«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 24/05/2019 12:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 20/08/2015 17:53 
Наблюдатель
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 12:18
Повідомлень: 439
Звідки: Черкаси, Київ
Процеси, котрі відбуваються під сучасну пору у владних кабінетах, тяжко назвати просто аморальними. Вони взагалі поза межами моралі. Зграйка самозакоханих себелюбців, цинічно експлуатуючи (проте все одно невдало жонглюючи) патріотичними гаслами, продовжує здійснювати започатковану звичайно ж вже не нею політику привласнення майна українського народу та одноосібно, всупереч здоровому глузду й реальним потребам українців здійснювати владні повноваження. Прагнучи відвернути увагу загалу від власного свавілля, нинішні високопосадовці час-від-часу вимушені загравати з загалом, імітуючи «виконання вимог народу». Прикладів лицемірства і нещирості в цій справі більше ніж достатньо. Справа побудови реально незалежної держави, в котрій пошана гідності була б пріоритетною в справі взаємостосунків між владою і громадянином, на жаль просувається вкрай повільно. Але зневіра й збайдужіння лише погіршать і без того незаздрісне становище українського народу.

25-го березня, в часі чергового засідання Кабінету Міністрів, працівниками МВС та прокуратури, з застосуванням спецзасобів (кайданів) було взято під варту очільника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Обох звинуватили в незаконному розкраданні державних коштів й зберіганні їх на рахунках поза межами України. Доречі, за кілька годин до початку засідання Кабміну, Бочковського й Стоєцького в телефонному режимі попрохали прибути в парадній уніформі. Не тяжко здогадатись, що таким чином прагнули якомога більше принизити. Логіку ініціаторів показового затримання держслужбовців не найнижчих і навіть не середніх рангів зрозуміти не тяжко. Втомлений незаздрісними соціальними умовами загал, відгукнеться з похвалою на кожен прояв арешту розкрадачів народного майна. Дешевий, імітуючий боротьбу з корупцією водевільчик, його ініціаторам видався нібито вдалим. Загал і правозахисники навіть не помітили того, що взяття під варту відбулось з грубим порушенням вимог чинного Кримінально-Процесуального Кодексу, і аж ніяк не відповідав вимогам жодного пункту його 208-ої статті. А саме на неї посилались слідчі одягаючи на упереджено звинувачених кайдани.

Подія про яку мені спало на думку написати, в дійсності є прикладом цинічної профанації боротьби. Більше того. Ініціатори порушення кримінальної справи, за п`ять місяців досудового розслідування (непоінформованим повідомляю, що згідно вимог чинного Кримінально-Процесуального Кодексу на досудове розслідування дається всього два місяці) так і не спромоглися пред`явити затриманим, а потім звільненим під заставу Бочковському і Стоєцькому доказів їхньої злочинної діяльності. З-поміж колишніх підлеглих Сергія Бочковського, лише двоє дали обтяжуючі їх свідчення, проте їхня правдивість (а отже і нагода бути наданими в суді як доказ) викликає великий сумнів. Один з свідків (колишній очільник ДСНС Волинської області Володимир Грушовінчук) був усуненим з посади на час (справа не має жодного відношення до пред`явленого Бочковському і Стоєцькому відношення) слідства як неефективний керівник й безпосередній учасник корупційного скандалу. Гучне, хоча насправді й нічим донині не доведене усунення з посади Бочковського стало нагодою повернутись на посаду. То чому ж і не дати обтяжуючих свідчень на того, хто на втрачену посаду його ніколи б не повернув?

Звітуючи перед журналістами про «розкритий злочин», міністр МВС Аваков як доказ показав якісь пластикові банківські картки, які нібито були виявленими під телевізором в кабінеті Стоєцького. Щоправда, звіт про знайдені картки по телевізору демонструвався ще за п`ятнадцять хвилин до початку самого обшуку. Ще один факт, котрий в цивілізованій країні повинен би був стати причиною порушення кримінальної справи. Згідно оприлюднених причин взяття під варту керівників ДСНС й постання кримінальної справи, народні депутати Різниченко та Мельничук листовно (певно ніби-то подавши депутатське звернення) звернулись до міністра МВС, з проханням розібратись з практикованими в державній службі корупційними схемами. Депутат Різниченко вже повідомив, що ніякого звернення на ім`я Авакова він не подавав, не готував, і не підписував.

Аналіз подальших подій, дарував підстави підозрювати керівника МВС Авакова у рейдерському захопленні цілої державної служби. Особою котра відразу після затримання Бочковського почала керувати Державною службою з надзвичайних ситуацій, виявився до безтями самозакоханий шукач слави Зорян Шкіряк. Світлини з фітнес-клубу якими він прикрашав не лише свої сторінки в соцмережах, побутова поведінка й запопадливе запобігання в стосунках з посадовцями, видавали в ньому меркантильного пристосуванця й авантюриста. Передбачення аналітиків й спроможних відрізняти полову від пшениці були не марними і небезпідставними. Того ж дня (себто 25.03.15.) Шкіряк одним розчерком гламурної ручки, звільнив з посад всих очільників обласних підрозділів ДСНС. Бажаючі поновитися (рівно як і претенденти штибу Грушовінчука) вимушені були вереницею (і навіть навипередки) прямувати до Києва, й шукати (можу лише здогадуватись якими методами) прихильності тимчасово виконуючого обов`язки. Сам Шкіряк, жодними реформами (а тим паче покращеннями і удосконаленнями) нехай і дочасно очолюваної ним служби не відзначився. Та зрештою, що чекати від того, хто в справі захисту громадян від стихійних лих та аварійних ситуацій нічого не петрає? Гадаю, бурхливе життя українського політикуму не вивітрило з пам`яті загалу причину звільнення з посади самого Шкіряка. Після землетрусу в Непалі (кінець квітня 2015-го), Шкіряк в супроводі коханки, психологів та журналістів, вирушив до цієї екзотичної, й водночас вкрай відсталої країни на «порятунок громадян України». Насправді, його не цікавили ані здоровий глузд, ані порятунок українців, котрі доречі про допомогу нікого і не прохали. Посада голови (нехай і тимчасового) не зобов`язує бути особисто присутнім в мандрівці до затисненої в гірських ущелинах країни. Сила фахівця в спроможності налагодити належним чином процес евакуації. Світлини Шкіряка в літаку, аеропортах, автобусі, свідчили що окрім гону за славою та нагодою стати причиною газетної або журнальної публікації він нічим більше не переймався. Наслідки не змусили на себе чекати. Голос обуреної громадськості став для нього вироком.

Нині, на вимогу слідчих і прокуратури, прагнучи якомога більше обтяжити підозрюваних Бочковського і Стоєцького та здійснити на них морально-психологічний тиск, суд блокує зарплатні картки їхніх рідних, забороняє спілкуватись з колишніми підлеглими й відвідувати будь-які приміщення ДСНС в усій Україні. Лишається лише почекати початок судового розгляду справи по суті. Україна вкотре отримає нагоду посміятися з недолугості, й пожуритися з причини цинічної наруги над Конституцією слідчими та працівниками прокуратури.

Ритм нинішнього буття українців ніхто не наважиться назвати розміреним і спокійним. Мало не щоденні повідомлення про викриття і арешти агентури терористів, фіксація передачі й отримання хабарів, змушують загал забути про подію котра відбулась ще кілька днів тому. Що вже казати про свавільне звільнення з посади й звинувачення у злочинах згаданих вище Бочковського і Стоєцького? Продовживши строки досудового розслідування, органи дізнання і прокуратури постали перед нелегким вибором. Як бути далі? Йти до суду з «доказами» котрі навряд чи будуть навіть взятими до розгляду, чи тихцем визнати упередженість в своїх діях й виконанні замовлення (питання чийого?) й благати, аби затримані прямо в приміщенні Кабінету Міністрів не подавали до суду за образу честі та гідності.

Ех!!! Такі ганебні реалії української політики. Коли ж цей божевільний вертеп нарешті скінчиться?

Олесь Вахній


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 20/08/2015 18:10 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
Олесь Вахній написав:

Ех!!! Такі ганебні реалії української політики. Коли ж цей божевільний вертеп нарешті скінчиться?

Олесь Вахній

Ніколи, бо це не вертеп, а продумана справа. Украину лишили государственности. Нет работающих судов - кого попало арестовывают, кого попало отпускают. Непрозрачные финасы. Ниразу не легитимные вожди. Произошло то же самое, когда к коренному населению америки приехали "наши друзи с континента", поубивали всех вождей, назначили своих и продали им бусики. После этого даже о зачатках государственности в местных племенах говорить стало не можно. Им так и говорили: на бусики - пойди-ка убей вон тех французов..ато они нехорошие люди. :-D Украинцы больше нет - это индейское гетто. :-D А сам процесс называется - колонизацией. Кортес тоже печеньки всем раздаривал. А реально ему нужно было, чтоб вся местная американская недоразвитая сволота сдохла, но обязательно сделав свое полезное дело. :-D
Зображення
Вы что не врубаетесь, что картина один-в-один. И печеньками накормили, и сказочек нарассказывали, и врага назначили. Е-мае... :-D Испанцы использовали индейцев против французов, а французы - против испанцев. Настоящее, типа, АТО. :-D

_________________
*WRITE*


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 20/08/2015 18:48 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 26/02/2009 20:33
Повідомлень: 45392
Звідки: Киев
YAMA написав:
Олесь Вахній написав:

Ех!!! Такі ганебні реалії української політики. Коли ж цей божевільний вертеп нарешті скінчиться?

Олесь Вахній

Ніколи, бо це не вертеп, а продумана справа. Украину лишили государственности. Нет работающих судов - кого попало арестовывают, кого попало отпускают. Непрозрачные финасы. Ниразу не легитимные вожди. Произошло то же самое, когда к коренному населению америки приехали "наши друзи с континента", поубивали всех вождей, назначили своих и продали им бусики. После этого даже о зачатках государственности в местных племенах говорить стало не можно. Им так и говорили: на бусики - пойди-ка убей вон тех французов..ато они нехорошие люди. :-D Украинцы больше нет - это индейское гетто. :-D А сам процесс называется - колонизацией. Кортес тоже печеньки всем раздаривал. А реально ему нужно было, чтоб вся местная американская недоразвитая сволота сдохла, но обязательно сделав свое полезное дело. :-D
Вы что не врубаетесь, что картина один-в-один. И печеньками накормили, и сказочек нарассказывали, и врага назначили. Е-мае... :-D Испанцы использовали индейцев против французов, а французы - против испанцев. Настоящее, типа, АТО. :-D


:-D Что, Яма, не получилось России колонизировать Украину!?.. как не старались создать продажные суды, прокуратуру, милицию по российском образу и подобию. Даже руками, Яныка, постарались украинскую армию разрушить, не получилось. *BYE* А все почему? нечего россии предложить своим соседям, кроме сидеть на пальме и плеваться во всех до кого смогут дотянуться...
Пора уже и вам перестать бананами кидаться, да становится цивилизованным украинцем. :-D

_________________
Гораздо легче обмануть людей, чем убедить их в том, что они обмануты


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 20/08/2015 18:53 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
Мне лично соврешенно насрать на то, кто будет колонизировать Украину.

_________________
*WRITE*


Востаннє редагувалось YAMA в 20/08/2015 19:24, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 20/08/2015 19:07 
Старейшина

З нами з: 18/03/2010 18:08
Повідомлень: 16036
Звідки: Donetsk
О! А как же великий укр? Не, Яма, что-то ты в легендах запутался :-D

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 20/08/2015 19:08 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
О, еще одно явилось. :-D

_________________
*WRITE*


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 20/08/2015 19:12 
Старейшина

З нами з: 18/03/2010 18:08
Повідомлень: 16036
Звідки: Donetsk
не одно, а одна, и не хами серьезной тете. Я тебя предупреждала

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 20/08/2015 19:27 
Наблюдатель
Аватар користувача

З нами з: 04/12/2013 17:23
Повідомлень: 322
Ха ха ну и насмешили


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 21/08/2015 07:47 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
Внатуре, ХТОСЬ, объясни ненормальным истеричкам. Что вы тут все шнуруете, мы что хуже чтоли? Мы - вона где! На орбите МКС. А вы где? - в резервации. Так что не нужно тут пиликать! Я Олесю ситуацию своими словами объясняю. Понабежало сумасшедших.

_________________
*WRITE*


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 21/08/2015 08:15 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
Олесь, когда индейцев "нанимали на работу" белые колонизаторы, только Чингачгук понимал, чем все закончится. :-D Остальные либо были готовы сложить свои головы по дурости, либо из корыстного интереса. А осознание пришло только лишь тогда, когда последние остатки местных племен - засунули в резервации. До этого у каждого были свои основания для мрий. Украина и Белорусия - страны-паразиты. Они гроздями висели на московской трубе, толкали налево украденные нефть и газ, а направо имортно-экспортные товары, приобретенные за вырученные от продажи нефти бабки. Как только экономическая ситуация поменялась и минеральная подпитка ослабла - эти гроздья отвалились(созрели для лучшей жизни). Встали перед выбором: либо срочно развивать свою экономику, либо стать туземцами. Для первого необходимо было уничтожить номенклатуру, привести в порядок бизнес, оптимизировать экономические связи с РФ, Китаем и другими странами в регионе, а для второго - отказаться от своей государственности и отдаться белым колонизаторам. Для украинской номенклатуры первый вариант был неприемлем, бо означал их увольнение, - поэтому, опираясь на сумасшедших, она устроила, давно готовящийся, Майдан. Оказавшаяся в вакууме верхушка - срочно взлетела в РФ, а на ее место явилась колониальная администрация, которой персонально до вас - нет никакого дела. Поскольку администрация эта делает одно, говорит другое, а шепчет третье. Так и возникает то самое ощущение, которое вы хорошо описали в своем посте выше. Как от работы совкового СМУ. :-)

_________________
*WRITE*


Востаннє редагувалось YAMA в 21/08/2015 09:28, всього редагувалось 7 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 21/08/2015 08:40 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
---

_________________
*WRITE*


Востаннє редагувалось YAMA в 21/08/2015 09:13, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 21/08/2015 08:43 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
Поэтому, Олесь, будет третий майдан. Но это будет не майдан, а именно революция. Но, когда она начнется, лично я сказать не берусь.

_________________
*WRITE*


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 21/08/2015 08:58 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
Выделяются три основные социальные группы.
Первая - психически больные москализмом(обиженные) - люто ненавидят москалей, по самым разным причинам, наподобие:
- Моя бабушка съела кактус.
- Мой московский бойфренд - сука.
- Мне мало платили, пока я мыл полы в московском метрополитене. (мог бы и не мыть, а сдохнуть у себя под овином, никто бы о тебе не вспомнил).
И тому подобное.
Вторая - мечтатели.
Третья - паразиты, которым на свой народ насрать, более того - они его ненавидят, но которые мечтают урвать кусок у колонизаторов, за прилежную службу в должности капо в концлагере - т.е. классические украинские полицаи.
Иногда случаются из них причудливые комбинации. :-D
Типичная, стандартная раскладка. Ни первые, ни вторые, ни третьи - не являются вменяемыми в обычном смысле слова. Общество больно, Олесь.

_________________
*WRITE*


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 21/08/2015 09:20 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 01/01/2009 20:29
Повідомлень: 14948
YAMA написав:
Выделяются три основные социальные группы.

Первая -
психически больные москализмом - люто ненавидят москалей, по самым разным причинам, наподобие:
- Моя бабушка съела кактус.
- Мой московский бойфренд - сука.
- Мне мало платили, пока я мыл полы в московском метрополитене. (мог бы и не мыть, а сдохнуть у себя под овином, никто бы о тебе не вспомнил).
И тому подобное.

Вторая - мечтатели.

Третья - паразиты,
которым на свой народ насрать, более того - они его ненавидят,
но которые мечтают урвать кусок у колонизаторов, за прилежную службу в должности капо в концлагере - т.е. классические украинские полицаи.
Иногда случаются из них причудливые комбинации. :-D

Типичная, стандартная раскладка. Ни первые, ни вторые, ни третьи -
не являются вменяемыми в обычном смысле слова.
Общество больно, Олесь.


Но тогда получается,
что корни проблемы Бандеро-Мазепизма - не в отсутствии способности к логике.

А в психологических особенностях Жертв Бандеро-Мазепинского Миропонимания. =-O

_________________
ГРАФ №3378
http://forum.worldredproject.com/viewto ... &start=600

ЭМБРИОН
http://forum.worldredproject.com/viewto ... 2&t=168858

ПРАКТ №178
http://forum.worldredproject.com/viewto ... &start=165


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Профанація боротьби
ПовідомленняДодано: 21/08/2015 09:34 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 12/11/2010 10:55
Повідомлень: 10209
Это не важно. Главное, что есть простое и эффективное лекарство от всех трех болезней сразу - перестать мечтать о "москалях". И вот, чтобы поциент не выздоровел, его мозг ежесекундно бомбардируют помоями нанятые и не нанятые "Светы", "Гайдамаки", "Кормораны" и тому подобные "творческие личности". Я уже не говорю о зомбоящике. В печати этого говна меньше, но, она денег стоит и массовый украинец ее почти не читает. Да, и поменьше обращать внимание на форму, а побольше на содержание.

_________________
*WRITE*


Востаннє редагувалось YAMA в 21/08/2015 09:41, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: