«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 23/07/2019 19:24

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2402 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 23/06/2019 20:46 
Старейшина

qybipaf написав:
дык ведь и не летают! как тока поп из РПЦ освятит, так сразу и падают. а все почему, потому шо у вас Томоса нету! правда вот Кураев говорит шо те попы некачественно выполнили свою работу... но я думаю шо то они просто в пост оскоромились, потому их молитвы и недействительны. опять же, еще Гундяев порождение ехидны, грузом на их православной совести висит... Онуфрий своей разбойничей образиной лица ангелов распугивает. а шо... сам как гляну на него, так не поверите дружище, сразу вздрагиваю... ну чистый бес! Зображення

Та шо там томос...У Фанара его тоже нет...У вас церкви нет...Так кооператив расстриг,отжатое бабло не могущих поделить...И ничего "пышаетесь"... :-D :-D :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24/06/2019 15:23 
Ветеран

Тихоня написав:
qybipaf написав:
дык ведь и не летают! как тока поп из РПЦ освятит, так сразу и падают. а все почему, потому шо у вас Томоса нету! правда вот Кураев говорит шо те попы некачественно выполнили свою работу... но я думаю шо то они просто в пост оскоромились, потому их молитвы и недействительны. опять же, еще Гундяев порождение ехидны, грузом на их православной совести висит... Онуфрий своей разбойничей образиной лица ангелов распугивает. а шо... сам как гляну на него, так не поверите дружище, сразу вздрагиваю... ну чистый бес! Зображення

Та шо там томос...У Фанара его тоже нет...У вас церкви нет...Так кооператив расстриг,отжатое бабло не могущих поделить...И ничего "пышаетесь"... :-D :-D :-D

а вы дружище, православный или как? зачем Фанару это "Томос", ежели он сам есть единственная кафолическая церковь, основатель и глава которой — Иисус Христос? это согласно Никео-Цареградскому Символу веры, одному из основных свойств Церкви Христовой, православной! а Томос он, Вселенский Патриархат, может в виде автокефалии или автономии дать(или не дать...) какой либо Поместной церкви на территории отдельной провинции или государства, в противоположность Церкви вселенской (кафолической). и никак иначе! все остальное - ЕРЕСЬ!

так шо тут вам гундяеверам придется или проявить христианское смирение и признать решения Фанара, или уйти в раскол из православия в дониконовское мракобесие смешав то мракобесие с ваххабизмом и сталинизмом. думаю так и случится, ну если и не со всей РПЦ, то с ее частью, точно... впрочем сие смешавшееся мракобесное учение уже есть и называется оно "русский мир"...

но вас дружище, мы спасем, не дадим во мраке том сгинуть... специально для вас на мариупольскую кафедру архиепископа из Эллады выписали. как известно в Греции есть все! вот и епископ для вас лично у них нашелся....)))

з.ы. эх!... надо было мне идти в семинарию как хотела матушка, а не в...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/06/2019 00:01 
Старейшина

https://fraza.ua/news/280232-blazhennejshij-onufrij-svjazujuschee-zveno-mezhdu-vsemi-pravoslavnymi-tserkvami-zarubezhnye-episkopy-na-torzhestvah-v-upts
И чё это они...? :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/06/2019 00:05 
Старейшина

Заплатили вот и похвалили. Тренд. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/06/2019 00:07 
Старейшина

Svetlana написав:

Нет ,душа моя...Когда "заплатили" образовывается только СЦУ-ПЦУ.... :-D :-D :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/06/2019 00:22 
Старейшина

Тихоня написав:
Svetlana написав:

Прикольно, когда вы над собственной глупостью смеетесь. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/06/2019 00:31 
Старейшина

Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:

Сдулись...Так быстро...Ну лягайте спать... :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/06/2019 00:38 
Старейшина

Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:

Зображення

Вы меня своей глупостью, крайне разочаровываете.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28/06/2019 00:40 
Старейшина

Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:

Зображення

Вы меня своей глупостью, крайне разочаровываете.

А вы меня к сожалению уже нет...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02/07/2019 00:48 
Старейшина

Цитата:
У неділю, 30 червня, знову було “гаряче” у Луці-Мелешківській під Вінницею: навколо місцевого храму не припиняються конфлікти. Швидка забрала настоятеля храму ПЦУ Віктора Чверкуна, а загалом поліція повідомила про трьох постраждалих.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на сайт На Парижі.

Отець Віктор Чверкун каже, що спочатку сам хотів зайти до церкви, яка, за його словами, зараз захоплена прибічниками Московського Патріархату.

“У нас є всі документи на цей храм, він належить нашій громаді. Тому я хотів зайти, приложитися до ікон, але там уже стояли “тітушки”, які захопили церкву, підкріплені “гастролерами”. Почалася штовханина. Мене почали тягати за руки, порвали сухожилля, потім мене забрала швидка”, – розповідає отець Віктор.

Відомо священику про ще одну постраждалу жінку: вона, каже, трималася рукою за хвіртку, по якій хтось із “канонічних тітушок” вдарив ногою – жінці перебили пальці.

“Я сам написав заяву до поліції, що я постраждав. Але порвані сухожилля – то дрібниці порівно з тим, що терплять наші хлопці на Сході. До церкви ми постійно будемо намагатися зайти, бо це храм нашої громади і наразі він захоплений”, – наголошує Віктор Чверкун.

Крім того, священик розповів, що у приміщенні недільної школи, де також “осіли” прихильники Московського Патріархату, поки під храмом тривала штовханина, знайшли 5-літрову “баклажку” самогонки. Її винесли на вулицю, щоб показати, чим “підтримують тонус” “охоронці” церкви та привселюдно вилили…

У Вінницькій єпархії РПЦвУ (УПЦ МП) про самогонку наразі мовчать, але в повідомленні на сайті єпархії продовжують стверджувати, що нібито на їхніх вірян напали провокатори… А спробу вірян та священника ПЦУ увійти до свого ж храму єпархія МП називає “атакою”.

“Чоловіків спочатку валили на землю, а потім били ногами. Деяким захисникам храму були нанесені серйозні тілесні ушкодження, про що складено відповідні заяви до правоохоронних органів. Для допомоги постраждалим до місця конфлікту довелось викликати швидку допомогу. Масового побиття вірян вдалось уникнути завдяки діям поліції, а також врівноваженості вірних УПЦ МП, які прийшли у храм на молитву, а не на бійку”, – повідомляє Вінницька єпархія РПЦвУ.

Хоча, судячи з розповідей мешканців Луки-Мелешківської, в тому числі постраждалих від рук прибічників МП, все так і було, але – з точністю до навпаки: якраз їх і били кремезні хлопці, серед яких впізнавали заїжджих вінничан, які час від часу курсують “проблемними” парафіями і чинять провокації.

http://religionpravda.com.ua/2019/07/01 ... uU_NV6VNPY

Та они всегда не виноваты. То Крым, случайно аннексировали, то Донбасс, случайно оккупировали. Ну очень "честные" люди.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02/07/2019 06:45 
Старейшина

Svetlana написав:
Цитата:
У неділю, 30 червня, знову було “гаряче” у Луці-Мелешківській під Вінницею: навколо місцевого храму не припиняються конфлікти. Швидка забрала настоятеля храму ПЦУ Віктора Чверкуна, а загалом поліція повідомила про трьох постраждалих.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на сайт На Парижі.

Отець Віктор Чверкун каже, що спочатку сам хотів зайти до церкви, яка, за його словами, зараз захоплена прибічниками Московського Патріархату.

“У нас є всі документи на цей храм, він належить нашій громаді. Тому я хотів зайти, приложитися до ікон, але там уже стояли “тітушки”, які захопили церкву, підкріплені “гастролерами”. Почалася штовханина. Мене почали тягати за руки, порвали сухожилля, потім мене забрала швидка”, – розповідає отець Віктор.

Відомо священику про ще одну постраждалу жінку: вона, каже, трималася рукою за хвіртку, по якій хтось із “канонічних тітушок” вдарив ногою – жінці перебили пальці.

“Я сам написав заяву до поліції, що я постраждав. Але порвані сухожилля – то дрібниці порівно з тим, що терплять наші хлопці на Сході. До церкви ми постійно будемо намагатися зайти, бо це храм нашої громади і наразі він захоплений”, – наголошує Віктор Чверкун.

Крім того, священик розповів, що у приміщенні недільної школи, де також “осіли” прихильники Московського Патріархату, поки під храмом тривала штовханина, знайшли 5-літрову “баклажку” самогонки. Її винесли на вулицю, щоб показати, чим “підтримують тонус” “охоронці” церкви та привселюдно вилили…

У Вінницькій єпархії РПЦвУ (УПЦ МП) про самогонку наразі мовчать, але в повідомленні на сайті єпархії продовжують стверджувати, що нібито на їхніх вірян напали провокатори… А спробу вірян та священника ПЦУ увійти до свого ж храму єпархія МП називає “атакою”.

“Чоловіків спочатку валили на землю, а потім били ногами. Деяким захисникам храму були нанесені серйозні тілесні ушкодження, про що складено відповідні заяви до правоохоронних органів. Для допомоги постраждалим до місця конфлікту довелось викликати швидку допомогу. Масового побиття вірян вдалось уникнути завдяки діям поліції, а також врівноваженості вірних УПЦ МП, які прийшли у храм на молитву, а не на бійку”, – повідомляє Вінницька єпархія РПЦвУ.

Хоча, судячи з розповідей мешканців Луки-Мелешківської, в тому числі постраждалих від рук прибічників МП, все так і було, але – з точністю до навпаки: якраз їх і били кремезні хлопці, серед яких впізнавали заїжджих вінничан, які час від часу курсують “проблемними” парафіями і чинять провокації.

http://religionpravda.com.ua/2019/07/01 ... uU_NV6VNPY

Та они всегда не виноваты. То Крым, случайно аннексировали, то Донбасс, случайно оккупировали. Ну очень "честные" люди.

Мордобои в храмах -это конечно не есть хорошо...Но всякое действие рождает противодействие...Третий закон Ньютона знаете ?
Лиха беда начало https://censor.net.ua/news/3133756/filaret_prosit_avakova_zaschitit_upts_kp_ot_reyiderskih_deyistviyi_ptsu_dokument
И немного из "классики"..."Но Иисус, зная помышления их, сказал им: всякое царство, разделившееся само в себе, опустеет; и всякий город или дом, разделившийся сам в себе, не устоит."
Евангелие от Матфея 12:25

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02/07/2019 07:46 
Старейшина

Тихоня написав:
Мордобои в храмах -это конечно не есть хорошо...Но всякое действие рождает противодействие...Третий закон Ньютона знаете ?

Удобная позиция. Когда украинскую церковь самодержавие под себя подминало, того вы не помните, ибо не выгодно. А когда ПЦУ домой вернулась, так у вас ай-яй-яй какой шкандаль.

Цитата:

:-D Ага, враг врага моего, друг мне. Совсем недавно, вы на чем свет Филарета ругали, а теперь цитируете.
Дедуля из ума выжил, а еще ж властолюбец... и вы тут такой, защитник КП и Филарета. :-D

Цитата:
И немного из "классики"..."Но Иисус, зная помышления их, сказал им: всякое царство, разделившееся само в себе, опустеет; и всякий город или дом, разделившийся сам в себе, не устоит."
Евангелие от Матфея 12:25

Да вы шо... =-O Может Гундяю процитируете? :-[

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02/07/2019 18:40 
Старейшина

Цитата:
Удобная позиция. Когда украинскую церковь самодержавие под себя подминало, того вы не помните, ибо не выгодно. А когда ПЦУ домой вернулась, так у вас ай-яй-яй какой шкандаль.

Это шо ж за церковь такая..?
Цитата:
:-D Ага, враг врага моего, друг мне. Совсем недавно, вы на чем свет Филарета ругали, а теперь цитируете.
Дедуля из ума выжил, а еще ж властолюбец... и вы тут такой, защитник КП и Филарета. :-D
...Да шо ж вы брешете то без тормозов...Ну не стыда ни совести...Когда это я симпатизировал Мишаньке...
Цитата:
Да вы шо... =-O Может Гундяю процитируете?
...Та то ж разве "классика" ? :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02/07/2019 21:06 
Старейшина

Тихоня написав:
Цитата:
...Да шо ж вы брешете то без тормозов...Ну не стыда ни совести...Когда это я симпатизировал Мишаньке.../quote]

Не я лгу, а вы лукавите. Ссылку на Филарета, кто оставил? Вы? Не ее ли я комментировала?

Тихоня написав:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02/07/2019 21:09 
Старейшина

Svetlana написав:
Тихоня написав:
Цитата:
...Да шо ж вы брешете то без тормозов...Ну не стыда ни совести...Когда это я симпатизировал Мишаньке.../quote]

Не я лгу, а вы лукавите. Ссылку на Филарета, кто оставил? Вы? Не ее ли я комментировала?

Тихоня написав:

А при чем тут симпатия ?
Внимательно вчитайтесь в цитату из Матфея....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2402 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Тихоня

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: