«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 11/12/2018 22:09

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Узники Кремля
ПовідомленняДодано: 06/12/2018 02:14 
Старейшина

Цитата:
Україна на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську запропонувала обміняти 42 полонених українців на 89 осіб, які можуть цікавити Росію.

Це випливає з коментаря представника України з питань безпеки в Тристоронній контактній групі Євгена Марчука кореспонденту "Прямого".

"Українська сторона сьогодні (4 грудня – ред.) внесла пропозицію, але письмово ці пропозиції у вигляді формалізованого документу Україна внесла декілька днів тому. І ми вважаємо – сьогодні ми це підкреслили, – що майже 90 осіб можуть зустрічати Новий рік у своїх сім'ях", – заявив Марчук.

"Це, по-перше, 23 громадянина Росії, які знаходяться в українських місцях позбавлення волі. Ми готові обміняти їх на 23 українців, які знаходяться у кремлівських в'язницях. Тобто 23 на 23", – уточнив він.

"Друге: ми запропонували – підготовлено і вважаємо, якби протилежна сторона погодилася, то – ще 66 на 19. Тобто ми передаємо 66, а отримуємо наших 19 осіб", – додав Марчук.

Він запевнив: "Україна гарантує, що ці пропозиції до 27 числа можуть бути повністю підготовлені. І з 27 числа може початися процедура обміну".

Проте російська сторона такі пропозиції не сприймає, констатував Марчук.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/ ... Q5B0jVXOTU

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06/12/2018 22:33 
Старейшина

Зображення

Зображення

Зображення

Цитата:
«К сожалению, в России борьба со злом превратилась в само зло" - Эмиль Курбединов

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10/12/2018 22:33 
Старейшина

Цитата:
Когда я начал формировать команду адвокатов, которые должны будут защищать 24 украинских военных моряка, я и предположить не мог, что отзовётся такое количество коллег.
На протяжении нескольких дней мне звонили, писали, и даже лично приходили несколько десятков коллег. Были предложения индивидуальный и корпоративные. Кого-то из них я знал, о ком-то слышал, а с некоторыми не был даже знаком.
И я благодарен каждому адвокату из более чем 80, пожелавшему принять на себя защиту в таком сложном деле (учитывая количество подзащитных, предельную политизированность дела и убежденность некоторых должностных лиц в своей исключительной правоте).
Список адвокатов был мной представлен Уполномоченному Верховной Рады Украины по правам человека Людмиле Денисовой, после чего начался процесс согласования. В итоге, после всех необходимых проверок и согласований мне был представлен одобренный список адвокатов, которые в итоге вошли в команду.
Команда состоит частично из адвокатов Москвы и Московской области, частично из адвокатов Крыма и Севастополя.
Несколько последних дней я занимался организационными вопросами формирования команды защиты, распределением адвокатов по каждому из военнопленных моряков и многими другими вещами, которые необходимо сделать для эффективной работы команды.

Более подробно о команде защиты украинских моряков мы расскажем на пресс-конференции, дата, время и место проведения которой будет озвучено до среды.

Пока могу сказать, что мы определили тех адвокатов, кто будет взаимодействовать с СМИ и выражать позицию команды защиты по делу:
Айдер Азаматов, Сергей Бадамшин, Эмиль Курбединов, Илья Новиков, Сергей Панченко, Николай Полозов, Эдем Семедляев.

Все адвокаты команды оповещены, со всеми заключены соглашения, все готовы незамедлительно приступить к осуществлению защиты и участию в следственных действиях.
Первоочередной задачей будет, конечно же, встреча каждого адвоката со своим подзащитным. Все остальное будет подробно освещено в ходе пресс-конференции.

Уважаемые коллеги, если вы подавали заявку, но вас не оповестили, это означает, что выбор пал не на вас, а на другого адвоката. Надеюсь, нам ещё представится возможность совместно поработать.
Благодарю всех, кто отозвался и предложил свою помощь. Я горжусь вами, коллеги!

https://www.facebook.com/nikolay.polozo ... 9405703445

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10/12/2018 23:28 
Старейшина

Цитата:
Кожен український військовополонений, який незаконно утримується у Російській Федерації, вже має власного адвоката.

Оплата адвокатських послуг здійснюватиметься за договорами, які укладатиме в Москві уповноважена особа МЗС України. Всі видатки бере на себе українська держава. Вони складатимуться з гонорару та додаткових витрат, яких потребуватимуть захисники українських моряків.

Термін дії договорів поширюватиметься на весь період попереднього слідства. З початку слідчих дій, від 11 грудня, кожному полоненому українському моряку буде забезпечено повноцінний захист.

Щодо ситуації з кримськими адвокатами, то переконана, що затримання на 5-ть діб Еміля Курбедінова пов’язане з його намірами захищати українського моряка Богдана Небилицю. Зараз, після ситуації з Курбедіновим, кримським адвокатам надходять погрози з боку силових структур окупаційної влади Криму.

https://www.facebook.com/denisovaombuds ... &__tn__=-R

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: