«Главред»
http://forum.glavred.info/

Улыбка мира!
http://forum.glavred.info/viewtopic.php?f=1&t=25938
Сторінка 1 з 1

Автор:  Svetlana [ 21/10/2018 01:36 ]
Тема повідомлення:  Улыбка мира!

Буду рада, если кто станет чес хорошим и светлым делиться. :-)

Цитата:
В Канаде придумали гениальную идею — объединить «Дома престарелых» с «Детскими приютами». Результат превзошел все ожидания. Пожилые люди обрели любящих внуков, сироты впервые почувствовали, что такое родительская любовь и забота.

Врачи констатировали улучшение всех жизненных функций у пожилых людей, горящие глаза, и сильный интерес к жизни.

До появления детей из приюта, старики скорее были похожи на мумии с потухшими глазами. Дети же впервые скинули зажатость, страх, неуверенность, грусть, и превратились в обычных шумных неугомонных детей.

Одни обрели семью которой у них никогда не было, другие вновь ощутили тепло родного дома заполненного внуками. Прекрасное решение умных людей, которые понимают, что нужно детям из приюта и одиноким старикам.

https://trendru.info/v-kanade-pridumali ... v9fj2fs6IM


*THUMBS UP* *DRINK*

Автор:  Svetlana [ 12/02/2019 22:09 ]
Тема повідомлення:  Re: Улыбка мира!https://www.youtube.com/watch?time_continue=65&v=43eMDFpGBgY

Валерія Кривошапка з Кропивницького власноруч побудувала дім для літніх людей “Затишна оселя”, у держави не взяла ні копійки, допомогли благочинники.

Декілька років тому жінка почала реконструкцію колишнього гуртожитку в селі Аджамка Кіровоградської області. У ньому зможуть проживати люди, які мають дітей і родичів, але все одно потребують додаткової турботи й догляду. Валерія не взяла і копійки державних коштів чи грантів. По 100 гривень надсилали благочинники зі всієї країни. Почала будувати 2014-го, маючи лише аварійний дім на фермі. Вона 10 років була волонтером у будинку для літніх людей.

“Надивилася, як роблять неправильно, і мала уявлення, як зробити краще”, – говорить Валерія Кривошапка.

Приміщення для притулку довелося шукати протягом року. Знайшла будинок площею понад триста квадратних метрів. Він розташований на в’їзді до Аджамки та неначе зустрічає всіх. Фермер, власник приміщення, продав його за символічну суму. Тож Валерія сама будувала, шила фіранки та розписувала шафи. Тепер у кожної бабусі та дідуся є власне тепле ліжко.

“Літня людина має бути сита, тепла, суха та мати людину, яку триматиме за руку”, – каже Валерія Кривошапка.

https://shotam.info/zhinka-samotuzhky-s ... vnyts-kym/

Автор:  Svetlana [ 21/03/2019 16:43 ]
Тема повідомлення:  Re: Улыбка мира!

Цитата:
Под Киевом открыли пекарню, в которой будут стажироваться подростки с синдромом Дауна. Сейчас они только учатся управляться с тестом, работать на кухне и с клиентами, но уже скоро будут принимать непосредственное участие в процессе. Идея открыть заведение пришла супругам Василенко из Нидерландов – родителям «солнечного мальчика». Они говорят, что за рубежом такие заведения – распространенная практика, в то время как в Украине лишь единицы «солнечных людей» находят работу.

https://ru.krymr.com/a/video/29114973.html


:-)

Автор:  Svetlana [ 30/03/2019 23:00 ]
Тема повідомлення:  Re: Улыбка мира!

Цитата:
Уже два года в городе Часов Яр работает негосударственный хоспис. Здесь живут одинокие старики из прифронтовой и неподконтрольной территории.

Хоспис содержат за свои собственные средства Евгений и Инна Ткачевы. Им активно помогают прихожане протестантской церкви, в которую ходят супруги, волонтеры, представители украинских и международных благотворительных организаций.

Еще не все насущные потребности закрыты, и Евгений упорно работает над этим, принеся в жертву свою профессиональную деятельность. До войны он был ветеринаром, сейчас уделяет этому немного времени.

подробнее...

Автор:  Svetlana [ 04/08/2019 16:18 ]
Тема повідомлення:  Re: Улыбка мира!

Зображення

Цитата:
Я ще раз переконався, що система моєї тренувальної підготовки була правильною. Мені вдалося на одних біцепсах проплисти 62 км. Не було судом навіть, коли температура води опустилася до +12, жоден м'яз не порвався, не здригнувся тиск і серце не підкачало за всі ці 18 годин. На носі весь час був затиск інакше солона вода могла потрапити в мозок. Дихання робив тільки ротом в перервах коли над тобою немає хвилі. І так приблизно понад 100 тисяч гребків і при цьому жодного разу не поперхнувся.
Нирки профільтрували літри солоної води. А я ж на спині плив і стільки її проковтнув, але і всі внутрішні органи спрацювали добре. І це при тому, що у мене зі зрозумілих причин з ними є серйозні складності.
Самі організатори запливу Channel Swimming Association, які бачили дуже багато плавців (а ця структура займається запливами вже більше 90 років) були в шоці від результату і сказали, що я термінатор
За даними цієї організації в світі ще ніхто і ніколи по відкритій воді тим більше в Ла-Манші з паралімпійців за 18 годин не пропливав 62 км. Це і є Світовий рекорд. І це все зафіксовано і буде підтверджено відповідними сертифікатами.
P.S. Але якщо ви думаєте, що у мене самопочуття прекрасне, то дуже помиляєтеся. У мене нині дуже сильна крепатура у всьому тілі. І вона тільки посилюється з кожним днем. А якщо врахувати численні рани і натертості від гідрокостюма (див. попередні пости), то стає зрозуміло чому я не полетів літаком, а їду додому в горизонтальному положенні в мікроавтобусі, охаючи і ахая на кожній дорожньої ямці
Хоча я і намагаюся жартувати і заспокоюю себе, що це солодка біль переможця, проте легше не стає

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 782&type=3


Вражаюча сила волі та духу. :-)

Автор:  Svetlana [ 17/10/2019 06:02 ]
Тема повідомлення:  Re: Улыбка мира!


https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=XtgdirKoewc

66-летний мужчина с рождения жил с дальтонизмом. Но вдруг родные дарят ему на день рождения специальные очки,позволяющие увидеть мир во всех его цветах. И это супермило


:-)

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/