«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 31/03/2020 18:10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 06/10/2011 22:37 
Оракул форума
Аватар користувача

З нами з: 22/01/2008 19:59
Повідомлень: 8679
Звідки: ст. Помічна
05.10.2011 19:31:54

Стаття 1. Азаров є окремою, цілісною, всеосяжною, метафізичною сутністю, Політичним Абсолютом і Великим Архітектором Політичної Системи України, об”єктивною реальністю, даною нам у відчуттях.

Стаття 2. Азаров є керівною і спрямовуючою силою українського народу, розумом, честю і совістю нашої епохи.

Стаття 3. Азаров несе відповідальність за свої вчинки перед Богом, історією і власним сумлінням.

Стаття 4. Скасована

Стаття 5. Оскільки будь-яка п”ята стаття стосується національності, а Азаров – постать інтернаціональна, статтю скасовано.

Стаття 6. Мова, якою розмовляє Азаров, є офіційною мовою, державною мовою і одночасно мовою міжнаціонального спілкування в Україні. Будь-які зміни в мові допускаються виключно Азаровим і за його особистою згодою.

Стаття 7. Стосунки Азарова з народом регламентуються нецензурним виразом, який означає індифірентно-байдуже сприйняття дійсності.

Стаття 8. Стосунки Азарова з Кабінетом Міністрів визначаються безумовним підпорядкуванням останнього волі першого. За Азаровим закріплюється два кабінети і подвійний оклад, а також право вето на будь-які рішення і постанови Кабінету Міністрів.

Стаття 9. Діяльність прем”єр-міністра України визначається статтями 1, 2, 3 та 29 цього Закону.

Стаття 10. Стосунки Азарова з Верховною Радою України не визначаються і залишаються невизначеними

Стаття 11. Статус дружини Азарова визначається додатковим Законом.

Стаття 12. Так само окремим Законом визначається статус сина Азарова. Стаття 12-прім. Азаров має право встановлювати ордени і медалі, що ходять нарівні з державними і мають ту ж купівельну спроможність, покриваються золотом та всіма активами Нацбанку. Азаров має виключне право нагороджувати орденами власного виробництва Костянтина Затуліна.

Стаття 13. Визначає ставлення Азарова до п”ятниці, 13-го, чорного кота, переходу через дорогу з порожніми відрами, ритуалів вуду, чорної магії, чорного, білого і сірого піару, а також соціал-реформаторства. Вступає в силу після додаткового затвердження Конституційним Судом та З”здом Партії Регіонів.

Стаття 14. Азаров має право — обиратися і бути обраним (довічно) — впливати на кадрові призначення в державі — керувати економікою держави так, як йому буде завгодно — видавати циркуляри, постанови, маніфести, універсали і дадзибао в межах своєї компетенції — встановлювати і збирати податки — інтерпретувати цифри і факти — зближуватися з Росією — інтригувати — фрондувати — мати окрему позицію — ходити на засідання Уряду — ловити рибу — цікавитися проблемами геології та маркшейдерської справи — представляти Україну у стосунках з прем”єр-міністром.

Стаття 15. Обов”язків Азаров не має.

Стаття 16. Державне управління справами (ДУСя) передається в повне, всеціле і безроздільне управління Азарова і перейменовується на АУСю. Контроль за діяльністю АУСі і за своєчасною доставкою зарплати і лівака додому покладається на дружину Азарова (див. відповідний Закон).

Стаття 17. За Азаровим встановлюється довічне право на отримання привілеїв. Зокрема після добровільного виходу на пенсію за ним зберігається право на своєчасне отримання роялті з відшкодування ПДВ з діяльності всіх малих і середніх підприємців України. Розмір ПДВ встановлюється Азаровим окремо і оголошується щоденно по телебаченню після прогнозу погоди і курсу валют.

Стаття 18. Роялті з відшкодування ПДВ може перевищувати 100% тільки у екстренних випадках.

Стаття 19. Екстренність випадків встановлює Азаров.

Стаття 20. Азаров припиняє достроково свої повноваження у випадках:

20.1. Оголошення надзвичайного стану (наприклад, арешт у Сан-Франциско з панамським паспортом)

20.2. Падіння на Землю гігантського метеориту, що знищує усе живе і сучасну людську цивілізацію

20.3. Міжгалактичних воєн і загарбання Землі інопланетними істотами

20.4. За власним бажанням.

Стаття 21. Оскільки окремим Законом Азарову заборонено їздити на полювання, він формально може вважатися невмирущим і безсмертним.

Стаття 21-прім. Всі тіла у природі притягуються з силою, прямо пропорційною добутку їх мас і обернено пропорційною квадрату відстані між ними.

Стаття 22. Терористичні акти проти Азарова заборонені. Стосунки з Аль-Кайєдою, Бригадами Мучеників Аль-Акса, Тиграми Визволення Таміл Іламу, Червоними Бригадами, чеченськими бойовиками, Хаммасом та Дмитром Корчинським щодо даного пункту визначаються двосторонніми угодами та вірчими грамотами. З Ринатом Ахметовим пункт обговорюється додатково та залежить від настрою Ахметова.

Стаття 23. Критика Азарова вважається неконструктивною і переслідується згідно з чинним законодавством.

Стаття 24. У випадку добровільної відставки Азарова кабінети, посади, привілеї, право підпису, право ловити рибу та право вступати в стосунки з Росією, а також костюми, сорочки, краватки, ім”я, по-батькові і прізвище Азарова переходять у спадок його спадкоємцю, який висувається і обирається Рінатом Ахметовим.

Стаття 25. Право збирати ПДВ з представників малого і середнього бізнесу на наступника Азарова не розповсюджується. Це – виключне право автентичного Азарова.

Стаття 26. День народження Азарова вважається національнм святом Естонії, а також вихідним днем в селі Азарово Калужської області Російської Федерації.

Стаття 27. Азаров має право користуватися дворянським титулом шевальє та всіма привілеями кавалера Ордену Святого Станіслава.

Стаття 28. Герб Азарова становить собою золотий щит зі значками долара, євро, рубля і маната. По боках від щита – мечі, внизу – карта ЄЕП, над щитом – пижикова шапка.

Стаття 29. Всі інші Закони України і Конституція України, а також інші законодавчі акти (закони Хаммурапі, єгипетська Книга Мертвих, Закони Солона, Римське право, Саллічна правда, Руська правда, Правда Ярославичів, Судебник Івана Третього, Кодекс Бусідо, Закони Нума, Кодекс Наполеона, Конституція Пилипа Орлика та Універсал гетьмана Івана Виговського щодо прав і привілеїв громадян міста Глухова) втрачають свою чинність у випадку виявлення суперечностей з даним Законом.

Стаття 30. Закон вступає в силу з дня його опублікування на сайті www. pupsik.ru, в «Голосі України», «Урядовому кур”єрі» чи в журналі «Наталі».

Автор: Королева в пальто


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/10/2011 07:10 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 18/03/2010 18:08
Повідомлень: 16086
Звідки: Donetsk
:-D :-D
еще надо про лопату и капусту отдельную статью придумать

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/10/2011 12:04 
Оракул форума
Аватар користувача

З нами з: 22/01/2008 19:59
Повідомлень: 8679
Звідки: ст. Помічна
Niggi написав:
:-D :-D
еще надо про лопату и капусту отдельную статью придумать

Придумайте, и в проект Закона внесем изменения.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/10/2011 12:11 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 10/07/2010 08:45
Повідомлень: 12903
Звідки: г. Харьков
Замечания пересичного:
1. Такого рода законы обычно начинаются с раздела "Определение терминов". В данном случае это упущено.
2. Автор пишет:
Цитата:
Стаття 5. Оскільки будь-яка п”ята стаття стосується національності, а Азаров – постать інтернаціональна, статтю скасовано.
Он видимо еще мало каши употребил. Нигде, никогда статьи о национальности не было. Был только пункт 5 в кадровой анкете. *STOP*

_________________
Quilibet fortunae suae faber - Каждый кузнец своего счастья


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08/10/2011 09:58 
Старейшина
Аватар користувача

З нами з: 18/03/2010 18:08
Повідомлень: 16086
Звідки: Donetsk
yury_108 написав:
Niggi написав:
:-D :-D
еще надо про лопату и капусту отдельную статью придумать

Придумайте, и в проект Закона внесем изменения.

ну я б статью 23 дополнила бы.
Цитата:
Стаття 23. Критика Азарова вважається неконструктивною і переслідується згідно з чинним законодавством. Громадяни мають висловлювати пану Азарову подяку за дешеву капусту та просити ще більше лопат.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Тихоня


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: