«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 29/02/2020 05:08

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Узники Кремля
ПовідомленняДодано: 24/01/2020 13:17 
Старейшина

Цитата:
Луганський бізнесмен, який на окупованих територіях збирав інформацію для СБУ, а потім провів майже 4 роки у полоні, повернувся в Україну під час останнього передноворічного обміну. Він розповів Цензор.НЕТ про те, як його на місяць прикували до стіни у Ростові, про вимагання грошей за можливість обміну у "ЛНР", про могильники у штольнях, громадян РФ, які опинилися у "республіканських" СІЗО та про українців, які досі залишаються у полоні.

Я не один такий був. Можливо, я єдиний, хто говорить про це, але більше половини з нас заплатили за те, щоб виїхати. Найважчий з наших досі лежить у Феофанії, у нього операція за операцією проходить. Він за свою свободу заплатив майже 80 тис. доларів. А якби цих грошей не було?.. Його б просто не віддали. Або і вбили б там. Однак він був комерсантом, як і я, у нас було що брати - хоч і зняли з нас все повністю. Але я знаю хлопців, батьки яких не знали, де взяти 5 тис. доларів, або навіть тисячу доларів.

https://m.censor.net.ua/resonance/31715 ... pMHfH3KnSM

Зеленски, очень гордиться обменом. А он знает про возобновивший выкуп наших узников? Кто с нашей стороны стоит за обменом за выкуп? Не это ли торговля на крови, о которой так часто говорит Зеленский?

"Честнейший" военный прокурор, а теперь зам Рябошапки - ЧУМАК, открыл уголовное производство по части пыток наших узников со стороны россиян? Были ли собраны показания освобожденных узников? Или как за зеленой властью водится - простим и забудем, только бы россию не таскать по международным судам?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: