«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 21/11/2018 23:34

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Международный суд ООН
ПовідомленняДодано: 25/11/2017 18:28 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 43122
Звідки: Киев
Цитата:
«Согласно поступившим сведениям, ситуация на территории Крыма и Севастополя равнозначна международному вооруженному конфликту между Украиной и Российской Федерацией. Данный международный вооруженный конфликт начался не позднее 26 февраля, когда Российская Федерация задействовала личный состав своих вооруженных сил для получения контроля над частями территории Украины без согласия правительства Украины»,— говорится в документе. В нем также уточняется, что право международных вооруженных конфликтов применяется к этой ситуации и после 18 марта 2014 года. Бенсуда подчеркивает, что ситуация на территории Крыма равнозначна оккупации. В отчете говорится, что для целей Римского статута международный вооруженный конфликт признается таковым вне зависимости от того, сопровождается ли оккупация территории вооруженным сопротивлением.В отчете также отмечается, что определение правомерности начальной интервенции, которая повлекла за собой оккупацию, не требуется. «Вооруженный конфликт может носить международный характер, если одно или несколько государств полностью или частично захватывает территорию другого государства, встречает или не встречает оккупация вооруженное сопротивление», - говорится в материалах суда.

Также в отчете говорится, что канцелярия прокурора рассматривает заявления о том, что Россия контролировала действия вооруженных группировок на востоке Украины.
Дополнительные сведения, например, сообщения об артиллерийских обстрелах обоими государствами военных баз противника, а также аресты российских военнослужащих Украиной и наоборот, указывают на прямое военное противостояние между российскими вооруженными силами и силами правительства Украины, которое предполагает наличие международного вооруженного конфликта в контексте вооруженных действий в восточной Украине самое позднее с 14 июля 2014 года.

http://www.liveinternet.ru/users/5272452/post425304918

_________________
Если твои противники, перешли на личные оскорбления, будь уверен - ты победил.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Международный суд ООН
ПовідомленняДодано: 05/12/2017 16:59 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 43122
Звідки: Киев
Цитата:
"27 лютого 2014 року озброєні особи у військовій формі без розпізнавальних знаків захопили урядові будівлі у Сімферополі, включаючи будівлю парламенту Криму. Російська Федерація пізніше визнала той факт, що у встановленні контролю над Кримським півостровом брав участь її військовий персонал", - зазначено у тексті в описі періоду, який стосується анексії Криму.

У документі також зазначено, що "тією мірою, якою у Криму та Севастополі буде фактично зберігатися стан окупації", на ці території поширюється "право міжнародних збройних конфліктів".

У висновку щодо кваліфікації конфлікту на сході України, який у Кремлі намагаються представити як внутрішній, зазначено: "Канцелярія прокурора також навела додаткові відомості, які вказують на факт існування прямого військового протистояння між збройними силами Російської Федерації і України, з чого випливає, що найпізніше з 14 липня 2014 року, паралельно з неміжнародним конфліктом, на сході України мав місце міжнародний збройний конфлікт".

З "передбачуваних злочинів" у Криму в документі згадуються зникнення і вбивства, жорстоке поводження, примусовий призов жителів Криму на службу у збройних силах РФ, порушення права на справедливе і нормальне судочинство, переміщення частини цивільного населення РФ до Криму і частини населення Криму за межі його території, захоплення майна, утиск кримських татар.
Читайте також: Прокуратура АРК створює доказову базу для трибуналу

У свою чергу, на сході України частина злочинів вже доведена - "зафіксовано понад 1 200 випадків можливого скоєння злочинів після 20 лютого 2014 року", серед них - вбивства, руйнування цивільних об'єктів, утримання під вартою, тортури/жорстоке поводження, сексуальні і гендерні злочини, зникнення.

Як відомо, попереднє розслідування у справі "Ситуація в Україні" у зв'язку із "подіями на Майдані Незалежності" Канцелярія прокурора почала 25 квітня 2014 року. Після попереднього аналізу було зазначено, що "злочини, імовірно скоєні в період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року, не є злочинами проти людяності".

У новій доповіді зазначено, що попередній висновок поки залишається незмінним, але Канцелярія прокурора проводить аналіз додаткової інформації про події на Майдані, отриманої нею у 2017 році.

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytic ... vanna.html

_________________
Если твои противники, перешли на личные оскорбления, будь уверен - ты победил.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Международный суд ООН
ПовідомленняДодано: 05/12/2017 17:57 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 18/03/2010 18:08
Повідомлень: 16025
Звідки: Donetsk
вот тут чуть побольше информации
http://www.pravda.com.ua/news/2017/12/5/7164398/
Цитата:
Прокуратура Міжнародного кримінального суду розглядає можливість кваліфікації бойових дій на Донбасі як міжнародного конфлікту.
Про це йдеться в результатах попереднього розслідування подій в Україні, викладених в щорічній доповіді прокурора МКС Фати Бенсуди.
"Канцелярія Прокурора продовжує розглядати заяви про те, що Російська Федерація здійснювала і здійснює загальний контроль над збройними групами на сході України, щоб встановити, чи можна розглядати цей збройний конфлікт… як по суті міжнародний конфлікт", – зазначено в доповіді.
Наголошується також, що факт існування такого конфлікту передбачає застосування статей Римського статуту, що стосуються збройних конфліктів міжнародного характеру.
У доповіді йдеться про події часів Революції Гідності, анексії Криму і початку агресії РФ проти України на Сході, а також – про ймовірні злочини на окупованих територіях.
"Канцелярія прокурора також привела додаткові відомості, що вказують на факт існування прямого військового протистояння між збройними силами Російської Федерації і України", – зазначає прокурор МКС у частині стосовно бойових дій на Сході.
Описуючи загострення боїв в Іловайську в 2014 році та в Дебальцевому в 2015, Бенсуда також наголошує, що зріст інтенсивності бойових дій "пояснюється можливим припливом з Російської Федерації військ, транспортних засобів і озброєнь для посилення позицій збройних груп".
Крім того, за словами прокурора, після 20 лютого 2014 року на Сході України зафіксовано понад 1200 випадків можливого скоєння злочинів.
Зокрема, йдеться про понад 10 тисяч загиблих, зокрема, 2,5 тисяч цивільних, утримання під вартою та застосування тортур як до бійців, так і до цивільних, сексуальні та гендерні злочини, руйнування цивільних об'єктів та зникнення більше 15 тисяч осіб.
Крім того, Бенсуда посилається на попереднє оприлюднення оцінки подій в Криму, кваліфікованих як "міжнародний збройний конфлікт між Україною і Російською Федерацією".
"Право міжнародних збройних конфліктів може бути застосовано і після 18 березня 2014 року в тій мірі, в якій в Криму і Севастополі буде фактично зберігатися стан окупації", – йдеться в доповіді.
Серед ймовірних злочинів в Криму Бенсуда зазначає зникнення і вбивства, в тому числі, скоєні, можливо, членами так званих "загонів самооборони", жорстоке поводження з проукраїнськими активістами, примусовий призов кримчан до збройних сил РФ, утиск кримських татар, захоплення майна, переміщення населення Росії в Крим, а кримчан – за межі півострову тощо.
"Канцелярія прокурора продовжить взаємодію з органами влади України, громадянським суспільством та іншими відповідними зацікавленими сторонами з усіх питань, що мають відношення до попереднього розслідування справи "Ситуація в Україні", – підсумовує Бенсуда, зазначивши, що продовжуватиме реєстрацію звинувачень у злочинах.
Міжнародний кримінальний суд розташований в Гаазі. До його компетенції входять злочини, здійснені після набуття чинності Римського статуту.
Справа "Ситуація в Україні" є об'єктом попереднього розслідування МКС з 25 квітня 2014 року.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Международный суд ООН
ПовідомленняДодано: 20/02/2018 17:32 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 43122
Звідки: Киев
Цитата:
Відсьогодні я як агент маю право подавати, бо як агент я вже діяла. Сьогодні зафіксували, який у мене обсяг повноважень, як у агента, що я можу не тільки збирати і подавати інформацію, а й залучати всіх решту до цієї роботи, оскільки ця робота триватиме ще певний час", – про таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Час.

Політик розповіла, які основні претензії до Росії прописані у поданому меморандумі: "Глобально ми мали визначити в цьому меморандумі всі статті і всі претензії, за якими бачимо порушення. Фактично це зараз наша претензія, обґрунтована як доказами і чинниками, так і свідченнями, експертною думкою, так і позицією, яку розглядали в різних судових розглядах… Це дуже великий за обсягом документ. Спочатку ми думали, що дев'ять місяців – це забагато, але коли почали збирати всю доказову базу, працювати з нашими органами, то з'ясувалося, дякувати Богу, що це було дев'ять місяців… У нас це більш професійна справа збирання цих доказів і роботи з експертами. Бо воно стосується правових позицій. Як правових позицій, так і фахових. Наприклад, що стосується рибальства, вплив будівництва Керченського мосту на екологію, вплив цього мосту на міграцію риб, як воно стосується популяції риб, що відбувається в Азовському і Чорному морях у зв’язку з будівництвом цього мосту, як це впливає на навігацію, чи воно зменшує наші можливості щодо судноплавства в такі порти, як Маріуполь і Бердянськ, як це впливає взагалі на ситуацію в Чорному і Азовському морях. Тобто це справді дуже великий доробок. І мені сьогодні було не соромно ставити свій підпис під цією роботою".

Зеркаль також розповіла, з чого складається сам меморандум: "У нас вже є електронні засоби, бо якби ми мали завозити, це б тривало певний час і ми, напевно, не вклалися б сьогодні. В загальній частині це більш як 400 сторінок, 133 – це описова частина, далі йдуть мапи, свідчення, після того – файли-додатки – це майже 500 додатків до цього меморандуму, тому навіть зараз ще триває процес розміщення всієї цієї інформації на спеціальний лінк постійної арбітражної палати в Гаазі. Саме сьогодні спливає дев'ять місяців, саме сьогодні той день, коли ми мали подати меморандум до постійно діючої арбітражної палати в Гаазі".

https://www.5.ua/polityka/bilshe-400-st ... 65264.html

_________________
Если твои противники, перешли на личные оскорбления, будь уверен - ты победил.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Международный суд ООН
ПовідомленняДодано: 26/02/2018 23:29 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 43122
Звідки: Киев
Цитата:

Чеченский правозащитник Саид-Эмин Ибрагимов сообщил об успешной передаче в Международный уголовный Суд (МУС) в Гааге заявление от Международной Ассоциации «Мир и права человека» в 200 листах, в которых представлены доказательства преступлений политических и военных сил России в Чечне.

Об этом сообщает на своей странице независимое информационное агентство infochechen.com

Как сказал Ибрагимов, представители МУС добросовестно приняли документы от руководителя МА «Мир и права человека», из рук в руки.

Напомним, что 23.02.2018 года, в Гааге, перед зданием Международного уголовного Суда, в памятный день депортации Чечено-Ингушского народа, Международная Ассоциация «Мир и права человека» провела митинг протеста против политического и военного руководства Российской Федерации с требованиями к Международному уголовному Суду расследования преступлений российских колонистов.

http://chechenews.com/%D1%82%D1%80%D0%B ... B0-%D0%BF/

_________________
Если твои противники, перешли на личные оскорбления, будь уверен - ты победил.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Международный суд ООН
ПовідомленняДодано: 31/08/2018 17:22 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 43122
Звідки: Киев
Цитата:
Арбітраж Постійної палати третейського суду в Гаазі вирішив розглянути заперечення Росії у питанні юрисдикції за позовом України проти Російської Федерації, відклавши розгляд по суті.

Про це йдеться у процесуальному наказі суду, який є у розпорядженні "Європейської правди".

Йдеться про провадження щодо збитків, які Росія завдала Україні через порушення Конвенції ООН з морського права 1982 року після анексії Криму.

В МЗС пояснили, що розділення розгляду справи відбулося через вимоги Російської Федерації. Росія заперечила сам факт того, що Україна має право скаржитися на Росію з цих питань до даного трибуналу. "Замість того, щоб відповісти по суті справи України, Російська Федерація 22 травня 2018 року подала свої заперечення щодо юрисдикції Трибуналу, що допускається регламентом Трибуналу" - прокоментували це рішення в МЗС України.

Відповідно до звичайної практики трибунал вирішив розглядати заперечення РФ, перш ніж розглядати справу по суті.

Очкується, що рішення щодо юрисдикції буде ухвалене орієнтовно за рік. В МЗС вважають, що мають всі шанси перемогти на цьому етапі. "Україна не вважає, що юрисдикційні заперечення Російської Федерації є обґрунтованими або що вони будуть прийняті Трибуналом" - зазначили в МЗС України.

Основне заперечення Росії полягає в тому, що претензії України фактично не стосуються Конвенції ООН з морського права, а є спробою отримати рішення, що підтверджує суверенітет України над Кримським півостровом. Як наголосили в МЗС, це заперечення явно неправильно тлумачить позов України.

Інші юрисдикційні заперечення Росії в МЗС також вважають необґрунтованими. "Міністерство закордонних справ готове відповісти на всі заперечення Російської Федерації перед Трибуналом. Україна вважає, що Російська Федерація має та буде притягнута до відповідальності за зухвале порушення міжнародного морського права" - наголосили у відомстві.

Україна 19 лютого подала свій меморандум в арбітражному провадженні проти РФ відповідно до Конвенції ООН із морського права, який доводить, що РФ порушила суверенні права України в Чорному та Азовському морях і в Керченській протоці.

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7086301/

_________________
Если твои противники, перешли на личные оскорбления, будь уверен - ты победил.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Международный суд ООН
ПовідомленняДодано: 01/09/2018 21:23 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2017 13:20
Повідомлень: 5376
Зображення

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Международный суд ООН
ПовідомленняДодано: 25/10/2018 23:24 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 43122
Звідки: Киев
К суду косвенное отношение имеет резолюция. но усилит наши позиции.

Цитата:
Европейский парламент осудил действия России в Азовском море и Керченском проливе, в том числе строительство Керченского моста, и призывает усилить санкции в отношении России.

Как сообщает корреспондент Радіо Свобода из Брюсселя, Европарламент 25 октября принял резолюцию, призывающую к усилению санкций в отношении России и расширению сферы действия миссии ОБСЕ в Украине в сфере морских перевозок.

Ранее генеральный секретарь Североатлантического альянса Йенс Столтенберг заявил, что дестабилизирующее поведение России на Азовском море является причиной тревоги для стран союза НАТО, который держит эту проблему в своем поле зрения.

https://ru.krymr.com/a/news-evroparlame ... 63493.html

_________________
Если твои противники, перешли на личные оскорбления, будь уверен - ты победил.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 23 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: