«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 24/03/2019 08:34

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 14:45 
Старейшина

Тихоня написав:
Svetlana написав:
Олесь Вахній написав:
Я не себе хвалив. Я відповідав на Ваш безглуздий і беззмістовний закид.
Я не савєцький. І мені дуже боляче дивитись на цю істерію з створенням ПЦУ. Нічим вона не різниться від прокремлівського МП. І я не хочу щоб в Україні, нікчемні недоклирики, якими є Філарет і його послідовник Єпіфаній, репетували від імені українського народу. Принципово не хочу. Тому і не мовчу

А чому ви вирішили, что що саме ви маєте право, буди голосом українського народу? І чим ви відрізняєтесь, від того ж, Тіхоні?

А чому Вы, шановна , привласнили це право собi ?

І коли саме привласнила? І саме в чому? Чи то як завжди, ваша уява и є правдою?

На відміну від вас, с Олесем, я не дорікаю ні тім хто переходить до ПЦУ, ні тім хто залишаються у МП.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 15:09 
Старейшина

Svetlana написав:

На відміну від вас, с Олесем, я не дорікаю ні тім хто переходить до ПЦУ, ні тім хто залишаються у МП.
Світланко!
Мені здавалось, що Ваша українська дещо краща... :-[

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 15:16 
Старейшина

Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Олесь Вахній написав:
Я не савєцький. І мені дуже боляче дивитись на цю істерію з створенням ПЦУ. Нічим вона не різниться від прокремлівського МП. І я не хочу щоб в Україні, нікчемні недоклирики, якими є Філарет і його послідовник Єпіфаній, репетували від імені українського народу. Принципово не хочу. Тому і не мовчу

А чому ви вирішили, что що саме ви маєте право, буди голосом українського народу? І чим ви відрізняєтесь, від того ж, Тіхоні?

А чому Вы, шановна , привласнили це право собi ?

Як би я бiгав с прапорцями або гаслами,ламав дверi ,чи пiдпалював храми ПЦУ,чи залякував би людей ,чи подiбно до Вас i подiбних до Вас "активiстiв" схвалював би такi факти,аби подбно до Гайдамаки тягав би гiвно на форум Ви мали би право щось менi закидати...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 15:49 
Старейшина

Тихоня написав:
Svetlana написав:

Як би я бiгав с прапорцями або гаслами,ламав дверi ,чи пiдпалював храми ПЦУ,чи залякував би людей ,чи подiбно до Вас i подiбних до Вас "активiстiв" схвалював би такi факти,аби подбно до Гайдамаки тягав би гiвно на форум Ви мали би право щось менi закидати...

Та да, ви ж лише героїчно дорікали то Філарету, то ще кому, що все не так и не по вашому. Так само як це робить, Олесь. Саме ж про це мова їшла, чи не так. Але визнати ви це не можете, тому розширили тему до "не бігав, не ламав".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 16:07 
Наблюдатель

Svetlana написав:
Олесь Вахній написав:

А чому ви вирішили, что що саме ви маєте право, буди голосом українського народу? Ш чим ви відрізняєтесь, від того ж, Тіхоні?

До чого тут Тихоня? І слова про нього не згадав. Де Ви бачили що я претендую на "голос народу"? Я маю позицію. І прожиті роки, хоч я й не пенсіонер, вже дарували і певний досвід. З цієї причини, передбачаю, що новопостала ПЦУ не виконуватиме функцій Христової Церкви. І мені це не байдуже.
P.S. Україна дійсно, не канонічна територія РПЦ

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 16:13 
Старейшина

Олесь Вахній написав:
Svetlana написав:
Олесь Вахній написав:

А чому ви вирішили, что що саме ви маєте право, буди голосом українського народу? Ш чим ви відрізняєтесь, від того ж, Тіхоні?

До чого тут Тихоня? І слова про нього не згадав. Де Ви бачили що я претендую на "голос народу"? Я маю позицію. І прожиті роки, хоч я й не пенсіонер, вже дарували і певний досвід. З цієї причини, передбачаю, що новопостала ПЦУ не виконуватиме функцій Христової Церкви. І мені це не байдуже.
P.S. Україна дійсно, не канонічна територія РПЦ

То вже краще - предбачаю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 16:21 
Наблюдатель

Досвід свідчить, що передбачення базуються на досвіді. Так ось, факт побудови підконтрольної світській владі церкви не є першим в справі з ПЦУ. І чим це закінчувалось, ми також знаємо

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 17:12 
Старейшина

Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:

Та да, ви ж лише героїчно дорікали то Філарету, то ще кому, що все не так и не по вашому. Так само як це робить, Олесь. Саме ж про це мова їшла, чи не так. Але визнати ви це не можете, тому розширили тему до "не бігав, не ламав".

Я говорил и продолжаю говорить что все сделано не так как должно...Могу ошибаться ? Вполне....А насчет того что Мишанька-паразит ошибок быть не может....Но Вам этого понять не дано ибо в методичках не прописано....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 17:23 
Старейшина

Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Олесь Вахній написав:
Я не савєцький. І мені дуже боляче дивитись на цю істерію з створенням ПЦУ.
Нічим вона не різниться від прокремлівського МП.
І я не хочу щоб в Україні, нікчемні недоклирики, якими є Філарет і його послідовник Єпіфаній, репетували від імені українського народу.
Принципово не хочу. Тому і не мовчу

Цитата:
Досвід свідчить, що передбачення базуються на досвіді.

Досвідчений добродій, - Вахній, окрім дурниці з витертими галстуком черевиків в дитинстві ще щось, можливо корисне, зробили за житття ?
І приведіть будь ласка приклад #гівна# що я притягнув на форум.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 17:37 
Старейшина

Тихоня написав:
Тихоня написав:
Я говорил и продолжаю говорить что все сделано не так как должно...Могу ошибаться ? Вполне....А насчет того что Мишанька-паразит ошибок быть не может....
Но Вам этого понять не дано ибо в методичках не прописано....
Я говорил и продолжаю говорить что все сделано не так как должно...

Тихоня, просто интересуюсь: а #как должно#..., что такое #всё# и где можно прочитать: шо #написано в методичках# ???

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 17:50 
Старейшина

Povstanetz написав:
Тихоня написав:
Тихоня написав:
Я говорил и продолжаю говорить что все сделано не так как должно...Могу ошибаться ? Вполне....А насчет того что Мишанька-паразит ошибок быть не может....
Но Вам этого понять не дано ибо в методичках не прописано....
Я говорил и продолжаю говорить что все сделано не так как должно...

Тихоня, просто интересуюсь: а #как должно#..., что такое #всё# и где можно прочитать: шо #написано в методичках# ???

Читайте чужие посты,дружище...А насчет методичек к Светлане....Она их может даже Вам подогнать...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 19:57 
Наблюдатель

Povstanetz написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Тихоня написав:
Svetlana написав:
Олесь Вахній написав:
Я не савєцький. І мені дуже боляче дивитись на цю істерію з створенням ПЦУ.
Нічим вона не різниться від прокремлівського МП.
І я не хочу щоб в Україні, нікчемні недоклирики, якими є Філарет і його послідовник Єпіфаній, репетували від імені українського народу.
Принципово не хочу. Тому і не мовчу

Цитата:
Досвід свідчить, що передбачення базуються на досвіді.

Досвідчений добродій, - Вахній, окрім дурниці з витертими галстуком черевиків в дитинстві ще щось, можливо корисне, зробили за житття ?
І приведіть будь ласка приклад #гівна# що я притягнув на форум.

Не вважаю акт зневаги до савєцького режиму дурницею. Все решта - Google Вам у допомогу

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 19:58 
Старейшина

Тихоня написав:
Povstanetz написав:
Тихоня написав:
Читайте чужие посты,дружище...А насчет методичек к Светлане....Она их может даже Вам подогнать...

Я стараюсь читать все - кроме Т44
Коллега, вы так часто на них ссылаетесь(Светлану и методички) что я подумал возможно вы их автор или распространитель.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 20:02 
Наблюдатель

В такому разі для чого запитувати? Мені є чим прозвітувати. Христос вчив не сипати перли перед тваринами, м`ясний продукт з яких став національною стравою для українців. Не ображайтесь будь-ласка

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17/02/2019 20:05 
Старейшина

Ви це кому і де та коли вас цьому вчив Христос?
Мене батьки вчили працювати, а що написано в Біблії я читав сам - до речі там і про *WRITE* фарисеїв написано, НЕ ображайтесь *BYE*
ЗІ.
Цитата:
Мені є чим прозвітувати
Ну, ну... судити нас будуть по справх наших. АМІНЬ !

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: