«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 15/12/2018 05:41

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 671 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 27/11/2018 16:16 
Старейшина

Тихоня написав:
Svetlana написав:
Зображення

Мразь, конечно, редкостная...

Та бросьте вы глупости писать..А то вы не могли предположить как Юльчатай это обыграет ?

Это этический момент. В тактически она сильно проиграла. Ну и попутно продемонстрировала свою глупость. А возможно то и не глупость, а чужая игра, в которую ей приходится играть. По любому - вчерашний день, это бютовский провал. Правда "члены партии", этого даже не поняли. Прикольно было их вчера читать. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27/11/2018 22:45 
Старейшина

Цитата:
Президент Порошенко в своїй промові в ВР згадав заряджену рушницю, яка обов’язково вистрілить колись.
Це той випадок, коли я погоджусь.
«Рушницю» дійсно зарядили в 2014 році на виборах в один тур, а потім дозарядили ще восени на парламентських.(

Alexey Kucherenko

:-D А как бы было хорошо, если бы в 2014 году выбрали белый флаг капитуляции и алое сердце любви к России. Жили бы теперь под россией, на пару с россиянами всему бы миру дули крутили. А вяличия б сколько было... пустой карман и полная голова скреп. А какая бы тимошенко, была красивая и богатая.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27/11/2018 23:14 
Старейшина

Svetlana написав:
В тактически она сильно проиграла. Ну и попутно продемонстрировала свою глупость.
Да это уже не имеет значения.
У нее свой устоявшийся электорат, который ничто не может заставить поменять их решение. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27/11/2018 23:23 
Старейшина

Эклектика написав:
Svetlana написав:
В тактически она сильно проиграла. Ну и попутно продемонстрировала свою глупость.
Да это уже не имеет значения.
У нее свой устоявшийся электорат, который ничто не может заставить поменять их решение. :-)

10-15%. Она истерично ищет дополнительные голоса, а их нет. Уже даже Медведчук, взялся помогать. Развалил оппоблок, чтобы у косы появились хоть какие то дополнительные голоса. Но я не думаю, что сильно поможет.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27/11/2018 23:36 
Старейшина

Svetlana написав:

10-15%. Она истерично ищет дополнительные голоса, а их нет. Уже даже Медведчук, взялся помогать. Развалил оппоблок, чтобы у косы появились хоть какие то дополнительные голоса. Но я не думаю, что сильно поможет.
Как по мне - Медведчук сейчас играет на стороне президента. И это становится все более явным.

А насчет Тимошенко - ничего у нее больше расти не будет.
Ее сегодняшние проценты - это константа уже много лет.
Новых почитателей не прибудет, но и старые никуда не денутся. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27/11/2018 23:44 
Старейшина

Эклектика написав:
Svetlana написав:

Как по мне - Медведчук сейчас играет на стороне президента. И это становится все более явным.

Ну это если вы стоите на одной стороне Днепра, Медведчук на другом, а между вами густющий туман. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27/11/2018 23:51 
Старейшина

Svetlana написав:
Эклектика написав:
Svetlana написав:

Ну это если вы стоите на одной стороне Днепра, Медведчук на другом, а между вами густющий туман. :-)
Здесь важно на какой стороне Днепра президент.
По-моему, там, за "густющим туманом". :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27/11/2018 23:56 
Старейшина

Эклектика написав:
Svetlana написав:
Эклектика написав:
Svetlana написав:

Здесь важно на какой стороне Днепра президент.
По-моему, там, за "густющим туманом". :-)

Работает. Ему не до туманов... хотя и по секрету... ... вчера прочитала... :-X ..Порошенко, позвонил Медведчуку и попросил передать, что отправляет наш флот в территориальные воды России, в Крыму, и что ждет незамедлительной реакции от царя, по части обстрелов и прочих пиратских действий. Договорняк. *HELP* :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/11/2018 00:02 
Старейшина

Svetlana написав:

Работает. Ему не до туманов... хотя и по секрету... ... вчера прочитала... :-X ..Порошенко, позвонил Медведчуку и попросил передать, что отправляет наш флот в территориальные воды России, в Крыму, и что ждет незамедлительной реакции от царя, по части обстрелов и прочих пиратских действий. Договорняк. *HELP* :-D
Работает очень слабенько. Судя по состоянию экономики.
Ну а сотрудничество с Медведчуком еще никого до добра не доводило. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/11/2018 01:27 
Старейшина

Эклектика написав:
Svetlana написав:

Работает очень слабенько. Судя по состоянию экономики.
Ну а сотрудничество с Медведчуком еще никого до добра не доводило. :-)

Я передам Тимошенко. *JOKINGLY*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02/12/2018 14:04 
Старейшина

Цитата:
У цей день, 30 листопада 2013, рівно п’ять років тому я сиділа в тюрмі у Харкові.

Звісно, я знала про акцію і виступ студентів у Києві на захист європейського вибору. Я повністю поділяла їхні цінності, підтримувала їх і навіть написала відкритого листа Януковичу з вимогою підписати угоду з ЄС…

Але! До 30-го листопада то ще не був Майдан… То був акт громадянського чину, мітинг, позиція, акція протесту…

І лише 30-го листопада, коли відбулося звіряче і нічим не спровоковане побиття студентів, я сказала сама собі: тепер країну вже не спинити…

Наступного дня, 1 грудня, на вулиці Києва вийшов мільйон людей… почався справжній Майдан. Де Громадяни, а не “населення” повстали не лише за євроінтеграцію, а за гідність. Свою, своїх дітей, своєї країни.

Народилася безупинна національна сила, що зветься - н е б а й д у ж і с т ь, проявилася повага народу до самого себе, постала готовність боротися за цінності й принципи, відстоювати честь і гідність!

Тому я сьогодні дякую великим і гордим людям Майдана, що вибороли право зватися вільними людьми вільної країни…

І хай ми скаржимося, що політики зрадили Майдан, капіталізували його принципи й цінності, дискредитували саму ідею протесту - пам’ятаймо про те, що сам Майдан не зрадив Україну…

Передивіться кадри тієї страшної ночі на 30 листопада. Згадайте, як ми здобували нашу гідність.

Юлія Тимошенко

Пару месяцев назад, эта дамочка, кричала - "сделаю для людей все, чтобы они не бегали на майдан за куском хлеба". А тут вдруг о достоинстве вспомнила.

А еще можно вспомнить день когда она примчалась на Майдан, с Качановки. Майдан прощался с Небесной Сотней, а дамочка в между панихидами, волала, как всех накормит, как всех обогреет и осчастливит. О достоинстве тогда не говорила. Да и зачем, нужно же было успеть примазаться к Майдану. В тот раз не получилось.

Противно, когда о достоинстве говорит человек, его не имеющий.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02/12/2018 20:20 
Старейшина

Svetlana написав:

А разве только у нее отсутсвует достоинство? :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03/12/2018 03:12 
Старейшина

Эклектика написав:
Svetlana написав:

А разве только у нее отсутсвует достоинство? :-)

Да-да, я помню, Порошенко, и все такое... :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06/12/2018 23:55 
Старейшина

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/12/2018 00:25 
Старейшина

Цитата:
Сьогодні Верховна Рада розглядає питання припинення дії Договору про дружбу з Російською Федерацією.

На жаль, я сьогодні фізично не можу бути присутня на засіданні парламенту, оскільки перебуваю в США у відрядженні. Це дуже важлива поїздка для формування нових систем безпеки та гарантій Україні з боку Сполучених Штатів Америки. Вона заздалегідь погоджена і не могла бути скасована чи перенесена на інший тиждень. Разом зі мною у цьому відрядженні мої колеги-депутати Григорій Немиря та Сергій Власенко.

Тому ми заздалегідь звернулися до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з офіційним проханням врахувати наші голоси як подані “за” припинення дії Договору про дружбу з Російською Федерацією. Публікую відповідні заяви.

Також хочу додати, що це послідовна позиція. Як моя особиста, так і нашої політичної сили “Батьківщина”. Саме депутат нашої фракції, досвідчений дипломат Борис Тарасюк вніс проект про припинення дружби з Росією ще на самому початку роботи Верховної Ради цього скликання. Але всі ці роки він був для влади "не на часі"...

Юлія Тимошенко

https://www.facebook.com/YuliaTymoshenk ... &__tn__=-R

... и даже заявление к своему посту приложила. Вот только на заявлении а ни штампа секретариата ВР, а ни штампа секретариата спикера парламента. Нет, даже резолюции самого спикера, что он то тимошенксковское заявление видел.

Дамочка, рот открывает, только чтобы соврать.

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 671 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: