«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 01/05/2017 03:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16/06/2015 12:18 
Наблюдатель

Безглузді й нерідко штучні перепони, котрі постають на шляху України в справі формального об`єднання з Європою, багатьох змушують забути про генетично притаманні європейцям загалом й українцям зокрема менталітет, риси характеру, расові ознаки, форми світосприйняття, й активну життєву позицію. Саме вони, а не паспорт громадянина однієї з країн Євросоюзу, визначають приналежність особи до європейської спільноти.

Створені європейцями матеріальні та духовні вартості базуються на пошані гідності людини, її приватного майна, гарантують право на вільний розвиток дарованих Творцем талантів. Разом з тим, на відміну від ординської азіятчини, європейці навчилися гармонійно поєднувати власне з всезагальним, й знаходити точки дотику в особистому та спільному добробуті. На цих принципах й постала чеснота патріотизму.

Долучаючись до щойно посталих на початку 90-их років вже минулого століття патріотичних рухів, я розумів, що змагаючи за всезагальний добробут, протидіючи нівелюючим людську гідність і навіть життя ідеологіям, я змагаю і за власне майбутнє. На жаль, факт задекларування на папері незалежності жодним чином не очистив Україну від лишеного з часів москвинської окупації рецидиву цинічної зневаги посадовцями решти громадян. Саме це, а не нинішні протестні акції патріотів проти несправедливості, є найбільшою перешкодою в справі поступу нашого народу.

Справу переліку утисків і несправедливостей з якими мені довелось стикатись внаслідок діяльності на національній ниві, залишу найближчому майбутньому. Нині ж, змушений (і не вперше) нагадати про факти свавілля, з котрими вимушений змагатися нині.

В березні 2012-го року, в Києві постала ініціатива небайдужих до долі ближніх зокрема й держави загалом громадян, котрі ставили за мету протидіяти свавіллю азартно-ігрової мафії. Кілька років до цього, під тиском кліру, інтелігенції, та чесних підприємців, Кабінет Міністрів позбавив права на діяльність заклади де здійснюються азартно-ігрові дії. Вимагаючи від влади прийняти це рішення, громадськість вказувала на негативний вплив азартних ігор на людську психіку, підвищення криміногенності, й неспроможність податківців належним чином контролювати прибутки (а отже, і сплату податків) власниками азартно-ігрових закладів.

Як і передбачалося, усні та письмові звернення небайдужих патріотів до органів МВС та прокуратури, залишалися без належної реакції. Саме ця, непритаманна європейцям форма взаємостосунків між органами влади й народом, спровокувала нас на радикальні методи боротьби. Керуючись нелицемірною любов`ю до ближніх, котрі потерпають від дій та поведінки ігрозалежних, громадські активісти фіксували діяльність заборонених закладів та нищили предмети, якими здійснювалися азартно-ігрові дії (себто ігрові автомати). Ініціатива відразу спричинила конфлікт з посадовцями МВС та прокуратури. Як виявилося, останні регулярно отримували матеріальну винагороду від власників азартно-ігрових закладів за “непомічання” їхньої злочинної діяльності.

17.05.12., за фактом закриття зали ігрових автоматів поблизу київської станції метро “Святошин”, супроти мене було порушено кримінальну справу. В моєму помешканні було вчинено несанкціонований обшук, вилучено (та і досі не повернуто) особисте майно. Дозволю собі не обтяжувати читача переліком порушень вимог чинного Кримінально-Процесуального Кодексу, котрі відбулися в часі досудового розслідування й випливли в часі судового розгляду. На початку мене дивувала завзятість старшого прокурора Святошинської районної прокуратури м. Києва Валентина Брянцева. Він дозволяв собі, всівшись на стіл, ставити мені вимогу ознайомитися з п`тьма томами кримінальної справи впродовж двох днів, погрожував поданням про взяття під варту, вдавався до образ, принижень, й спроб залякати, а на мої зауваження, що досудове розслідування провадиться з порушенням вимог чинного КПК, відповідав, що суд все одно не зверне на них уваги.

Судовий розгляд розпочався через десять місяців після початку досудового розслідування. Від свавілля кривосуддя мене врятувала лише присутність журналістів на судових засіданнях, та чесність (що, на жаль, є великою рідкістю) судді, котра здійснювала розгляд справи. Прагнучи будь-що визнати мене винним, згаданий вище старший прокурор Брянцев, спільно з працівниками МВС знайшов в нашому середовищі безвольного і самозакоханого себелюбця Миколу Єременка. Останній погодився дати неправдиві покази котрі обтяжують мене.

Одним з наслідків Революції Гідності, було постання (на жаль короткотривалого) діалогу між владою й загалом. В грудні 2014-го року, після чергового закриття громадськими активістами зали ігрових автоматів (поблизу київської станції метро “Житомирська”), міністр МВС визнав рацію в діях патріотів, й наказав упродовж 10-ти днів припинити діяльність всих закладів морального розбещення й духовного розкладу. Що б там не казали прихильники діалогів, звернень й апеляцій, але радикальні дії дали дієвий толк. Суспільство (на жаль звичайно не остаточно, але помітно) очистилося від бруду.

Всезагальна перемога знайшла своє відображення й в судовому розгляді котрий здійснювався стосовно мене за фактом закриття ігрової зали в травні 2012-го року. Визнані “потерпілими” власники ігрової зали відмовилися від будь-яких стосовно мене претензій, й “Ухвалою” Святошинського р-го суду міста Києва, я був визнаний невинним в сфабрикованій прокурором Брянцевим справі. Незадовго до цього, в часі спілкування з власниками однієї з ігрових мереж, стало відомо, що старший прокурор Святошинської районної прокуратури м. Києва Брянцев, отримав від них матеріальну винагороду в розмірі 80 тисяч гривень за фабрикування справи й підтримку її в судовому розгляді. Певно прагнучи ухилитись від відповідальності, старший прокурор Брянцев звинуватив мене в побитті, подав заяву до правоохоронних органів, й припинив участь в судовому розгляді.

21.01.15., “Ухвалою” Святошинського районного суду м Києва, я був визнаним невинним в справі знищення майна й пограбування зали ігрових автоматів. Кількома днями пізніше, переведена в вересні 2013-го року спеціальним указом Януковича суддя того ж Святошинського районного суду м. Києва Васильєва, грубо порушивши вимоги кількох статей КПК, визнала мене винним в побитті прокурора Брянцева, присудила чотири роки ув`язнення, й відразу амністувала. На що Ви, нешановна громадянка суддя, розраховували? На те, що я вдовільнюсь тим, що не ув`язнений, й мовчатиму? Помиляєтеся. Я українець. Європеєць. Мені не байдужа доля рідного народу. Він потерпав впродовж століть, але заслуговує на кращу долю.

Міркування, котрими керуються нинішні українські бюрократи, не є навіть аморальними. Вони взагалі, поза межами моралі. Прокуратуру міста Києва жодним чином не цікавить той факт, що Святошинський районний суд дав чітке і недвозначне визначення методам дій працівників МВС в справі фабрикування “доказової бази”. Факт виправдального вироку (байдуже, що він має чіткі докази) викликав озлоблення і лють. На “Ухвалу” Святошинського р-го суду прокуратурою було подано апеляційну скаргу.

17.06.15., в Апеляційному суді міста Києва (вул. Солом`янська 2), о 10.00., розпочнеться розгляд апеляційної скарги прокуратури міста Києва на факт визнання мене невинним. Боротьба з агресією проти мого народу, стала особистою війною. Ну що ж.... Вірю що здолаю.

Олесь Вахній

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі