«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 23/11/2017 19:52

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 144 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Попинаем Корморана
ПовідомленняДодано: 29/03/2013 14:57 
Ветеран

Наблюдаю в вас ярко выраженное стремление к публичности и некоторой театральности - многозначительные паузы, громкие обещания и т.п. У вас все что не делается и не говорится все "громко" все напоказ. Вам не хватает общения в реале или просто тип личности такой?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29/03/2013 15:06 
Старейшина

Лиходей написав:
Наблюдаю в вас ярко выраженное стремление к публичности и некоторой театральности - многозначительные паузы, громкие обещания и т.п. У вас все что не делается и не говорится все "громко" все напоказ. Вам не хватает общения в реале или просто тип личности такой?
Не хватает. Не вообще, а в некоторых аспектах.
Я вообще практически не умею думать без внешних импульсов. А здесь их есть - и в качестве непосредственного интереса, и в качестве активного неприятия, и косвенных.
Что касается публичности и театральности... мы все здесь на сцене. Кто-то осознает это и учитывает в технике общения, кто-то не осознает, но все равно подсознательно учитывает. В любом случае здешнее общение не ограничивается нашим маленьким мирком, за ним наблюдают несколько десятков глаз и отрицать это для себя - значит заигрываться с самим собой. Я стараюсь таких игр избегать.

Мы очень любим изображать из себя людей!

*DRINK*

Пані Грейс, чи не піти б вам на хєр? (с)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29/03/2013 15:11 
Старейшина

:-D :-D :-D

*DRINK*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 00:38 
Ветеран

Корморан написав:
Я вообще практически не умею думать без внешних импульсов. А здесь их есть

судя по названию и способу думать - это ветка для стимуляции думательной деятельности Корморана.
святое дело.
Корморан-сан, в каком направлении ты хотел бы чтоб пнули твою думалку?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 01:04 
Ветеран

YL написав:
Корморан написав:

судя по названию и способу думать - это ветка для стимуляции думательной деятельности Корморана.
святое дело.

+1 :-)
Цитата:
Для того, чтобы личностный негатив не выплескивался в обсуждениях, прошу всех недовольных сюда.

Нема негативу чи не вдоволення. В цих рамках і сказати просто нема чого.
А от думку в мозку карбувати - заняття потрібне (с - ВВ) :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 07:30 
Старейшина

YL написав:
Корморан написав:

святое дело.
В данном случае вы ошибаетесь. Ветка для другого.
"Стимулировать" мою мысль не надо, это лично ваша интерпретация написанного.
Цитата:
Видите ли, YL, любое высказывание на публику иногда говорит о высказавшемся гораздо больше, чем о предмете высказывания.

*DRINK*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 07:41 
Ветеран

Корморан написав:
YL написав:
Корморан написав:

святое дело.
В данном случае вы ошибаетесь. Ветка для другого.
"Стимулировать" мою мысль не надо, это лично ваша интерпретация написанного.
Цитата:
Видите ли, YL, любое высказывание на публику иногда говорит о высказавшемся гораздо больше, чем о предмете высказывания.

Саме так :-) І на мене теж "внешних импульсов" та "Стимулировать" - одне і те саме.
Ну не потрібно - то непотрібно :)

А "давайте поговоримо, тільки я заздалегіть все знаю тому все що ви скажете - маячня, бо я моя істина єдина і непокобеліма" (ну давай бухти как космические корабли бороздят оперный театр) - апріорі не може породити дискуссії. :-)
тому відповідь юла - єдино вірна: "Що ви хочете почути?" Ваша відповідь: "нічого". Ну нічог то нічого. Ваше святе право :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 07:47 
Старейшина

Извините, пожалуйста, я не знал, что YL и ВУКЕР клоны. :-[

*DRINK*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 09:25 
Ветеран

О сколько нам открытий чудных. Готовят просвещенья дух. И опыт, сын ошибок трудных, И гений, парадоксов друг. (c)

зі: я підписався: +1.
І не знав що це закртита гілка і писати тут можна тільки можна по вашій команді. :)
що за великим рахунком ви і намагаєтесь робити зі світом - командувати йому яким він має бути. Вийшли в поле з матюкальником і вигукуєте в нього свої уявлення про світ. Звісно що луна приносить вам лише відлуння того, що ви вигукнули секунду назад. Так формується ваша картина світу в якій немає жодної шпарини для інших "звуків".
А оскільки розмовляти тільки з собою то мабудь трохи самотньо вам потрібні клоуни, які "нічого не розуміють", бо "правильна" картину світу набуває правильності і взагалі будь-якого сенсу тільки в порівнянні з "неправильною".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 09:38 
Ветеран

Зі: Ваша ремарка не є запитанням, тому не потребує відповіді. Тож виключно в якості жеста доброї волі:

мені видається що так, ми з юлом десь мислимо на одній волні. Але те, що ви бачете клонів - це лише проблема роздільної здатності вашого оптичного прибору через який ви дивитесь на світ :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 09:43 
Старейшина

ВУКЕР написав:
О сколько нам открытий чудных. Готовят просвещенья дух. И опыт, сын ошибок трудных, И гений, парадоксов друг. (c)

зі: я підписався: +1.
Я заметил.
Однако предпочитаю разговаривать с пишущими, а не подписывающими.
Во всех возможных смыслах.
Цитата:
І не знав що це закртита гілка і писати тут можна тільки можна по вашій команді. :)
Каждый понимает то, что понимает.
Цитата:
що за великим рахунком ви і намагаєтесь робити зі світом - командувати йому яким він має бути. Вийшли в поле з матюкальником і вигукуєте в нього свої уявлення про світ. Звісно що луна приносить вам лише відлуння того, що ви вигукнули секунду назад. Так формується ваша картина світу в якій немає жодної шпарини для інших "звуків".
Гм... Ну, или так.
Был бы вам весьма признателен, если бы вы указали конкретные случаи.
Честно сказать, я не слишком балую вас своими представлениями о мире. Нужно же делать поправку на возможности восприятия. Но если хотите, могу рассказывать больше.
Цитата:
А оскільки розмовляти тільки з собою то мабудь трохи самотньо вам потрібні клоуни, які "нічого не розуміють", бо "правильна" картину світу набуває правильності і взагалі будь-якого сенсу тільки в порівнянні з "неправильною".
В данном случае клоуны пришли сами. :-)
Могли бы этого и не делать, если уж так возмущает.

Если вам не сложно, конкретизируйте, пожалуйста, свои претензии. Насколько я понял, пока вас возмущает сам факт моего существования. Сожалею, в данном случае помочь ничем не смогу.

*DRINK*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 10:44 
Ветеран

Корморан написав:

да. имнно об этом и речь.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 11:25 
Старейшина

Гм... не совсем так.
Но если вы таким образом себя позиционируете, воспретить не имею ни возможности, ни желания :-)

*DRINK*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 11:54 
Ветеран

Цитата:
Гм... Ну, или так.
Был бы вам весьма признателен, если бы вы указали конкретные случаи.

Та будь яка тема/гілка. Модель така: спочатку питаєте "Як вважаєте?", потім; а я так і знав - нічого іншого я і не очікував почути, передбачуванно, мені це і не потрібно.

Цитата:
Честно сказать, я не слишком балую вас своими представлениями о мире.

Та невже? :-[ А як же:

Цитата:
Но если хотите, могу рассказывать больше.

Дякую, наразі це не є потрібним.

Цитата:
В данном случае клоуны пришли сами.
Могли бы этого и не делать, если уж так возмущает.

Ви задали запитання (так здалося "клоунам"). Відповісти на нього - це чемність :-) (це навіть, виявляється, одна з християнських чеснот - у сумніві порадити). Міг і не робити, але обрав протилежне, хоча цілком усвідомлював (в рамках схеми вище) що це вам не потрібне.

Цитата:
Если вам не сложно, конкретизируйте, пожалуйста, свои претензии. Насколько я понял, пока вас возмущает сам факт моего существования. Сожалею, в данном случае помочь ничем не смогу.

Це доречі і є приклад про який ви питалися. :-) Трансляція власних уявлень на оточуючий світ і далі по тексту... І щоб я не казав ви буде чути тільки луну цих власних слів :-) Луна - дуже приймний співрозмовник- однодумець :-)
А яж ще в першому пості написав. Нема претензій. Нема несприйняття (і завжди так казав, якщо згадаєте було таке "нєчего деліть"). Тим більше мене не може засмучувати а ще більше обурювати факт вашого або будь-чиєго існування (це було б як раз намагання втиснути світ в рамки власних уявлень. Світ бажано б осягати в його різноманітті, а не обрубавти все що не влазить в квадрат вікна власного, дуже обмеженного розуміння).
А обурюватись на світ = обурюватись на себе. Це контрпродуктивно. Задовгий ланцюжок - не буду деталізувати.
Ото таке :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30/03/2013 12:09 
Старейшина

ВУКЕР написав:
Цитата:

Це доречі і є приклад про який ви питалися. :-) Трансляція власних уявлень на оточуючий світ і далі по тексту... І щоб я не казав ви буде чути тільки луну цих власних слів :-) Луна - дуже приймний співрозмовник- однодумець :-)
То есть вы желаете быть собеседником?
Или чтобы я не транслировал свои представления на окружающий мир?
Второе, извините, неприемлемо, это право любого человека, а по первому - давайте беседовать.
Что конкретно вас интересует?

Цитата:
А яж ще в першому пості написав. Нема претензій. Нема несприйняття. Тим більше мене не може засмучувати а ще більше обурювати факт вашого або будь-чиєго існування (це було б як раз намагання втиснути світ в рамки власних уявлень. Світ бажано б осягати в його різноманітті, а не обрубавти все що не влазить в квадрат вікна власного, дуже обмеженного розуміння).
Ото таке :-)
Я правильно понял, что вас возмущает отсутствие внимания к вашей точке зрения?
Или вы за всех... подписываетесь?

*DRINK*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 144 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: