лани або пустеля,
Прериї чи гори.
Запустіть мене у космос
Або киньте в море.

І під прапором - байдуже,
кольору якого -
Пригадайте знамените
Незле тихе слово:

Що, напевно, не важливо
В пекло чи до раю,
Якщо є асфальт і світло,
Разніца какая?

https://www.facebook.com/gintov/posts/10156571815791784

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04/01/2020 09:46 
Старейшина

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05/01/2020 15:52 
Старейшина

А скільки крику :-P було, коли Порошенко відпочивав на Мальдівах!!! :-[

ЗЕЛЕНСКИЙ, НЕ АФИШИРУЯ СВОЙ ОТПУСК, УЕХАЛ ОТДЫХАТЬ В ОМАН

Утром 5 января президента Украины Владимира Зеленского с семьей заметили в Омане
Зеленский отдыхает на побережье Оманского залива близ столицы страны - города Маската, сообщает "Страна", информирует "ДС".

Живет президент в пятизвездочном отеле Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel.
Этот отель - один из самых роскошных в Омане.
Стоимость одной ночи доходит до 4000 евро (если жить в президентском люксе).

Ранее сообщалось, что Новый год президент встретил в Гуте, но оттуда он, по данным "Страны" улетел после праздников (а именно - 2 января самолетом из Ивано-Франковска на Киев), а затем, без лишней огласки, вылетел в Оман (государство на Аравийском полуострове).

По данным "Страны", глава охраны президента Максим Донец отправился в эту страну заранее, чтоб подготовить поездку.

В распоряжении "Страны" оказались фото Владимира Зеленского, сделанные утром 5 января.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

ЗЫ.

Думали він в Карпатах? А ні. Карпати то не годиться. Буковель вже не цікавий.

2 січня президент України повернувся до Києва, а звідси таємно відправився до Оману.
Там Зеленський відпочиває на узбережжі Оманського заливу. Вартість п‘ятизіркового готелю Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel в якому перебуває гарант до 4,000 Євро за добу.

Фото зроблені сьогодні зранку.
Що ж.
5 чи 6 відпочинок за 8 місяців президенства. Розповіді про «нову політику» та «нові підходи».
Тим часом таємний відліт на преміальний відпочинок за шалені кошти.

Великий «привіт» всім хто розповідав про «Мальдіви Порошенка».
6 разів за 8 місяців Зеленського. Це мабуть більше ніж всіх президентів разом взятих. Молодці!
#Зробили всіх разом!# *WALL*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06/01/2020 19:03 
Старейшина

Мы просто другие. И нас очень много....

Зображення

В новогоднюю ночь Президент Украины Зеленский переложил ответственность на:

- успешного адвоката;

- обычную домохозяйку;

- студента-философа из Могилянки;

- агронома из Черкасской области...

Поставив себя, президента Украины, на одну ступеньку с нами.

Может, ему писали текст со смыслом "я такой же человек, как и вы" - но я, "обычная", "НЕ президент", прекрасно помню, каких нечеловеческих усилий требовали от "попередников".

И как хотят показать сегодня - что они не умеют, не делают или не хотят, потому что такие же, как мы.

Зеленский предложил нам всем задать вопрос: кто же мы?

Я предполагаю, что строили высотки в Новосибирске, мыли унитазы в Италии, сеяли пшеницу на Полтавщине и учили детей в Краматорске такие же люди, как и везде. Как и сегодня. Понятно, что разные. Понятно, что все мы - украинцы.

Но нам сегодня предлагают объединиться вокруг единой идеи: КАПИТУЛИРОВАТЬ.

А что, если я не хочу объединяться? Мои друзья не хотят? Наши единомышленники? И мы тоже украинцы. И мы тоже разные.

Мы не хотим объединяться вокруг дерибана нашего бюджета. Вокруг отката наших реформ. Вокруг уничтожения наших ценностей.

Мы просто хотим, чтобы наш, с...ка, президент ЗАЩИЩАЛ НАШУ СТРАНУ!!!

Нашу, а не соседнюю.

Чтобы ценил условных Кличко или Шевченко не только за то, каких успехов они добиваются, но и за то, "как они относятся к Нормандскому формату".

Он спрашивает, относились бы мы иначе к Ступке, зная его позицию? "Ми ж не за це їх любимо"... А что, если да? Если относились бы иначе?

Как относимся иначе ко всем артистам, с талантом или без, желающим помириться с агрессором.

Да, это существенно, потому что талант и заслуги никогда не станут выше и важнее чести и совести.

Мы хотим, чтобы наш президент не унижал нас перед убийцей наших детей, а чтобы имел смелость БЫТЬ ПРЕЗИДЕНТОМ, а не называться ним.

Речь красивая, сказанная фирменным тоном, и вроде бы все правильно - "давайте мы, разные, быть единой страной".

Вот только горько осознавать, что пока вы пляшете и поете - эти "разные" погибли и погибают. А вы поздравляете нашего врага с Новым Годом.

Пока вы назначаете весь свой Квартал на хлебные должности - кто-то с Украиной в сердце сидит уже не в блиндаже, а подрывается на минном поле, куда вы его отвели с позиций.

Кто-то никогда не дождется сына или любимого - и все ради того, чтобы вы сегодня плевали на их память.

Давайте будем едины вокруг национальной гордости. Вокруг стремления к победе. Вокруг самоуважения к себе как к украинцу.

Но я этого не услышала. Поэтому пусть это будет призывом к тем, кому это важно и нужно.

Нам, "разным", не достаточно Сватов и Квартала.

Мы просто другие. И нас очень много.

Елена Кудренко

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08/01/2020 01:52 
Старейшина

Цитата:
Дід Панас.

Як кажуть німці, переспав ніч із думкою про той Оман. І тепер мені вже не так весело, як було вчора.

Почнемо з того, що оці дурнуваті відмазки в виконанні ОП та прес-служби президента - шиті настільки білими нитками, що легше було просто заявити: "Не ваша холопська справа, куди пан відпочивати їздять", аніж так страмитися. Щоправда, я побачив принаймні одну розумну людину, яка, певно, просто величезним зусиллям волі змусила себе повірити, що Зеленський полетів до Оману рейсовим літаком за власні кошти з сім'єю та почтом зустрічатися з тамтешніми високопосадовцями через оманські інвестиції в українську важку промисловість, але ця людина нині, попри свій блискучий розум, так хоче вірити в Зеленського, що їй зараз скажи, що президент підірвав Кремль лазерними променями з власних очей - то повірить.

Насправді ж, їжачкові зрозуміло, що то брехня - причому не в дипломатичному стилі, тонка та правдоподібна, а черговий мендель в калюжу. З Оманом в України нема ні прямого авіасполучення (доведеться знову страшенно напружитись та повірити, що український президент з усім кодлом сів у Буковелі на електричку, дістався найближчого летовища, звідти полетів, скажімо, Райнейром до Лондону чи Віззейром до Варшави, а там вже якось на перекладних), ані сталих дипломатичних стосунків - ні посольства, ані генконсульства України там просто нема, є лише почесне консульство, яке очолює (та утримує своїм коштом) тамтешній бізнесмен на ім'я Хані Джумаан Ашур Раджаб, він з того має свій зиск. Тобто, навіть підготувати подібний офіційний візит є справою не те, щоб неможливою, але, насамперед, дуже довгою. Довшою, певно, ніж увесь термін перебування Зеленського на посаді українського президента.

Тому цілком зрозуміло, що все відбулося неофіційно - а це, в свою чергу, означає, що Зеленський "со чади та домочадці" літав туди по своїх власних справах, а не на державні переговори - отже, поспіхом та грубо зліплена зустріч з оманським міністром була вигадана винятково, як відмазка, коли суспільству стало відомо про цю подорож. Іншими словами - заради сфоткатися, щоб зробити вигляд, що полетів задля українських справ, аякже ж... Не знаю, скільки грошей взяв той міністр за селфічку з собою, але селфічка вийшла для України, як держави, цілком ганебною: президент 40-мільйонної європейської країни сидить на прийомі в простого міністра 4,6-мільйонного султанату, без державної символіки, без офіційного комюніке чи спільної заяви, хіба що не без штанів. А його прес-служба розповідає про пошук масштабних інвестицій з країни, з якою український товарообіг складає, страшно подумати, аж 80 мільйонів доларів на рік. Для прикладу: 80 мільйонів доларів - це приблизна вартість чотирьох-п'яти розкішних вілл де-небудь на Майорці чи в Італії, де в Зеленського є розкішна вілла в "русской дєрєвнє" Форте-дей-Мармі. Для державних економік (навіть для української!) така сума товарообігу означає лише одне: торгівлі нема. Отже: ганебна, недолуга, непрофесійна брехня в виконанні президентської прес-служби та самого президента (можна було б сказати, що він же ж сам нічого про те не казав, але не виходить - бо знявся ж у тій дурній фотосесії з однієї світлини з оманським міністром - отже, взяв у тій брехні свідому участь).

Про те, що султанат Оман, на відміну від стосунків з Україною, має широкі та міцні стосунки з Іраном, а це означає для України чергові дипломатичні збитки в Америці (страшно подумати, які саме. Той же Трамп отримав тепер, скажімо, чудову нагоду сказати - мовляв, бачите, я ж вам казав, що Україна - це фу, корумпована та ще й з Іраном знається, правильно я військову допомогу зупинив, я пусічка! - та й скасувати ту військову допомогу взагалі) - розумні люди вже без мене написали доволі багато. Я ж скажу про дещо інше. В Омані - славетній на весь світ офшорній зоні для багатіїв - скоріш за все, шаленим пропелером крутяться великі гроші, які належать українським олігархам, зокрема - веселому бородатому бабушкє з філіжанкою кави. Суми - куди там тому Порошенкові з його п'ятьма тисячами доларів у панамському офшорі. І от через ці бабусині грошики Зеленський й міг майнути до Оману. Він же обіцяв іноземним інвесторам - мовляв, як що не так, ідіть до мене, я все особисто парішаю. А іноземний швейцарець Коломойський - чи не найбільший інвестор Зеленського, отже, той має парішати будь-що, від нього залежне, за першим-ліпшим бажанням цього веселого дядечка. Наприклад - домовитися, куди та як вивести мільярди компенсації за Приватбанк, яку слухняний суд у Києві має присудити Коломойському в п'ятницю (це просто перше-ліпше, що на думку спадає). Бо з вироками лондонського суду та розслідуванням ФБР такому "інвесторові" навіть в Омані можуть гарбуза піднести, а от, якщо за нього "підпишеться" як-не-як, а цілий президент не найменшої в світі держави - то це вже трохи інший колєнкор виходить... І до чого вони там, зрештою, домовилися - про те не розповість жодна Мендель (якщо, звичайно, не захоче головою накласти), але цією інформацією можуть зацікавитися, скажімо, американські та європейські слідчі органи...

Таким чином, ця подорож стала збитковою й ганебною як для самого Зеленського, так і для країни, яку він милістю 44% виборців (в інтерпретації зелених пропагандистів - 73%) очолив. Найсмішніше, що найменшим злом був би варіант, якби Зеленський і справді просто майнув до Оману в відпустку. Тоді можна було б просто сказати: мовляв, що Порошенку - харам, то Зеленському - усі-пусі, "писяй-писяй, моя писюлечко". Теж ганьба, але значно менша, а для Зеленського нині, як продемонстрували переговори з хуйлом в Парижі, невеличка ганьба - це вже дипломатична перемога.

А найгірше в цій історії навіть не все це, що я тут понаписував. Найгірше, на мою думку, це той факт, що інформацію про цю ганебну подорож розкрив першим не хто-небудь, а російський "орган" в Україні - помийне брехло під назвою "Страна.юей". Це для мене означає, що вся ця комбінація з "дипломатичними переговорами" з великою часткою ймовірності є підставою, пасткою, в яку, мов баранця на бійню, завело Зеленського хуйло. І скандал, спровокований пахомами, має на меті повну дискредитацію України, як держави, в очах західних союзників. Країни, чий президент чи то вирішує офшорні справи бізнесмена, який перебуває в США під слідством, а чи то налагоджує контакти з Іраном.

Тому я щиро хотів би повірити, що Зеленський просто вшосте полетів у відпустку. Це було б меншим злом. Але мені в це повірити дуже важко, якщо не зовсім неможливо. І через те - моторошно, а зовсім не смішно.

https://www.facebook.com/boris.nemirovs ... 7617295309

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08/01/2020 19:45 
Старейшина

Цитата:
Хроника расследования аварии рейса PS752
Так как украинское правительство сознательно нарушает международные инструкции расследования авиационных происшествий и инцидентов обусловленных руководством ИКАО документ №9756 AN\965 части I -III мы просто вынужденны апеллировать к общественному мнению и украинскому обществу.

Цитата:
1.1 В Авиационных правилах устанавливается, что единственной целью расследования авиационного события или инцидента является предотвращение авиационных происшествий и инцидентов в будущем. В них также говорится, что целью расследования не является установление доли чьей-либо вины или ответственности. Любое судебное или административное разбирательство для установления вины или ответственности должно проходить отдельно от любого расследования, проводимого в соответствии с положениями Авиационных правил.

Что это означает?

Это означает что решением правительства ОБЯЗАТЕЛЬНО должна быть создана Государственная комиссия для расследования причин катастрофы.
Ее деятельность не должна обуславливаться никакими уголовными или административными расследованиями, которые проводят или будут проводить соответствующие органы власти.
Ее задача - технический анализ происшествия.
Без решения этого вопроса любые другие расследования теряют правовую и нормативную базу и выходят за рамки международных правил и обязательств Украины.

Пожалуйста, начните с этого !

08.01.2020 г.

Действия правительства и президента Зеленского.

"На внеочередном заседании правительства принято решение об отправке самолета со специалистами экспертной и поисково-спасательной группы в Иран. Отмечается, что среди них - представители Государственной службы по чрезвычайным ситуациям, Минобороны, МИД, МВД, СБУ, СНБО, Государственной авиационной службы, Нацбюро по расследованию авиационных происшествий и инцидентов с гражданскими воздушными судами и "Международных авиалиний Украины" "

Вопросы по действиям правительства и президента Зеленского.

В каком статусе туда явится эта сборная? Они юридически - никто. Эвакуационная команда для тел погибших. Никаких процедур расследования, никаких собственных действий они делать не могут. Просто выслушают то, что им скажут иранцы, погрузят тела и улетят. С юридической точки зрения очень похоже на заметание следов преступления.

Что необходимо делать ?

Даже в таком составе - зафиксировать разброс тел по площади и получить заверенный иранской стороной документ по этому. Это пригодится в дальнейшем.

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_8.html

Откуда этой банде занть, что нужно делать? Они сами никто. Клоуны и неучи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08/01/2020 23:28 
Старейшина

«Сказок не бывает, или Нет простых решений в сложных ситуациях»

Зображення

Вы так убиваетесь из-за того, что электорат ЗЕ продолжает с каким-то ярым остервенением оправдывать все его факапы, что вы так не убьётесь.
Послушайте, ну это чистой воды защитная психологическая реакция, да, пусть и не самого умного, не мыслящего критически избирателя.

Ну вот смотрите. Была часть людей, трезво оценивающая, что помириться с агрессором по взмаху волшебной палочки невозможно. Остановить войну, которую не мы начали, – тоже. Развивать экономику тоже невозможно, просто сказав: экономика развивайся, раз-два.

Что сказки про поездки на работу на велосипеде – это пыль в глаза, граничащая с глупостью. Что сингапурское экономическое чудо – это мозги и тяжёлая кропотливая работа. Что гибридная война с третьей армией в мире – это тонкая дипломатия и умение бегать между капель.

«Простой нарид»тм повелся. Мало того, многие из моих знакомых, которых я считала не глупыми людьми, тоже повелись.

Да, я понимаю, что многие просто голосовали против старых элит, многие голосовали против конкретно ПАП. Но большинство голосовало за Голобородько, которого им скормили с лопаты с экранов телевизоров.

А ведь поставьте себя на их место. Сказать себе «я – дурак, меня обвели вокруг пальца» – это нужно иметь силу воли и тот же разум.

Хотя я уже встречала таких людей, которые говорили: «да, я голосовал /голосовала, хотел /хотела дать шанс молодежи, но я ошибся/ошиблась».

Но опять же, для этого нужно иметь разум и какую-то критичность к себе.

«Простой нарид»тм сейчас оправдывает не столько ЗЕ, а себя. Свою глупость, неумение критично мыслить, свои обманутые ожидания. Они все ещё, идя в колонне не расстрел, уговаривают друг друга, что там, куда их ведут, будут кормить пирожными. Такова природа человека.

И пока они на собственной шкуре (думаю, уже в этом году, с таким падением производства), заглянув в холодильник, не поймут, что их в грубой и извращённой форме поимели, ничего не будет.

Когда пустой желудок, КВН в органах власти становится не таким уж и веселым.

Веселиться и рвать лифчик на груди за свой выбор можно только на полный желудок. Так что пока холодильник не победит телевизор, они не прозреют.

Думаю, через какое-то время, как и при яныке, вы днём с огнём не найдёте человека, который признаётся, что голосовал за ЗЕ.

К сожаление, это коснётся нас всех в той или иной степени. Все в одной лодке. И мы вместе с заражёнными этой вирусной инфекцией переболеем тоже, может, в более легкой форме. Но переболеют все.

Возможно, это детская прививка всему гражданскому обществу, которая сопровождается температурой, ломкой и тяжёлым состоянием, но даёт иммунитет на всю оставшуюся жизнь.

Иммунитет под названием «Сказок не бывает, или Нет простых решений в сложных ситуациях».

Dana Yarovaya

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/01/2020 06:55 
Старейшина

Зеленский не принял вызов: всплыли неожиданные подробности возвращения Зеленского в Киев

Зображення

Пресс-секретарь президента Украины Юлия Мендель заявила, что Владимир Зеленский спешно вылетел из Омана в связи с крушением украинского Boeing 737 в Иране.

Как сообщила журналистка "Страны" Светлана Крюкова на своей странице в Facebook, это не так.
По данным издания, прибытие главы государства в "Жуляны" ожидается в 02:10 9 января.

"Утром из Муската вылетел борт, который весь день связывают с [Виктором] Медведчуком", – добавила журналистка.
Она уточнила, что Зеленский не летел в Украину этим самолетом.

Зато наше внимание привлек другой борт.
Bombardier Global Express 6000. Год выпуска – 2014. Оператор – Vista Jet (Мальта).
Бортовой номер 9H-VJN, номер рейса VJT861. Самолет для бизнес-поездок.
Запланированное время вылета из Муската 18:30 по Киеву. Полетное время: 7:30", – уточнила она информацию о рейсе, которым, вероятно, прилетит Зеленский.

По данным источников издания на рынке авиаперевозок, стоимость чартера у данной компании на данном самолете составляет от 65 тысяч долларов (если в Маскат борт прилетел с пассажирами) до 100 тысяч (если прилетел пустой специально под заказ).

Крюкова заявила, что пресс-служба украинского президента соврала о его срочном вылете.
Она, по ее словам, "постоянно подбрехивает, загоняя гаранта в бесконечный водоворот нелепиц и насмешек".

Зображення

Любая трагедия национального масштаба – это вызов для руководства страны. Наводнения, пожары, катастрофы, при любых трагичных ситуациях роль главы государства сложно переоценить. Ведь немаловажно, чтобы общество не осталось наедине с бедой.

Владимир Зеленский избран президентом Украины менее года назад. И крушение украинского авиалайнера со 176 пассажирами на борту – это первая масштабная трагедия при его каденции.

Подробности трагедии большинству известны. Нам остается только склонить голову, и сопереживать погибшим и их родственникам.

Но президент, несмотря на то, что у него тоже есть сердце, должен дать ответ на очередной вызов. И, без сомнения, у глав государств, есть определенный инструментарий, позволяющий продемонстрировать, что ситуация, насколько возможно, находится под контролем.

Мы же увидели по лихорадочным действиям пресс-службы Офиса президента скорее растерявшегося человека, который, толком не осознав, что произошло, пытается выбраться из Омана, где он то ли работал с бумагами, то ли отдыхал.

Да, большинство погибших, как выяснилось, не украинцы.
Но это не снимает обязанности сделать соответствующее телевизионное обращение, немедленно выразить соболезнования, и, что принципиально, физически присутствовать в Украине.

По некоторым данным, Зеленского до сих пор нет в стране.

В Сети утверждают, что он находится в воздухе на одном борту с архитектором дестабилизации в Украине Виктором Медведчуком.
Но куда направляется борт - досконально неизвестно.

На официальном сайте президента (речь не идет о социальных сетях), до сих пор среди главных новостей – наделавшее шуму новогоднее поздравление нашего лидера.

Как оказалось, у Владимира Зеленского нет ответа, как поступать при подобных трагических ситуациях, как хотя бы попробовать утишить боль родственников погибших украинцев.

Ситуация продемонстрировала, что лидерские качества нужно проявлять не только под настроение, но ежечасно и ежесекундно – такова нелегкая обязанность главы государства.

К сожалению, мы стали свидетелями обратной ситуации. Владимир Зеленский не сдал экзамен на лидера нации.

А ведь трагические ситуации, и от этого невозможно застраховаться, могут возникнуть в любой момент.

Таким образом, приходится констатировать, что у нас есть президент, как высшее должностное лицо, но нет лидера, на которого могут положиться все граждане страны при любых обстоятельствах.

Stanislav Pogorilov

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/01/2020 12:38 
Старейшина

Зображення

Зеленая демократия... разогнать всех, кто пришел в скорби возложить цветы, ради президентского букета... :-!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/01/2020 15:18 
Ветеран

Може трохи запізно, але може хто-небудь пригадає, чи привітав наш улюблений Презедент українців з Різдвом??...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/01/2020 17:12 
Старейшина

А він, що УКРАЇНЕЦЬ чи може святкує Різдво ??? %)

Не Витримав! Це Жах! Все Що Наробив Зеленський За Останні Дні Це Вже Підстава Для Імпічменту!!!

Зображення

Увага! Я зараз виступаю у ролі прокурора із серйозними звинуваченнями!

Чи винна українська влада у авіакатастрофі літака в Ірані? Я вважаю що так, і безпосередньо Зеленський!

Давайте розберемо у деталях.

3 січня США ракетним ударом вбивають іранського генерала Сулеймані. Всі ЗМІ пишуть що очікується відповідь Ірану силою. В.о. міністра закордонних справ Оману Юсуф бин Аляви бин Абдалла висловлює співчуття Ірану.

В цей час Президент України таємно прибуває в Оман з метою туризму або по офшорним справам мінімізації податків.

4 січня. ЗМІ України пишуть, що в результаті американо-іранського конфлікту може постраждати Україна.

5 січня вранці Зеленського помічають в Омані. ЗМІ оприлюднюють фото. Прес-служба неправдиво каже що це офіційний візит за приватні кошти.

5 січня вечір. На сторінці Президента України з’являється фото про його зустріч із Юсуф бин Аляви бин Абдалла. Без анонсів з боку держав, супроводу посольств, в порушення протокольних дипломатичних норм тощо. Під час зустрічі Зеленський піднімає питання отримання інвестицій від Оману. Я одразу даю пост у ФБ, що після такої зустрічі слід чекати жорстку реакцію з боку США — це міжнародний скандал просити гроші у тих, хто засуджує політику американців.

6 січня я зранку я даю пост у ФБ, де вимагаю у Зеленського негайного повернення в Україну на його президентському літаку, оскільки спостерігається ескалація конфлікту і ракетні сили Ірану приведені у бойову готовність. Президент України продовжує свій відпочинок і проводить ще одну другорядну зустріч із чиновником держрезерву Оману. Знову без краваток, держпрапорів, тобто неофіційну, «для галочки».

6 січня я роблю пряму трансляцію у ФБ, на якій закликаю Президента України не жартувати і негайно повертатися до виконання своїх повноважень. На Близькому Сході небезпечно і це загрожує небезпеці України.

Зеленський продовжує свій вояж і ігнорує мій заклик.

7 січня зранку Офіс Зеленського повідомив, що у нього відбулась телефонна розмова із Держсекретарем Помпео. Розмовляли про конфлікт на Ближньому Сході. До сих пір не зрозуміло як відбувалась ця розмова, оскільки в Омані у Зеленського не було захищеного зв’язку. Цілком вірогідно, що Іранські спецслужби знали деталі цієї розмови, в якій Україна підтримала США.

8 січня ніч. Іран нападає на військові бази США в Іраку. Американці закривають повітряний простір для своїх цивільних літаків у регіоні.

Для прийняття рішень українською владою щодо цих подій залишалися лічені години!

Відповідно до статті 6 Повітряного Кодексу України Державіаслужба зобов’язана заборонити польоти цивільної авіації у разі наявності небезпеки. Навіть якщо вони не мали повної інформації на ранок 8 січня, її мала наша розвідка та інші спецслужби, вірогідно представники посольств України в регіоні. Вони мали б довести цю інформацію до Президента України. Але той нікого не попередив про свій візит в Оман, не мав захищених ліній зв’язку, вірогідно у ніч трагедії спав у номері свого готелю і взагалі втратив контроль над управлінням державою!

Стаття 102 Конституції України вказує, що Президент є «гарантом державного
суверенітету, територіальної цілісності України, додержання
Конституції України, прав і свобод людини і громадянина». Для
реалізації цих функцій Президент приймає рішення, які мають силу законодавчих актів, а в разі необхідності — безпосередньо
втручається в критичну ситуацію з метою усунення будь-якої загрози для держави та її громадян.

Цього зроблено не було!!! Президент мав забезпечити скасування рейсів українських літаків в регіоні бойових дій інших держав, коли в повітрі літають ракети. І якщо цього не зробила Державіаслужба, то треба була б пряма президентська дія!

Я вбачаю, що якщо літак був знищений ракетою, або в результаті теракту, то Зеленський знехтував своїми обов’язками Президента України, чим вчинив злочин, службову недбалість із тяжкими наслідками. А це вже підстава для початку процедури імпічменту!!!

Це жах! Думай ТЕ!

Віталій Купрій

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/01/2020 18:05 
Старейшина

Povstanetz написав:
А він, що УКРАЇНЕЦЬ чи може святкує Різдво ??? %)

Не Витримав! Це Жах! Все Що Наробив Зеленський За Останні Дні Це Вже Підстава Для Імпічменту!!!

Зображення

Увага! Я зараз виступаю у ролі прокурора із серйозними звинуваченнями!

Чи винна українська влада у авіакатастрофі літака в Ірані? Я вважаю що так, і безпосередньо Зеленський!

Давайте розберемо у деталях.

3 січня США ракетним ударом вбивають іранського генерала Сулеймані. Всі ЗМІ пишуть що очікується відповідь Ірану силою. В.о. міністра закордонних справ Оману Юсуф бин Аляви бин Абдалла висловлює співчуття Ірану.

В цей час Президент України таємно прибуває в Оман з метою туризму або по офшорним справам мінімізації податків.

4 січня. ЗМІ України пишуть, що в результаті американо-іранського конфлікту може постраждати Україна.

5 січня вранці Зеленського помічають в Омані. ЗМІ оприлюднюють фото. Прес-служба неправдиво каже що це офіційний візит за приватні кошти.

5 січня вечір. На сторінці Президента України з’являється фото про його зустріч із Юсуф бин Аляви бин Абдалла. Без анонсів з боку держав, супроводу посольств, в порушення протокольних дипломатичних норм тощо. Під час зустрічі Зеленський піднімає питання отримання інвестицій від Оману. Я одразу даю пост у ФБ, що після такої зустрічі слід чекати жорстку реакцію з боку США — це міжнародний скандал просити гроші у тих, хто засуджує політику американців.

6 січня я зранку я даю пост у ФБ, де вимагаю у Зеленського негайного повернення в Україну на його президентському літаку, оскільки спостерігається ескалація конфлікту і ракетні сили Ірану приведені у бойову готовність. Президент України продовжує свій відпочинок і проводить ще одну другорядну зустріч із чиновником держрезерву Оману. Знову без краваток, держпрапорів, тобто неофіційну, «для галочки».

6 січня я роблю пряму трансляцію у ФБ, на якій закликаю Президента України не жартувати і негайно повертатися до виконання своїх повноважень. На Близькому Сході небезпечно і це загрожує небезпеці України.

Зеленський продовжує свій вояж і ігнорує мій заклик.

7 січня зранку Офіс Зеленського повідомив, що у нього відбулась телефонна розмова із Держсекретарем Помпео. Розмовляли про конфлікт на Ближньому Сході. До сих пір не зрозуміло як відбувалась ця розмова, оскільки в Омані у Зеленського не було захищеного зв’язку. Цілком вірогідно, що Іранські спецслужби знали деталі цієї розмови, в якій Україна підтримала США.

8 січня ніч. Іран нападає на військові бази США в Іраку. Американці закривають повітряний простір для своїх цивільних літаків у регіоні.

Для прийняття рішень українською владою щодо цих подій залишалися лічені години!

Відповідно до статті 6 Повітряного Кодексу України Державіаслужба зобов’язана заборонити польоти цивільної авіації у разі наявності небезпеки. Навіть якщо вони не мали повної інформації на ранок 8 січня, її мала наша розвідка та інші спецслужби, вірогідно представники посольств України в регіоні. Вони мали б довести цю інформацію до Президента України. Але той нікого не попередив про свій візит в Оман, не мав захищених ліній зв’язку, вірогідно у ніч трагедії спав у номері свого готелю і взагалі втратив контроль над управлінням державою!

Стаття 102 Конституції України вказує, що Президент є «гарантом державного
суверенітету, територіальної цілісності України, додержання
Конституції України, прав і свобод людини і громадянина». Для
реалізації цих функцій Президент приймає рішення, які мають силу законодавчих актів, а в разі необхідності — безпосередньо
втручається в критичну ситуацію з метою усунення будь-якої загрози для держави та її громадян.

Цього зроблено не було!!! Президент мав забезпечити скасування рейсів українських літаків в регіоні бойових дій інших держав, коли в повітрі літають ракети. І якщо цього не зробила Державіаслужба, то треба була б пряма президентська дія!

Я вбачаю, що якщо літак був знищений ракетою, або в результаті теракту, то Зеленський знехтував своїми обов’язками Президента України, чим вчинив злочин, службову недбалість із тяжкими наслідками. А це вже підстава для початку процедури імпічменту!!!

Це жах! Думай ТЕ!

Віталій Купрій

Сказочный долбоеб... =-O

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/01/2020 19:33 
Старейшина

Povstanetz написав:

В новогоднюю ночь Президент Украины Зеленский переложил ответственность на:

Да, он сообщил примерно: "Из за вас, украинцев, мы ничего построить не можем в этой стране". :-D Ну так не он первый, не он последний... Не было еще ни одного, кто бы не высказал примерно те же самые мысли до или после... Сейчас начали высказывать во время... :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1000 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: