«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 04/04/2020 11:45

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 3416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 224, 225, 226, 227, 228  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Петро Порошенко
ПовідомленняДодано: 09/03/2020 22:10 
Старейшина

Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Povstanetz написав:
Прочитать бы его мысли

- Господи, что это?? Сначала вынужденное участие в предвыборном фарсе на стадионе.
Потом походы в ДБР под их выдуманными предлогами, дабы не дать ему участвовать в очередном международном мероприятии.
Снова и снова выслушивать про "попередников", про "бизнес на крови", про "барыгу", про "Порошенко начал войну"...

Дав состояться демократическим выборам во время войны, он, возможно, совершил единственную эту ошибку. Передав страну с довольно сильными позициями на международной арене, с восстановленной армией и наполненной казной - "новым лицам".

Что это за времена у нас сейчас такие, что во время неоконченной войны мы вынуждены жить в этом цирке?

Мы рискуем деградировать под воздействием людей, которые своим уровнем тянут нас вниз.
Нашу культуру - вниз, нашу репутацию - вниз, наши дипломатические достижения - вниз.

Елена Кудренко

Вы о себе слишком высокого мнения....

Дело не в высокомерии. Просто говорить с людьми с "мнением" основанном на пустом месте и сплетнях, или основанном на запоребриковой пропаганде, да еще и сами не понимающие откуда у них то "мнение"... не интересно, да и просто не о чем говорить.

Говорить с людьми мнение которых основано на собственных "вавках" и пустых "мрiях" поверьте тоже не очень интересно...

"Мрії" аргументированы, даже в том тексте, что вам не по душе. А вот ваше "Украина без украинства", "федерализм" не более чем пересказ путинских хотелок.

Та я ж только за...Глазки заплющили и ..."Vorwärts !"

А зачем мы станем вам уподобляться? :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/03/2020 22:15 
Старейшина

Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Povstanetz написав:
Прочитать бы его мысли

- Господи, что это?? Сначала вынужденное участие в предвыборном фарсе на стадионе.
Потом походы в ДБР под их выдуманными предлогами, дабы не дать ему участвовать в очередном международном мероприятии.
Снова и снова выслушивать про "попередников", про "бизнес на крови", про "барыгу", про "Порошенко начал войну"...

Дав состояться демократическим выборам во время войны, он, возможно, совершил единственную эту ошибку. Передав страну с довольно сильными позициями на международной арене, с восстановленной армией и наполненной казной - "новым лицам".

Что это за времена у нас сейчас такие, что во время неоконченной войны мы вынуждены жить в этом цирке?

Мы рискуем деградировать под воздействием людей, которые своим уровнем тянут нас вниз.
Нашу культуру - вниз, нашу репутацию - вниз, наши дипломатические достижения - вниз.

Елена Кудренко

Вы о себе слишком высокого мнения....

Дело не в высокомерии. Просто говорить с людьми с "мнением" основанном на пустом месте и сплетнях, или основанном на запоребриковой пропаганде, да еще и сами не понимающие откуда у них то "мнение"... не интересно, да и просто не о чем говорить.

Говорить с людьми мнение которых основано на собственных "вавках" и пустых "мрiях" поверьте тоже не очень интересно...

"Мрії" аргументированы, даже в том тексте, что вам не по душе. А вот ваше "Украина без украинства", "федерализм" не более чем пересказ путинских хотелок.

Та я ж только за...Глазки заплющили и ..."Vorwärts !"

А зачем мы станем вам уподобляться? :-)

Не-е-е....Нам уподобляться мозгов не хватит...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/03/2020 22:26 
Старейшина

Тихоня написав:

:-D Та да, нужно много мозгов, чтобы повторять хотелки плешивого царя. :-)

Напомню вашему "могучему" разуму... всего то немного минут прошло, а вы уже потеряли нить разговора. *DRINK*

Svetlana написав:

*YES*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/03/2020 22:31 
Старейшина

Svetlana написав:
Тихоня написав:

Напомню вашему "могучему" разуму... всего то немного минут прошло, а вы уже потеряли нить разговора. *DRINK*

Svetlana написав:

*YES*

Моя "потеря нити"-это просто ваши хотелки и инсинуации...Флаг вам в руки...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/03/2020 22:35 
Старейшина

Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:

Svetlana написав:

*YES*

Знаете, даже смеяться с вас как-то совестно... ни логики, ни последовательности. От шо эмоциями в голову надует, то и пишите. А после в ком-то высокомерие ищите.

Поработайте над собой.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/03/2020 22:36 
Старейшина

Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:

Svetlana написав:

*YES*

Знаете, даже смеяться с вас как-то совестно... ни логики, ни последовательности. От шо эмоциями в голову надует, то и пишите. А после в ком-то высокомерие ищите.

Поработайте над собой.

А вы и не смейтесь...Просто выпейте яду...Хотя вы и своим собственным скоро траванетесь....Берегите себя...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 00:09 
Старейшина

Зображення

Трохи меньше року тому, країна обрала поразку і капітуляцію.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 00:11 
Старейшина

Чуть меньше шести лет назад.

И отправится в рай моя волчья душа.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 00:14 
Старейшина

Обладателя паспорта Украины, не спрашивали. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 00:19 
Старейшина

Да меня не зовут, сам прихожу.

Порошнко войну начал. Порошенко ее просрал. Причем просрал дважды. Я отнюдь не фанат Зельца, но сейчас он разгребает чужое дерьмо.

:-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 00:23 
Старейшина

Корморан написав:
Да меня не зовут, сам прихожу.

Порошнко войну начал. Порошенко ее просрал. Причем просрал дважды. Я отнюдь не фанат Зельца, но сейчас он разгребает чужое дерьмо.

:-D :-D :-D

Цитата:
Завхоз Корморан, был застенчивый врунишка. Всё существо его протестовало против лжи, но не врать он не мог. Он врал, и ему было стыдно. Врал он постоянно, постоянно стыдился, и поэтому его хорошо бритые щёчки всегда горели румянцем смущения, стыдливости, застенчивости и конфуза.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 00:30 
Старейшина

То есть по основному вопросу расхождений нет. Дополню развитием. Если Зельц не повесит соплеменника за ребро, есть много вероятия, что Байду придется изображать ему самому. Я отнюдь не против увидеть дуэт. Если что.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 00:32 
Старейшина

Да фантазируйте о чем хотите, российским Градам пофиг ваши низкие поклоны.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 00:34 
Старейшина

Поле покажет.
Чьи яйца в тисках.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14/03/2020 16:14 
Старейшина

Цитата:
Всі п’ять років моя команда докладала неймовірних зусиль, аби Росія понесла міжнародну відповідальність за злочин агресії, яку вона розв’язала проти України, проти українського народу.

Завдяки цим зусиллям весь цивілізований світ офіційно визнав Росію агресором. Росію, постійного члена Ради Безпеки ООН, названо агресором з найвищої світової трибуни – Генеральної Асамблеї ООН. Спільними зусиллями з нашими міжнародними партнерами ми змогли змусити Росію сісти за стіл переговорів. Цьому сприяв й міжнародний санкційний тиск на кремлівський режим, який нам вдалося встановити.

Суттєвого прогресу також досягнуто в розгляді позовів проти Росії в міжнародних судах, що дає нам надію на притягнення кремлівського режиму до відповідальності за скоєні злочини.

Однак, нова українська влада готова одним розчерком пера перекреслити все це. Розписатися у власній неспроможності, непрофесійності і некомпетентності. Взяти на озброєння тези російської пропаганди про так званий «внутрішній конфлікт». Зняти з Росії відповідальність за агресію проти нашої держави. Зруйнувати міжнародну коаліцію на підтримку України. Знищити українську позицію в міжнародних судах. Власними руками надати правосуб'єктність незаконним квазіутворенням на окупованому Донбасі, які представляють російську окупаційну владу. Нав’язати суспільству штучні платформи примирення. Продати народу капітуляцію як образ миру.

Створення будь-яких консультативних рад з російськими маріонетками – це саме шлях до повзучої капітуляції. Все зрозумілішою стає причина заяв щодо відмови від курсу на членство в НАТО і відновлення водопостачання до окупованого Криму. Бо цього хоче Кремль. Реалізація подібних ініціатив – рівнозначно державній зраді, відповідальність за яку вимірюється Кримінальним кодексом. А на фоні новин з Мінська ультиматуми Зеленського Путіну звучать по-комічному жалюгідно.

Ми вимагаємо від Президента Зеленського негайно надати вичерпну інформацію, на підставі яких директив керівник його Офісу ставив підпис під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи від 11 березня 2020 року, і якщо йдеться про самодіяльність, то його негайної відставки.

Ми вимагаємо від Генеральної прокуратури, Служби безпеки України невідкладно порушити кримінальну справу щодо дії за ознаками державної зради, замаху на державний суверенітет та територіальну цілісність України та зловживання владою.

Заховатися від відповідальності під покровом карантину не вийде. Як і не вийде зламати опір українського народу російській агресії і капітуляції.

https://www.facebook.com/petroporoshenk ... __tn__=H-R

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 224, 225, 226, 227, 228  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: