«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 17/12/2018 22:43

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Приколы нашего "городка"... ))
ПовідомленняДодано: 10/10/2018 14:20 
Старейшина

YAMA написав:
Сразу чувствуется толстый. Я еще тогда обратил внимание на этот высер на голову русского мира. :-D

Гончаренко, из тех деятелей, что держат нос по ветру. Сменится ветер, сменится и его риторика.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10/10/2018 14:24 
Старейшина

Svetlana написав:
YAMA написав:
Сразу чувствуется толстый. Я еще тогда обратил внимание на этот высер на голову русского мира. :-D

Гончаренко, из тех деятелей, что держат нос по ветру. Сменится ветер, сменится и его риторика.

Какая еще риторика? Это откровенное издевательство над теми, к кому якобы обращен плакат. Даже перо присобачено. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24/10/2018 12:26 
Старейшина

Цитата:
Колись на весь Буський район Львівської області було 15 тисяч корів. Сьогодні залишилося всього 40. Чому? Немає ціни на молоко, на м'ясо, завозять пальмову олію - дешевий і шкідливий замінник молока. Фермери господарства "Колос Агро", розпродали всю рогату худобу, бо не вигідно тримати, займаються тільки кукурудзою. За газ платять 16 тисяч гривень - якщо ще ціни піднімуть, господарство збанкрутіє. З 5 мільярдів, передбачених в держбюджеті цьогоріч на підтримку фермерів, ці люди не отримали жодної копійки! Тому я добиваюся реальної підтримки аграріїв - повернення спецрежиму оподаткування ПДВ, дешеві кредити, компенсація вартості сільгосптехніки українського виробництва. Парламент уже підтримав наші зміни до Конституції, якими ми пропонуємо зробити єдиним господарем на землі фермера. Щоб землю не продавали - а заробляли на ній. Я поверну корів і в Буський район і в усі села України.

http://liashko.ua/blogs/2438-povernu-ko ... a-ukrayini

:-D :-D Бычок осеменитель. :-[

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27/10/2018 20:42 
Старейшина

*THUMBS UP* Оказывается: Если у вас установлен двухтарифный счетчик электроэнергии, то пользоваться перфоратором ночью вдвое дешевле... :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/10/2018 08:29 
Старейшина

Цитата:
Святослав Вакарчук заявив, що не може стояти осторонь і якщо знадобиться обмежити себе у творчості заради того, щоб з усіма змінювати країну, то готовий це зробити.

:-D Обмежити себе в творчості зараді прокладання автобанів по країні, то Славко, не хоче. От одразу в президенти. А ще ж Зеленський.... а ще багато-багато інших. Які ж таки жертвені люди заради країни. Ні, таки не цінуємо ми іх. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01/11/2018 13:53 
Старейшина

Цитата:
Повідомлення про те, що я опинився у санкційному списку Російської Федерації, прийшло до мене у вагоні метро, ​​на перегоні між Кловською і Палацем Спорту. Думаю, росіяни - фігуранти західних і українських санкційних списків - взагалі не знають, де в Москві знаходиться метро. У Діми Кисельова, якого можна дуже умовно назвати журналістом - до того ж він, на відміну від мене, керує державною компанією - на метро їздить хіба що хатня робітниця. І те я не впевнений.

Саме тому ці санкції - коли вони не проти Ріната Ахметова, а проти Віталія Портникова - на перший погляд виглядають так комічно. Що можна відібрати у людини, яка не має в Росії ну буквально нічого - ані рахунків, ані майна. До Росії я не їжджу з 2013 року - бо вважаю аморальним відвідувати країну, яка веде війну проти моєї держави. Ніде правди діти, мені було цікаво там жити і бувати. Для журналіста спостерігати за процесом краху імперії - рідкісна удача, приблизно як для лікаря-онколога стежити за станом тяжкохворого пацієнта, думати, чи є кошти для лікування. Але з 2014 року Росія - це навіть не онкологічна лікарня, це гігантський хоспіс. Хворий лікуватися відмовився, мені там робити нічого. Та й ключі до краху імперії тепер тут, у Києві.

І все ж я прекрасно розумію логіку людей, які внесли мене до списку санкцій. Ці люди бояться правди. Вони розуміють, що правда рано чи пізно знищить їхній режим. Саме тому моє прізвище серед чиновників і депутатів - це сигнал. Це попередження. Це побажання замовкнути. І я знаю, що це - попередження вбивць. На руках цих людей стільки крові, що в разі втрати влади у них одна дорога - в тюрму, у «Чорний дельфін» або як це у них там називається. Так чому б їм не хотіти, щоб я замовк? Я прекрасно розумію їхні наміри. Я пам'ятаю, що вони вже намагалися мене залякати, скомпрометувати, знищити.

Віталій Портников

:-D Похоже на то, что основной целью РФ, по части санкционных списков, было поднять "патриотизм" в среде политиков и их обслуги.

На счет метро, тоже посмеялась. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04/11/2018 00:01 
Старейшина

Цитата:
Всеукраинский съезд социалистов во главе с Кивой прошёл сегодня во Дворце Спорта. Странно, что не в цирке. Там уютнее и больше соответствует сути мероприятия.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 9940055006

Добавлю от себя, денег во все эти клоунады, вливают немерено.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04/11/2018 13:57 
Старейшина

Зображення

:-D Ну кто-то обратиться, к Лори, а кто-то, к Охлобыстину. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05/11/2018 01:50 
Старейшина

Цитата:
В январе зарегистрируюсь кандидатом в президенты, чувствую ответственность - надо страну поднимать.
Программа готова давно и я ознакомил народ с частью своей программы ещё в 2016-м.
Повторю для тех, кто забыл или чудом пропустил.
Голосуйте за меня, и будет вам расчудесная жизнь.

Андрей Андреев
29 ноября 2016 г.

ИДУ в ПРЕЗИДЕНТЫ...
Программа такая:
1.Зряплату подниму в 49 раз. Не, ну это тока в первый год. Потом, канешна, круче будет.
2.Пенсии подниму в 45 раз и ещё чуть-чуть. Отовариваться в магазинах пенсионеры будут бесплатно. Не, ну не всё, канешна, бесплатное, тока основные виды продуктов: мясо, рыба, молочка, овощи и фрукты. Крупы оплочивают как все.
3.Коммуналка всем бесплатно. Кроме выноса мусора, за вынос мусора жильцам платит ЖЭК, по весу, тарифы уточняются.
4.Проезд всем бесплатный. Включая и такси.
5.Самолёты и поезда бесплатно. На пароходы скидка 98%.
6.ГАИ отменю. Хотя на первых порах можно оставить, но штрафы при остановке колёсных средств передвижения, начиная от кравчучек платють гайцы.
7.Медицина бесплатно, аптеки со скидками как на пароходы.
8.Налоги - кто скока хочит стока и платит, не хочит - не платит.
9.Отпуска короткие, по месяцу, зато 4 раза в год. Женщины детей (ребятню и мужей) провозют бесплатно даже на пароходах. Отели бесплатные, палатки со скидкой... ну вы уже в курсе с какой.

Остальные пункты перечислять не буду, шоб сегодня к ночи президентом не выбрали.

Хочете такова президента?

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 9782230780

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06/11/2018 15:54 
Старейшина

Цитата:
Глава РПЛ Олег Ляшко заявив, що його колегу, народного депутата Андрія Лозового затримали в аеропорту Праги за спробу розрахуватися фальшивими євро.

Ляшко зазначив: "У Празі під час вильоту на Київ поліція затримала Андрія Лозового. За словами самого Андрія, з яким я щойно говорив, в аеропорту він купував подарунок мамі, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічникові Лозового "обміняли" в одному з київських обмінників. Валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, тому що "обмінник" зник. Ну а чеська поліція, я сподіваюся, негайно звільнить Лозового, який став жертвою обману валютних шахраїв, яких напевно кришує влада, інакше б вони не діяли так зухвало.

https://ua.censor.net.ua/n3095266

:-D Лозовому, похоже, взятку фальшивыми долларами дали. Ляшко, теперь отмывает, "честного" члена партии.

Напомню...

Цитата:
Комитет Верховной Рады Украины по вопросам регламента рассмотрел представление на снятие неприкосновенности с нардепа от Радикальной партии Андрея Лозового и назвал его законным, но недостаточно обоснованным.

"Комитет по вопросам регламента и организации работы Верховной Рады признал представление генерального прокурора Юрия Луценко "О предоставлении согласия на привлечение к уголовной ответственности народного депутата Украины Андрея Лозового Сергеевича" законно мотивированным, однако недостаточно обоснованным", - зачитал вывод комитета Пинзеник.

https://censor.net.ua/n446611

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/11/2018 14:38 
Старейшина

Цитата:
Знающие люди говорят, что обменник валют, в котором лозовой купил фальшивые евро, находится в том же помещении, что и игровой салон, в котором ляшко выиграл свои миллионы)

https://www.facebook.com/istyxx/posts/2423500454332925

:-D :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15/11/2018 23:58 
Старейшина

Зображення

Саботаж отыграли, народ померз малость... вопросы, к Вилкулу? Да никаких, как обычно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16/11/2018 01:15 
Старейшина

Зображення

:-D Вилкул, готовился возглавить зраду, как Петр Алексеевич, взял и пломбу сорвал. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/11/2018 14:27 
Старейшина

Зображення

...ага, да тільки порозуміння те, повинно бути на умовах руського миру. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18/11/2018 16:18 
Старейшина

Зображення

Я прям распереживалась... а в картату ковдру, страдальца то хоть укутали? :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot], Эклектика

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: