«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 23/09/2019 00:01

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 3346 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 224  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Петро Порошенко
ПовідомленняДодано: 24/01/2019 20:36 
Старейшина

Цитата:
Сказать, что кто-то говорит глупость, это не ярлык. Это констатация того как человек раз за разом повторяет одно и тоже, не задумываясь над аргументами.
Пользоваться как аргументами шаблонами с сети, это таки глупость. Извините, если вас это оскорбляет, но вопрос все же не ко мне.
%) Ну да, конечно же не к вам, а к темам о порочной Тимошенко и святом Порошенко. :-D

Цитата:
Ну это Вы зря.
Если у человека нет стимула к образованию в связи с отсутствием возможности достичь определенных высот и положения в обществе - то и имеем ситуацию, когда ценностность диплома о высшем образовании низводится к простой справке.
Если молодой человек не вхож в касты, то никаким своим талантом он себе туда дорогу не пробьет.
Ровно так же, как войти в серьезный бизнес человеку со стороны существующие касты не дадут.
Жаль, что Вы этого не замечаете.
*SORRY* А вот с ЭТИМ, имея некий жизненный опыт и наблюдения, вынужден согласится.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24/01/2019 20:41 
Старейшина

Svetlana написав:
Эклектика написав:
Глава МВФ закликала Порошенка прискорити реформи

"Я також зазначила сильну необхідність прискорення реформ в Україні для переходу до стійкого зростання економіки, який важливий для підвищення рівня життя населення", — розповіла про зустріч Лагард.
https://www.obozrevatel.com/ukr/economi ... vorili.htm

Видимо, госпожа Лагард тоже любительница "грандиозных свершений(ну там днепрогэс, магнитка, колхозы)"(с) :-)

Вы же так настойчиво уверяли, что реформ и вовсе нет. :-)
Вы должны были бы знать, что в высших кругах мировой политической элиты принято говорить на дипломатическом языке.

Фраза Лагард "сильну необхідність прискорення реформ" в переводе с дипломатического означает признание их фактического отсутствия или их крайне медленного продвижения.
Ключевое слово в ее фразе - "сильна необхідність". :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24/01/2019 20:53 
Старейшина

Svetlana написав:
Вот же незадача, оказывается у нас еще и экономический рост имеется. :-[

Цитата:
Международный валютный фонд настроен поддерживать экономический рост Украины и ожидает стремительный экономический рост в ней, заявила директор-распорядитель МВФ Кристин Лагард после встречи с президентом Порошенко в Давосе.
А дальше?
А дальше - "Для этого официальному Киеву рекомендуют ускорить реформы."
Я также подчеркнула настоятельную необходимость для Украины ускорить реформы и перейти к более стремительному росту, который необходим для повышения уровня жизни граждан", - отметила Лагард. Больше читайте здесь: https://ru.tsn.ua/groshi/mvf-ozhidaet-o ... 85416.html

И где в этой фразе констатация экономического роста?
"Ожидать стремительного роста" можно не один год.
Снова дипломатическая фраза. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25/01/2019 00:32 
Старейшина

Цитата:
Сергей Федорович Медунов

...советский партийный и государственный деятель, 1-й секретарь Краснодарского краевого комитета КПСС

Зображення

:-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25/01/2019 09:00 
Старейшина

Эклектика написав:
Svetlana написав:
Вот же незадача, оказывается у нас еще и экономический рост имеется. :-[

Цитата:
Международный валютный фонд настроен поддерживать экономический рост Украины и ожидает стремительный экономический рост в ней, заявила директор-распорядитель МВФ Кристин Лагард после встречи с президентом Порошенко в Давосе.
А дальше?
А дальше - "Для этого официальному Киеву рекомендуют ускорить реформы."
Я также подчеркнула настоятельную необходимость для Украины ускорить реформы и перейти к более стремительному росту, который необходим для повышения уровня жизни граждан", - отметила Лагард. Больше читайте здесь: https://ru.tsn.ua/groshi/mvf-ozhidaet-o ... 85416.html

И где в этой фразе констатация экономического роста?
"Ожидать стремительного роста" можно не один год.
Снова дипломатическая фраза. :-)

"Более стремительному росту", в вашем прочтении - "хоть какому то росту экономики". Я правильно вас поняла?

Но пани Лагард, куда интереснее высказалась. :-D

Цитата:
Об этом говорится в заявлении директора-распорядителя Фонда Кристин Лагард по результатам встречи с президентом Украины Петром Порошенко в Давосе, Швейцария.

"Я подтвердила, что МВФ готов и впредь поддерживать Украину вместе с другими международными партнерами в ее усилиях по проведению реформ под руководством президента Порошенко, – говорится в заявлении. - Я также подчеркнула настоятельную необходимость для Украины ускорить реформы и перейти к более стремительному росту, который необходим для повышения уровня жизни граждан".

https://economics.unian.net/finance/104 ... formy.html

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25/01/2019 10:16 
Старейшина

Эклектика написав:
Если у человека нет стимула к образованию в связи с отсутствием возможности достичь определенных высот и положения в обществе - то и имеем ситуацию, когда ценностность диплома о высшем образовании низводится к простой справке.

Если у человека нет стимула к образованию в связи с отсутствием возможности достичь определенных высот , то никакое образование ему и не нужно, а нужно ему идти махать веником, где ему самое место. Или в ЦК КПСС руководить, если есть организационный талант. :-D Высоты должны быть следствием, а не стимулом оного. Бо бескорыстный даунизм гораздо предпочтительней корыстной образованщины. :-D Это вещи несовместные, в одном пространстве они не живут. Точнее говоря живут, но только под чутким руководством ЦК (как вариант - Госдепа). :-D Сергей Федорович Медунов, советский партийный и государственный деятель, не писал научных книг и статей, не публиковал чужих работ под своей фамилией и не морочил никому голову, а сочинительствовал он на темы ему интересные и хорошо им изученные:

Зображення

Поэтому его интересно читать. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25/01/2019 21:58 
Старейшина

Svetlana написав:
"Более стремительному росту", в вашем прочтении - "хоть какому то росту экономики". Я правильно вас поняла?

Но пани Лагард, куда интереснее высказалась. :-D

"К более стремительному росту и настоятельную необходимость для Украины ускорить реформы" говорит о том, что уже только ленивый на Западе не указывал на "настоятельную необходимость ускорить".
Так настоятельно заставлять Украину хоть что-то делать!!! - это надо поискать еще такую страну, которая вроде как затеяла реформы, но без малейшего рвения и очень нехотя.

Реформа МВД закончилась ровно тогда, когда оттуда изгнали грузинов. За два года те чудесные копы, с которыми народ с удовольствием делал селфи, превратились в бывших ментов.
Реформы Укрзалізниці закончились, когда изгнали Бальчуна.
Вот и медреформе конец приходит - и здесь победили старые кадры, которые ничего не хотят менять.
Порошенко дал команду уволить Супрун — СМИ
https://zn.ua/POLITICS/poroshenko-dal-k ... 6685_.html

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25/01/2019 22:32 
Старейшина

Цитата:
Президент України Петро Порошенко 29 січня запропонує українцям програму та реформи, які дадуть можливість суспільсту віддати за нього голос.

Про це "Прямому" заявила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко.

"Я думаю, що українському суспільству після того скільки президент Порошенко у своїй першій каденції зробив для України, буде цікаво, яка буде програма у Порошенка, як висуванця на президентські вибори, хто буде його довіреними особами, який курс запропонує Порошенко 29 числа. Я думаю, що суспільство оцінить ту програму, яку пропонуватиме кандидат в президенти Порошенко. Суспільство побачило скількі було зроблено. Це відновдена армія, отримання Томосу, безвізовий режим, договір про Асоціацію з ЄС. Президенту є з чим звітувати перед українцям. Реальні результати є і остання похздка в Давос показала, що є неп втома від України, а захоплення", - заявила вона.

https://prm.ua/29-sichnya-poroshenko-za ... I1oKOtT9hM

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25/01/2019 22:35 
Наблюдатель

Йому є що запропонувати. Але мені є що йому закинути

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25/01/2019 23:53 
Старейшина

Цитата:
- Я можу сказати, що президент не просто бере до уваги інформацію розвідки, а ми в інтерактивному режимі з ним щодня. Президент бере участь в аналізі інформації. Ми можемо вважати, що знаємо щось на сто відсотків і передаємо це президенту, а він дзвонить і каже: “Деза”. А потім виявляється, що він правий.

- Він сам аналіз проводить?

- Розумієте, у нас президент дуже дієва натура. Він же сам веде активну роботу за кордоном. Він безпосередньо спілкується зі значною більшістю світових лідерів, тому, звичайно, на найвищому рівні знає більш тонкі речі. І те, що нам може здаватися 100%, він почувши особисто від свого колеги – керівника іншої держави, наприклад, іншу інформацію, може сказати “ні”.

Тобто у нас зараз не тільки розвідка допомагає президенту Порошенку, а й президент Порошенко допомагає розвідці, тому що він сам особисто аналізує інформацію і часом дає цінні поради українським розвідникам щодо того, якими «джерелами» вони користуються (сміється – ред.).

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2 ... vidki.html

Интересное интервью.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26/01/2019 10:13 
Старейшина

А где можно увидеть - без комментариев с кем и где в последний раз сфотографировалось с супругой, ваше 8-) ботоксное хуйло ? *ROFL*

Цитата:
Recent EntriesArchiveFriendsProfileMemories
Александр Зотов
Previous Entry | Next Entry

В. В. Путин в кипе
Jul. 29th, 2012 at 11:54 PM

Перепостил из сайта "Братство Креста Господня". Оставляю авторский текст без коментариев:

Зображення

"Под покровом ночи 26.06.2012 г. президент России Путин в ходе своего официального визита в Израиль (как всегда без жены в нарушение дипломатического протокола, о чем помалкивает вся российская пресса!) помолился у Стены плача вместе с хасидами.

При этом Путин надел кипу белого цвета, на что мало кто из непосвященных обратил внимание. Между тем, такие белые кипы «вайсе ярмулке» носят именно представители хасидских дворов, желающие намекнуть на принадлежность к изучающим каббалу (главным образом хасиды Реб Ареле (называемые также Толдес-Арн) и некоторая часть Бресловских и других хасидов, жителей квартала Меа Шеарим)"

Зображення

КрасавЧег :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29/01/2019 21:00 
Старейшина

Цитата:
Події останніх років, як у нашій країні, так і на світовій арені, показали, що в України існує єдиний шлях зберегти нашу незалежність. Ми маємо стати великою європейською державою щасливих людей.

Два тижні тому Національний банк України оприлюднив головні макроекономічні показники минулого, 2018-го року. Статистичні дані хоча і не співпадають з настроями і відчуттями людей, свідчать, переконливо свідчать — найгірше точно позаду. Економіка після кількарічного спаду зростає 12 кварталів поспіль. Криза, спричинена війною, економічною агресією, торговельною блокадою з боку Росії — відступає. Відновлення економічного зростання відкриває, нарешті, і можливості для зростання реального добробуту.

І під час переходу від глибокої кризи і боротьби за виживання до сталого розвитку дуже важливо тримати абсолютно правильну економічну стратегію. Ефективна соціальна політика може ґрунтуватися лише на вільній ринковій економіці. При цьому ми повинні зосередити соціальну підтримку, насамперед, на найменш забезпечених верствах населення, як-то самотні люди похилого віку, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї. Вони в умовах кризи страждають найбільше і найпершими, а от посткризове відновлення добробуту на жаль відчувають останніми.

Відповідальна економічна стратегія диктує нам необхідність чітко визначити пріоритети і зробити акцент на тих секторах економіки, де ми можемо вийти на лідерські позиції. Вони стануть точками прориву, які підштовхнуть нас вперед. Вони принесуть кошти для того, щоби забезпечити відчутне підвищення рівня життя людей. До таких секторів я відношу агропромисловий комплекс, ІТ, машинобудування, туризм, логістику.

«Гроші ходять за людьми» — це принцип не лише децентралізації, але й освітньої реформи, змін в системі охорони здоров’я, будь-якої іншої реформи. Люди — це головне.

Мир — це є повне відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України. І нічого іншого. Мир — це беззаперечне визнання Москвою нашого права йти своїм шляхом. Ми маємо зробити усе, щоб ніколи більше Україна не мусила питати у Москви куди нам йти. Це право виключно українського народу. І цей шлях називається — геть від Москви!

У 2024 році ми подамо заявку на вступ до Євросоюзу. Не маю жодного сумніву, що ми отримаємо і почнемо виконувати План дій щодо членства в НАТО.

Популісти теж наражають країну на серйозну небезпеку. Якщо їх не зупинити і якщо їх популістів допустити до влади, всі випробування, які люди пережили протягом останніх років внаслідок війни та економічної агресії з боку Росії, все виявиться марним. Своїми безглуздими експериментами популісти штовхають країну до нових політичних та економічних потрясінь. То що, ми хочемо наздогнати наших успішніших західних сусідів чи, навпаки, скотитися до рівня Венесуели? Саме другий шлях, не до Брюсселя, а до Каракаса, пропонує нам велика кількість кандидатів.

Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей. Разом ми переможемо!

Полный текст...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29/01/2019 22:30 
Старейшина

Цитата:
Коли я став мером, у мене став вибір: чи пам’ятати образу чи працювати на благо міста. Саме тому я тут! Я знаю тільки одну людину, що поділився владою - це Порошенко. І у кожному досягненні Дніпра є частка президента.

Борис Філатов

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29/01/2019 22:35 
Старейшина

Svetlana написав:
Цитата:
Коли я став мером, у мене став вибір: чи пам’ятати образу чи працювати на благо міста. Саме тому я тут! Я знаю тільки одну людину, що поділився владою - це Порошенко. І у кожному досягненні Дніпра є частка президента.

Борис Філатов

Бедный холуй Коломойского ,лижущий зад новому хозяину.....Хотя скорее всего затаился гад и выжидает...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29/01/2019 23:02 
Старейшина

А где затаились богатые холуи Януковича и он сам ...?
Затаились гады и выжидают как и некоторые, лижущие зад своему хозяину, - подахметовские крепостные
здесь.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3346 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 224  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: