«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 22/01/2018 12:46

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Дідусь Свирид Опанасович :-)
ПовідомленняДодано: 18/10/2017 14:04 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 39491
Звідки: Киев
Доброго здоров’я, друзі! Ніч, к большому огорченію організаторів торжеств коло ВРУ, пройшла спокійно, їх ніхто не бив, но вони не отчаюються і надіються на лучшеє. Ну й пока вони з надією поглядають у бік Банкової, ожидаючи що хунта отямиться і вчудить нарешті якусь херню, ми маємо змогу окинути спокійним поглядом проісходяще та спробувати докопатися до справжньої природи цих собитій і зрозуміти куда крива вирулить. Заварюєм собі кохве або чай і вмощуємся зручненько.

Ранок подарував нам цілий ворох смачних версій, наіболєє популярною среді которих єстєственно... (барабанная дробь)... козні Кремля! Ну хто б сумнівався! По версії одних хунта давно й безнадьожно находиться в услуженії Хуйла, і всьо шо вона робить або не робить – дєлається по указанію з Москви. А значить усі борци проти хунти – іскренні патріоти без страха і упрьока, всі на вулицю свергать московського баригу і поддержувать істінно народних ізбранніков.

Защитники хунти, напротів, указують, шо ето учасники торжеств коло ВРУ всі як один агенти Кремля. Саакашвілі давно у ФСБ служить, а Парасюк хоть і недавно, но подає большіє надєжди. А вечорами, вони всі собираються на квартирі Лещенка, надівають косоворотки, откупорюють бутилку “Путінки” і вполголоса співають “Подмосковниє вечера”. Чому вполголоса? Щоб не заважать Пороху, которий в це врем’я разом з одітими в косоворотки Аваковим і Турчиновим ісполняє цю ж пісню.

Апологети обох версій являються наіболєє мощними генераторами взаімной ненависті і єслі би до них можна було під’єднати провода, то Южно-Українську АЕС ми могли би і повністю відключити. Електроенергії би вистачило навіть для експорту за кордон та освещенія якоїсь симпатичної арфиканської країни розмірів Ботсвани. Втім, публіка то псіхвана, лучше їх вообще не займать, хотя під’єднати їм до вух клєми було б непогано. Во всяком случаї прикольно.

Водночас активно просувається не менш цікава версія, шо все проісходяще проісходить понарошку. І відбувається все по указанію з Банкової та по предварітєльному зговору Пороха й організаторів торжеств. В пользу такої версії свідчить навіть дивний перелік вимог, які містять скасування депутатської недоторканості, но не містять чомусь вимоги прийнять закон про порядок імпічменту президента. Чого так? Патаму, шо на cамом ділі тайна суть проісходящого, як убіждають нас прихильники цієї гіпотези, полягає в усілєнії презідентськой власті і одночасно остаточного ослаблення парламентарів. Які в случаї потєрі неприкосновенності стають особливо беззащитні й покорні, презідєнт же нічого не тєряє, а лише получає дополнітєльні інструменти для впливу.

Найближчий час подарує нам ще чимало оригінальних версій, або модифікацій названих, проте в діда сильна підозра, що проісходяще має набагато буднічні причини. Які, виражаясь наукообразно, полягають у затюканому положенні парламенту і його прагненні відігравати в політиці хоть якусь существенну роль. Причини цієї затюканості не лише в брутальній по відношенню до ВРУ політиці президента, але й у відверто слабенькому депутатському составі. Який об’єктивно не в состоянії состязаться з президентом на політичному полі, він їх завжди обіграє, а вони навіть не поймуть де лажанулися. Порох же не отказує собі в удовольствії над ними ще й поіздіваться, морально добивая і порождая в них гостре бажання жестокого реваншу. Іграє тут существенну роль і атмосфера взаімной лічной ненависті, яка культивується обома сторонами, в поливанні друг друга лайном бере активну участь чимала частина небайдужих громадян, і кінця-краю тій ненависті, к сожалєнію, не видно.

В общем, наіболєє активна й безбашенна часть депутатського корпусу рішила дать Пороху бій і розуміючи, що в сесійному залі вони його не здолають, вдалася до єдино можливого для себе варіанту – устроїти торжества на вулиці. З целью розкочегарити ситуацію, підтягнути побільше народу, а там уже як карта ляже. Чому в якості требуваній висунуто лише ці три вимоги дід не знає, залізти в голову організаторів торжеств не можу, але так виглядає, що по їх мнєнію це іменно ті требуванія, які волнують всю Україну велику.

Лічно мені совершенно ясно, що виконать усі три вимоги опозиції для Порошенка– раз плюнуть. І внутрішньо він готовий їх виконати. Він, мабуть, неготовий лише подарувати перемогу верескливій діпутатській опозиції, котора на всіх углах говорить про нього обідно. Бо Петро Олексійович человек емоційний і обідчивий, про це добре ізвесно опозиції, яка всячеськи старається його спровоцірувать. А вуличні торжества, як свідчить історія, можуть получить размах лише в случаї емоційних ошибок власті.

Зараз уже цілком очевидно, що протести коло ВРУ масової підтримки громадян не получають. Головна причина, як дід собі думає – персонажі на сцені. От жеж убога публіка, асоціюватися з якою не хочеться жодній порядній людині. Не случайно навіть ті, хто вчора щиро вийшов до ВРУ всячеськи отмежовуються від організаторів, називаючи їх обідними словами. Багато що залежить від Києва, а Київ дивиться на проісходяще відверто сердитими очима. Тому є підстави прогнозувати, що якщо власть проявить видержку, торжества поступово здуються, діпутати заявлять, шо прийде ще їх час, обзовуть Порошенка на прощання разними обідними епітетами й повернуться до ВРУ придумувать нові козні. Порошенко ж тицьне їм у спину дулю, а може й покаже язика. Та піде празнувать очередну победу над смішними пацанчиками, которі вознамерилися стать проти нього в позу. І тут появляється дійсно реальна небезпека Майдану.

Лічно дід би не радив Пороху доводити справу до повної й ганебної поразки опозиції. Навіть такої смішної й недолугої. Навпаки – радуваться нада, що в тебе такі відверто слабкі противники. Представляєте, що було б єслі би парламентську опозицію зараз возглавляв політик калібру Маккейна? Або покійного Вячеслава Чорновола? Тому задача Пороха за всяку ціну дать опозиції сохраниться і можливо навіть подарувати їм якусь перемогу. Пороху варто на це піти навіть не через душевну широту чи повагу до принципів демократії. А із чуства самосохранєнія. Емоції Пороху зараз як ніколи варто обуздать і подивитися на ситуацію трезво й широко розплющеними очима.

Діло в тому, що Майдани в Україні ніколи не збираються на заклик політичних партій чи опозиційних депутатів. І загрози Майдану по великому рахунку зараз немає ніякої. Це Порошенко наверняка прекрасно знає і тому не особо париться. Він також чудово розуміє, що несамовиті полублатні вигуки шановного Міхеїла Ніколозовича масового відгуку в серцях українців не знаходять, а совсєм даже навпаки - стримують від участі в протесті чимало небайдужих громадян. Але таке розуміння може ввести шановного Петра Олексійовича в оману. Особливо якщо він іспитує соблазн не просто переіграти опозицію, але й виграти її у львівському сенсі цього слова.

Бо справжній Майдан в Україні виникає лише тоді, коли люди бачать, що опозиція окончатєльно, пардон, всралася. І на неї вже ніяких сподівань нема. В таких ситуаціях люди заводять двигуни своїх автомашин і до Києва починають стягуватися колони автотранспорту, у яких сидять сердиті громадяни і зловісно всміхаються. А Майдан, як нескладно здогадатися, трьома смішними вимогами не обмежиться. Ну і напевне, що на цей раз танцювати під сценою не стане.

Поки що опозиція, як ми бачимо бадьоро трепихається, люди спостерігають за подіями со смешанними чуствами, але масового бажання їхати в Київ та надавать усім звіздюлін поки що не іспитують. Таким чином дід би рекомендував хунті не іграться з вогнем, не доводити людей до гріха і знайти спосіб врегулювати ситуацію політичними методами. Навіть ціною радості лідерів торжеств на предмет, що вони дожали хунту. Переважна більшість тих простигосподи опозиційних політиків – ходячі полутрупи і їх уже ніщо не реанімує, навіть якщо прохідний бар’єр було б знижено до 1%.

Втім, сильна парламентська опозиція країні об’єктивно потрібна, в її існуванні об’єктивно зацікавлений в першу чергу сам президент. Тому дід дуже сподівається, що наступний склад ВРУ, обраний у 2019 році, буде вже професійніший і сильніший. Який не дасть себе затюкувать і отим депутатам не доведеться з вереском вискакувать з парламенту на вулицю, репетуючи “Памажітє люді добриє!”.


https://www.facebook.com/svyryd.opanaso ... 7362143950

_________________
Пока умные полны сомнений, дураки полны решимости..


Востаннє редагувалось Svetlana в 19/10/2017 01:30, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дидусь Свирид Опанасович :-)
ПовідомленняДодано: 18/10/2017 14:48 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 7383
Зображення

_________________
Хай гірше аби інше

http://www.independent.gdk.mx


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дідусь Свирид Опанасович :-)
ПовідомленняДодано: 23/11/2017 14:05 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 39491
Звідки: Киев
Цитата:
Давним-давно, в далекій-далекій галактиці фар-фар евей, глава піратського клану Джабба Хатт Лугандон Плотніцький, войдя в конфлікт із капітаном королєвських гангстерів корнетом Корнетом, неосмотрітєльно повернувся до нього спиною. І оказався у весьма двусмислєнном положенії.

Піратський корнет Корнет, прикриваясь поддержкою Блєдного лорда вати, карліка Хуліпута, загнав джаббу Плотніцького за край всєлєнной, аж у Ростов. І вже став готовиться до самолічного самодержавного правління в Луганську, во главе собственного гангстерського клану. Но не тут–то було.

Блєдний карлік вдруг покраснів, бо вспомнив, шо підпис ізгнанного з Луганська Джабби Плотніцького находиться під древніми мінськими скрижалями. Денонсація яких буде ужасніша, ніж імітація їх дотримання. Бо тагда Галактичний Сенат подвергне ватну імперію уніженіям, завоєванію, колонізації й порабощенію. А самого карліка - надруганію і такому осквернєнію, на тлі якого теперішні галактичні секторальні санкції покажуться невинною щекоткою свіжоодружених молодят.

Встревоженний цими соображеніями лорд-карлік Хуліпут приказав срочно вернуть джаббу в Луганськ і зробить вид, шо нічого не случилося. Но м’ятєжному корнтету Корнету твердо наказали уніженного джаббу не обіжать. Дулі йому крутить можна, даже язика показувать, но бить по голові не розрішається - сердито передав корнету Хуліпут через свого комнатного мутанта Сурка.

Ахренєвший від калейдоскопічності собитій і насильно повернутий в Луганськ джабба Плотніцький оговтується від пережитого потрясєнія. І грозно вращая рептілоїдними глазами потирає пострадавший зад. Інтрига наростає, зрітєлі пригоршнями поглощають попкорн та думку гадають, шо буде в наступних серіях.

Між тим, злобна київська хунта, розсержена, шо її отвлєкли від увлєкатєльних внутрішніх разборок, відреагувала на попитку недопереворота в Луганську бистро і безжалосно. Розрепетувавшись на всю галактику. І акцентіруя увагу Галактичного сенату на броніруваних дронах, які карлік Хуліпут в очередний раз засилає в її временно окупірувані предєли. Западні планети глибоко стурбовані і відкупаються від хунти очередними караванами космічної допомоги. Лиш би не верещала. Хунта ж Луганськом довольна і з надією дивиться на Донецьк. Де корнетів тоже хватає.

Тєм временєм, несгибаємий старейшина джедаїв, мастєр йода Маккейн світлого джедая Курта Скай-Волкера до себе призвав, которого сподівання возложив на. І меч лазеровий йому сурків ворожих пораженія для вручив власноручно. Йода Маккейн атаки клонів ватному лорду Хуліпуту прощать не намерен, джедай Курт Скай-Волкер готовить удар галактичних миротворців по Лугандону лічно уполномочен. З миролюбивих об’ятій світлих джедаїв ще ніхто не спасався, піратів та гангстерів трудні часи ожидають.

https://www.facebook.com/svyryd.opanaso ... 8813731138


:-D

_________________
Пока умные полны сомнений, дураки полны решимости..


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дідусь Свирид Опанасович :-)
ПовідомленняДодано: 08/12/2017 21:29 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 39491
Звідки: Киев
Так, наприклад, цього тижня Україна із захватом спостерігала за отчаянними попитками уважаємого батоно Саакашвілі піднять рейтинги шановного Петра Олексійовича, хотя послєдній цьому неабияк сопротівлявся. Но пламенний Міхо проявив настойчивость і зараді генацвале Петра готов був даже сігануть з криші. Порох, однако, не зміг прийнять від Міхеїла Ніколозовича такої сакральної жертви, для чого на кришу було отправлено лучших санітарів із Альфи СБУ. Но Саакашвілі й після цього не вгамувався, продовжив несамовито облічать баригу-презідєнта і тепер можна сказать, шо другий термін Порошенка приобретає вполнє зримі очертанія.

Втім і Петро Олексійович не проявив себе неблагодарною скотиною, його подарки генацвале Міхо тоже були воістину царськими. Проізведєніє Саакашвілі в агенти Кремля було сильним ходом, в Україні сміялися даже хронічні іпохондрики. Тепер преодолєніє Рухом нових сил 3% бар’єру на виборах у ВРУ у Міхо по суті вже в кармані, хотя потайонні мрії колишнього грузинського президента наверняка гораздо амбіціознєє. Впрочем, до виборів ще є трохи часу, і Порох для покращення ожидаємих результатів РНС вполнє може проізвести Саакашвілі хоть в фельдмаршали ФСБ РФ – сміяться так сміяться. Ну й благодарний Міхо тоді в долгу не останеться. І в качестве алаверди, заявить, шо барига Порох за послідні солдатські сухарі скупив собі мажоритарний пакет акцій Московського кондитерського концерну “Бабаєвскій”. Ще й виношує коварні плани обмінять Пересопницьке євангеліє на конфетну фабрику “Комунарка”. І єслі поток облічітєльних заяв Саакашвілі не остановить, то Порох серйозно ризикує бути обраним уже в першому турі.

Трохи, щоправда, жалко стайку мелкокаліберних політиків, які не розібравшись в ситуації необачно встряли в разборки між двома закадичними друзями. І тепер отих політиків отправляють на закланіє поштучно й групами, безцеремонно топчась по їхніх мріях колись вирости в політиків респектабельних та серйозних. Хотя ні.... не жалко. Стати респектабельними й серйозними шансів у них все рівно не було по причині отсутсвія ума і фантазії. Бо політик має бути не лише галасливий, але й розумний і, желатєльно, хоч трохи далекоглядний.

Загострення внутріполітичної дружби в Україні завжди свідчить, шо діла в Хуйла ідуть із рук вон плохо, значить українським політикам можна розслабиться. Та спокійно зайняться більш важливими справами азартно вчепившись друг дружці в горло. І точно – як ми бачимо в РФ девіз раннього Хуйла про “мочить в сортирі” на цьому тижні заіграв свіжими барвами й неожиданними конотаціями. Девіз оцей взяла на вооруженіє мірова закуліса, яка рішуче і вправно мокнула туалєтного путьонка так, як ніколи преждє в історії мірового олімпійського двіженія.

Над темою отсранєнія обісцяної РФ від участі у зимовій олімпіаді в Пхьончхані не позубоскалив лише лінивий, дідусь хоч і з запізненням теж приєднає свій голос до потужного реготу мірової общественності. Але хотів би указать, шо мірова закуліса прийшла до такого рішення далеко не одразу. Були в неї колєбанія. І були сомнєнія чи не псіхане обіжене Хуйло та не злетить з катушок в случаї такого безпрецедентного попранія велікой Раіссі і лічно його, Хуйла, честі й достоінства.

Но хунта, яка Хуйла знає як облупленого, заспокоїла мірову закулісу: “Із Хуйлом нада пожостче. Тагда він стає плюшевий і ватний”. – “Ха! – недовірливо відповіла хунті мірова закуліса – А гдє гарантії? Вдруг містер Хуйло дійствітєльно решітєльний мужчина, а не мелкий дрищ, як ви утверждаєте? Докажітє!” – “Та льогко!” – хмикнула хунта і запретила РФ участвувать в Євробаченні. Мірова закуліса заінтриговано споживала поп-корн наблюдая, як Хуйло сначала пижився-пижився, але скоро тиць-пердиць і здувся, а Євробачення спокійно собі пройшло без РФ на високому організаційному та художньому рівні. “Ну шо ми вам казали?” – задоволено улибнулася хунта. “Дійствітєльно...” – задумчиво проізнєсла мірова закуліса і врешті-решт скомандувала “Ану, гукніть сюди отетіх... як їх... із МОКа..”.

Дальнєйшеє всім відомо, а саме рішення МОК в отношенії РФ інакше як глум назвати сложно. Дід, як гурман і естет, особенно зацінив вішенку на тортіке – указаніє Москві компенсірувать МОКу 15 млн баксів за труди. Не важко собі представити душевні страданія жадного Хуйла: “Ми їх прінялі как людєй, возілісь с німі, водкой поілі, ікрой кормілі, а оні... ех... Єщо і платі за ніх”.

Проте многі в РФ, та і в світі, ожидали, шо болєзнєнно самолюбиве Хуйло щас як отчебучить шонебудь в отместку безумне... Но Хуйло, як правильно, предсказала міровій закулісі хунта, оп’ять бистро здувся. І постарався зробить вид, шо ето все мелочі, на фонє болєє важних побед. Срочно понадобилися победи і захеканий Шойгу родив заяву про полную і сокрушітєльную победу России над ІГІЛом у Сірії. Яку, вірогідно, одержав якийсь лейтєнантік в комп’ютерній ігрушці, скріншоти з якої періодично публікуються на сайті міністєрсва нападєній РФ.

Однако победа над ІГІЛом була об’явлена офіціально, дим торжественних салютів понадобився шоб перебить неприятний запах від обмочившогося Хуйла. Салютували славній победі Росії і бойовики ІГІЛ, які нєсколько увльокшись завалили по запарці очередний російський самальот. Який безпорадно рухнув дето в районі міста Абу-Кемаль. “Ой” – сказали смущонні бойовики ІГІЛ, но Шойгу приклав палець до рота: “Ану, тіхо там! Відітє – наш презідєнт упісялся, нє мешайте нам победу празнувать!”. Бойовики ІГІЛ проявили делікатність і на ципочках удалилися на перегрупіровку. Бо скоро Хуйло, нє ровйон час, укакається, йому оп’ять понадобиться победа над ІГІЛом, нада буть в готовності.

Стихійних маніфестецій і празднічних шествій в РФ, однако, така грандіозна победа русского оружія не визвала, несознатєльна ватна біомаса продовжила плескати язиками нащот оскорблєнія, нанєсьонного велікай Рассіі і шо МОК нада наказать. Для переключенія їх вніманія на приятні теми, Хуйлу прийшлося даже виложить на стіл свій главний козир. Який він загадочно улибаясь держав у качестве сюрприза дорогим росіянам під час новогоднього обращенія - согласіє балотіруваться на должность презідєнта РФ.

Масових торжеств і народних гуляній по случаю такого долгожданного решенія в Росії почімуто тоже не наблюдалося, на російських форумах вперто продовжують сумно тягати в зубах обісцяні труси Хуйла. А наіболєє прозорліві з ватніків начали смутно догадуваться о значенії зловісного нерозкриття одного з олімпійських колєц на церемонії в Сочі, у далекому вже 2013 году. “ЦРУ уже тогда планировало унизить Россию” – горесно вздихають ватніки, получаючи десятки й сотні цинічних підтверджень цієї тези від товстих і наглих українських тролів. Яких, нада сказать, на російських форумах ох і розвелося...

Касатєльно провозглашонного Хуйлом рішення “балотіруваться” на “виборах” презідєнта РФ дід скаже лише одне – іначе й буть не могло, нікуди той гадьониш не дінеться. Бо іменно йому історією предначертано довести РФ до ручки і з цією історичною задачею туалєтний путьонок худо-бедно справляється. Хоть йому вже не дуже то й хочеться, якесь воно посліднє врем’я зачухане і грустне.

Вопіюща безпорадність царя-батюшки, неспособного рішить із міровою закулісою жодного питання, очевидна вже всім у РФ - від простолюдінов до бояр. Зусібіч чується глухоє роптаніє, кажуть шо вже ціла чверть ізбіратєлєй готова голосувать за кого угодно, лиш би не за Хуйла. На це дід строго на тих холопів прикрикне: “Шо за вольності?! Розпустилися, понімаєш. Ану, назад, у стойло! Хочу бачить мінімум 86% за Хуйла. Бо як за “кримнаш” скакать, так 86%, а як отвічать так один Хуйло?! Ответсвенность ваша, як показує передовий досвід МОК, буде колективна. І нікак іначе. Кругом, шагом марш”.

Але в целом Хуйло заметно здав, затіяний ним у 2014 році марафон з Україною та рештою світу йому вже явно не по силам. Бо не можна бігти длінні дистанції темпом стометровки, як самонадєянно думало Хуйло. Тому зараз у нього шажок шаркающий, одишка тяжола, ще й зашевелилися малодушні мислішки сойти з дистанції, передавши естафету... а передавать-то її й нікому. Ось де западня.

І помощі нізвідки Хуйлу нема, сплош вокруг самі злопихатєлі, які того і ждуть коли і де воно спіткнеться. Ще й американці не були б американцями, якби не превратили трудності Хуйла в доходний бізнес – ота ідея оголосити в лютому новий санкціонний список, у який включати і дітей російських олігархів, з усіх боків прекрасна. Дід дуже сподівається, шо після оприлюднення список отой виявиться коротесеньким. Бо в нього потраплять лише ті лузєри, які не зуміють зараз із американцями договориться і чим нада поділиться. Часу в них ще є трохи і можемо собі лише уявити, який ожівльонний зараз іде подковйорний торг, як оті друззя Хуйла продають свого благодєтєля оптом і в розніцу, оправдуючи свою неприглядну поведінку інтересами дітей. І їх, кстаті, можна пойнять.

В общим, доводиться Хуйлу бігти марафон саменькому, безсило глотая пиль та намагаючись не дивитися вперед. Де бодро сверкая п’ятками несеться вполнє собі рожевощока Україна, котору лучші тренери й атлети світу періодично підкріпляють енергетиками, мотивують похвалами, дають поради й не дають збиться на манівці.

https://www.facebook.com/svyryd.opanaso ... 8682913151

_________________
Пока умные полны сомнений, дураки полны решимости..


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Дідусь Свирид Опанасович :-)
ПовідомленняДодано: 15/12/2017 17:23 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 39491
Звідки: Киев
Цитата:
Вчора на большіє екрани вийшла очередна серія дев'ятнадцятого сезону сіткому «Хуйло і його радосні холопи», постановка Піськова, прод'юсер Ернст, у главній ролі всьо то же Хуйло, в масових сценах – радосні холопи. Дивитися ету гадость може не всякий, но дід давно на нього підсів, подивився я й нову серію. Тим паче, шо на цей раз главний герой больше обичного шутіл, хохми хохміл і даже корчив із себе мартишку. Местами було смішно.

Ну а шо? Задорнов помер, Петросян на пенсії, Жванецький оказався жидобандерівцем, вакансія главного йумориста страни непросихающей вати свободна. І Хуйло разойшовся. То єсть расходілся.

Переказувать усі шутки йумора Хуйла немає жодного змісту, він їх повторює уже скоро двадцять год подряд, але ось коли мова зайшла про Україну дурашліва улибка медлєнно сповзла з ботоксних щік кремльовського балабола. Хуйло вдруг став очінь пічальний.

Іспортив йому настрій традиційний протагоніст останніх серій - наш Рома Цимбалюк. Которого Хуйло волнуясь вдруг назвав «колєгою». Дід аж розсердився – яка вопіюща самонадєянность! Назвати колегою серйозного українського чоловіка! Де Роман Володимирович Цимбалюк, а де якесь Хуйло!

Втім, багато хто з нас напевне хотів би буть учора на місці пана Романа. Та сидячи в зручному фотелі фантазуав «Ох, я би того Хуйла припечатав! Ох, би я тому засранцю, врізав!». Але я думаю то все зайве. По-перше, пан Роман і так харашо приложився. А по-друге, задавать серйозні питання блазню і чекати від того шута внятних відповідей не було ніякого сенсу. Там був цирк. Обичний московський балаган с шутами й скоморохами. Хуйла треба було троллити і по великому рахунку виступ пана Романа і був троллінгом. Правильним по суті й іздєватєльським по формі. А суть його зводилася до питання: «Сишишь ти, Хуйло. Ти граждан своїх із застєнков хунти освобождать собираєсся? Ілі тобі слабо?»

Непривичні до такого вольного обращенія з царем холопи здійняли шум, Хуйло смущонно зайорзав, а Піськов сразу же бросився спасать шефа, розчехлив якусь Лєну Глушакова із РІА Новості і викатив її з окопів на бойові позиції прикривать беспорядочно отступающого Хуйла. Ну і Хуйло поступово з'їхав на мінські договорьонності та на свою любиму тему, шо вот уважаємий Пйотр Алєксєєвич Порошенко человек, как говорітся, сволочной. А етот, як його, Саакашвілі вообще… невозможно дивитися. Діда такі ескапади тоже обурили, бо і Порох, і Міхо – ето наші посіпаки. І тільки ми маєм право над ними іздіваться. А вот Хуйло – обще достояніє прогресивного людства і ми будем його терзать, поки воно не окочуриться. Не случайно ж даже відомий своїми строгостями Цукерберг за слово «Хуйло» не банить. І я йому за це щиро вдячний, бо єслі би це огидне слово попало під запрет, то сільстка аналітіка іспитала би нєкоторі затруднєнія. Втім, ми би й тут викрутилися.

Но повертаємося до Хуйла. Которий, як побачив, шо мікрофон у Романа відібрали, то ваще осмелєл і поніс звичну околєсіцу про адіннарод, мишебратья, жалко Украину, сєрце кров'ю обліваєтся - з чого неупереджені аналітики зробили однозначний висновок: війну Хуйло прекращать не собирається, повертати полонених тоже. Значить кріпити обороноспособность України – справа честі і достоїнства всього міровго імперіалізму. Іменно так дєйствує Канада, котора на днях доповнила американську допомогу, підкинувши агресівній українській воєнщині трошки летального оружія на общу суму 65 млн.долл. Надо би почаще Хуйлу виступать з миролюбивими заявами, глядиш наша Армія як сир у маслі купатиметься.

Хуйло ж помимо України проявив добросєрдєчіє і до ЄС, обзиваючи їх собиратєльно «наші європейскіє друзья». А про фрау Меркель даже робив разні нескромні намйоки, хвастаясь, шо вони лічно знакомі, часто общаються і давно на «ти». Та слав їй із Москви трепетні воздушні поцелуї. Ответ від розчуленої Меркель прилетів незамедлітєльно й гупнув Хуйла по голові тяжолою кувалдою – саміт ЄС продовжив дію антиросійських санкцій.

Ктсаті, за це рішення бадьоро тягнули руки і всі «друзья» Хуйла від Ципраса й Нііністьо і аж до прем'єра Угорщини Віті Орбана. Вселяя в істєрзанную душу Хуйла тяжолу догадку, шо вокруг нього самі лишень зрадники, сволочі і мерзавці. Бо як послідні гроші з Москви видоювати, так улибаються, а як отрабатувать хабарі, так сразу «демократичні цінності». В общим, кругом предатєлі і негодяї.

Це дуже правильна догадка, бо предатєлі і негодяї плотно рояться даже в бліжайшем окруженії Хуйла. І всі вони зараз нервово прикидують як і коли лучше Хуйла продавать. При чому желатєльно це зробити на пікові риночної вартості Хуйла, шоб не продешевить. І шоб не попасти разом із своїми дітьми в американський санкційний список. Не случайно расчотливі американські комерсанти не публікують той список негайно, а дають клієнтам поразмислити до лютого. Про результати цього аморального прийому проклятих янкі ми дізнаємося вже з наступних серій, однак цим новини кінематографії не ісчерпуються.

В РФ накануні «виборів» популярністю пользується жанр «ретро» і в цьому зв'язку серед знавців совецького кіно поповзли слухи, шо в молодості Хуйло був актьором-каскадьором. І не просто, а в амплуа героїчеського воїна. Рейхстаг штурмом він, правда, не брав, до цього сценаристи ще не додумалися. Но вот в кіно у 70-тих годах снімався. При чому в фільмах про войну, про оборону Лєнінграда.

Почувши про це московські холопи наперегонки з пітерськими холуями бросилися в картотєку Лєнфільма шукать фотографії юного і мужественного Хуйла в пілотке со звйоздочкой, у ватніке і з ППШ наперевес. Отлічне було б фото для ізбіратєльних плакатів, якими скоро в РФ позавішують усі обісцяні ще подлим Обамою под'єзди – предвкушали холопи царські милості, єслі найдуть таке хароше фото, де Хуйло юн, красів і патріотічен.

Оказалося, однако, шо ніяких таких фотографій ніде не сохранилося. Обескуражені холопи в нєдоуменії уставилися на розгублених холуїв, ті чешуть вузькі зморщені лоби: «Как же так?». І дивляться на Хуйла вопросітєльно.

Хуйло в ответ лише смущонно зардєлся і вдав, шо ніколи ні якому кіно не знімався. Ще й заморгав поросячими ресніцами так убедітєльно, шо страшна догадка озарила сразу многих: «А царь-батюшко то наш в фільме не красноармейцем знімався. Він там був фашистом!». І возобновили пошуки фотографій з утроєнной силой.

Шукають, однако, зря. І не тому, шо Хуйло усі свої компроментірующі фотки давно спалив. А тому, що він у кіно ніколи не знімався. Він знімався у мультфільмах.

І щас Росія, тупо охренєвая від осознанія факту, яку кар'єру зробив молодий скромний актор, котрому старуха Шапокляк колись командувала «Ларіска! Ко мнє», готовиться знову послушно за нього голосувати. Так їм, дурачкам, і нада.


:-D :-D :-D

_________________
Пока умные полны сомнений, дураки полны решимости..


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB