«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 29/05/2020 23:25

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 493 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Парламентаризм
ПовідомленняДодано: 11/03/2020 09:13 
Старейшина

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення"

Раз десять перечитайте... государство, в лице зеленых либертарианцев, снимает с себя финансовые обязательства медицинского обслуживания граждан.

Реформа Супрун вам была плохой? Государством оплаченные обследование и лечение были плохими? Роды и стоматология оплаченная государством были неважной мелочью? Бесплатные стенты при инфаркте, лишняя морока?

Ну и ладно, платите за свое лечение сами. Ну если будет чем оплатить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 12:24 
Старейшина

Цитата:
В частности, за законопроект "Об обороте земель сельскохозяйственного назначения" проголосовали 259 народных депутатов. "Слуги народа" отдали 206 голосов (против голосовали Яцык и Воронько), ОПЗЖ не дали ни одного голоса "за", как и "Батьківщина". "Европейская солидарность" – 23 "за", внефракционные – 5, "Голос" – 13, "Довіра" – 12, "За майбутнє" – 0 (чтобы просмотреть поименное голосование дочитайте новость до конца).

Главное:

покупать землю смогут только физические лица (не компании);

каждый может купить до 100 гектаров;

с 2024 г. смогут покупать землю и юридические лица, тогда "порог" увеличат до 10 тыс. га.

рынок запустят в июле 2021-го;

продавать государственную и коммунальную землю не будут.

Документ предусматривает, что землю можно будет купить только по безналичному расчету. При этом все средства будут проверяться налоговой. В Раде обещают, что контролировать собственников будут тщательно, и никто не сможет иметь больше положенного, несмотря на то количество фирм и предприятий, которые на него оформлены.

https://www.obozrevatel.com/economics/z ... KVxi7M02uE

Довольно неплохо подкорректировали первоначальный зеленый вариант. Петр Алексеевич постарался. :-)

Но есть и другая сторона. Принятый закон, могут и отменить, и изменить и ваще, что там будет через год, сегодня даже оракул не скажет. Невозможно представить тот трындец, что может устроить зеленский.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 12:52 
Старейшина

Петр Алексеевич постарался, да. Когда жопа дымится, можно и не так постараться.
Зато теперь все тараканы под одним канализационным люком. Без псевдовидовых различийю

И отправится в рай моя волчья душа.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 12:57 
Старейшина

Петру Алексеевичу, если что и угрожало, то портновско-венедиктовский беспредел. Не более. *YES*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 13:22 
Старейшина

Ну так и я об этом.
Теперь партейкой своей откупился, да еще и денег наживет.
Талант не пропьшь, сколько ни пытайся.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 13:26 
Старейшина

:-D

Та не, личного не просил. Об армии позаботился. И по части питания, и по части назначений. З/п о земле существенно подкорректировал. Ну и буратину с карабассом, слегка рассорил. :-)

Политик, с большой буквы. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 13:28 
Старейшина

Если у него еще пять хлебов было... и две рыбки...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 13:30 
Старейшина

Не завидуйте. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 13:37 
Старейшина

Разве только блеску задницы Петруччо.
Столько вылизывающих...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 13:41 
Старейшина

Прикольно смотреть как вас трясти начинает, от самого упоминания Петра Алексеевича. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31/03/2020 13:42 
Старейшина

Абсолютно искренних и бескорыстных...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/05/2020 15:55 
Старейшина

Сегодня ВР проголосовала п/з о страховании медперсонала в случае заражения ковид.

Сравним два проекта.

Первый от фракции ЕС.

Цитата:
Захворювання на інфекційні хвороби медичних та інших працівників, що пов'язані з виконанням професійних обов'язків в умовах підвищеного ризику зараження збудниками інфекційних хвороб (надання медичної допомоги хворим на інфекційні хвороби, роботи з живими збудниками та в осередках інфекційних хвороб, дезінфекційні заходи тощо), належать до професійних захворювань.
Зазначені працівники державних і комунальних закладів охорони здоров'я та державних наукових установ підлягають обов'язковому державному страхуванню на випадок захворювання на інфекційну хворобу в порядку та на умовах, установлених Кабінетом Міністрів України.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 376&skl=10

Второй от Арахамии...

Цитата:
1) у разі встановлення групи інвалідності протягом 1 (одного) календарного року, що настала внаслідок захворювання короновірусною хворобою (COVID-19), за умови, що таке захворювання пов'язане з виконанням професійних обов'язків в умовах підвищеного ризику зараження –залежно від встановленої працівнику групи інвалідності та ступеня втрати професійної працездатності, але не менше, ніж 300-кратному розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року;

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 6-1&skl=10

Пенсия по инвалидности в связи с ковид, нигде не прописана законодательно. А значит и выплат не будет.

Остальной текст, Арахамия списал с проекта закона фракции ЕС. Ну и трошки добавил популизма. Приравнял медиков к защитникам родины на фронте. Для медиков это ничего не меняет, а для слуг... ну они решили покрасоваться, как же без этого.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/05/2020 21:25 
Старейшина

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=68960

Цитата:
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
Зеленський Володимир Олександрович Президент України

Четырежды уклонист, предлагает...

Цитата:
У Верховній Раді України в четвер був зареєстрований президентський законопроект щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку і ведення військового обліку.

Документ під реєстраційним номером №3553 визначено Володимиром Зеленським як невідкладний.

Згідно із законопроектом адміністративна реформа чекає військові комісаріати. Вони будуть перетворені в територіальні центри комплектації і соціальної підтримки. Регулюванням їх діяльності буде займатися Кабінет міністрів. Також йому дається право по веденню обліку резервістів.

Відвідування таких центрів для громадян України буде обов’язковим.

Види військової служби пропонується доповнити військовою службою за призовом осіб з числа резервістів в особливий період. Згідно з нововведеннями, для оперативного доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань, без оголошення мобілізації, будуть призиватися громадяни України, зараховані до військового оперативного резерву першої черги. Терміни військової служби для резервістів не повинні перевищувати 6 місяців.

За резервістами, які будуть призвані на військову службу в особливий період, буде зберігатися робоче місце. Вони мають право на першочергове працевлаштування на перше робоче місце. А в разі скорочення штату підприємства або будь-який інший реорганізації на ньому резервісти протягом 2 років будуть зберігати за собою перевагу залишитися на роботі.

У той же час, для всіх військовозобов’язаних посилюється відповідальність за порушення закону. Наприклад, порушення резервістами правил військового обліку спричинить за собою штраф від 30 до 50 неоподатковуваних податком мінімумів.

З огляду на, що такий мінімум становить для адмінстративно порушень – 1051 гривню (половину прожиткового мінімуму), то розміри штрафів колосальні: від 30 до 50 тисяч гривень.

Повторне порушення або здійснення такого порушення в особливих період буде каратися штрафом до 100 неоподатковуваних податком мінімумів (до 100 тисяч гривень). А порушення законодавства про оборону спричинить за собою штраф в розмірі до 500 неоподатковуваних податком мінімумів (до півмільйона гривень).

Втрата військово-облікових документів або їх навмисне псування для резервістів буде каратися штрафом до 100 тисяч грн.

Ухилення всіх категорій осіб від призову за мобілізацією буде каратися від 3 до 5 років позбавлення волі (зараз мінімальний поріг – від 2 років). Ухилення від навчальних зборів (в цю норму закону внесуть обов’язок брати участь в навчальних зборах і для резервістів) – буде каратися штрафом до 700 неоподатковуваних податком мінімумів або виправними роботами до 2 років.

Ще одна новація законопроекту буде стосуватися всіх – після прийняття закону для підписання трудового договору необхідно буде надавати військово-обліковий документ.

https://marik.co.ua/28341/oksana/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 493 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: