«Главред»

Главредный форум
Сьогодні: 03/06/2020 16:25

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 5104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Власть - народу!
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 21:44 
Старейшина

Цитата:
....Нужно для начала просто заставить обормотов трудится.......Тогда у них не будет времени на гидность.

*THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP*

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 21:45 
Старейшина

Свистят слишком много о том, как они изработались, как они изруководились, какое у них замечательное образование и так далее. А хялявное бабло позволяет утвердиться в этом самомнении. :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 21:46 
Старейшина

YAMA написав:
Некое решение оной проблемы обозначил еще Кот Василий
Какой проблемы?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 21:47 
Старейшина

Народовластия.... :-D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 21:48 
Старейшина

YAMA написав:
Народовластия.... :-D
Нет такой проблемы, есть растянутый во времени процесс.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 21:49 
Старейшина

Бабло всегда побеждает зло...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 21:56 
Старейшина

У нас как бы массово присутствуют только тупой кустарный труд, необременительный натуральный обмен, скажем так "заимствование" чужих наработок и зубрежка разных языков. Национального, чтобы прокатиться на собственной нации, а иностранного - чтобы прокатиться на чужой нации. Редкие случаи еще кое-где сохранившихся производств мы оставим в сторонке... они ничего по-крупному не решают. И еще мозгоклюйство распростарнилось. :-D

Востаннє редагувалось YAMA в 07/04/2020 21:59, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 21:58 
Старейшина

YAMA написав:
У нас как бы массово присутствуют только тупой кустарный труд, необременительный натуральный обмен, скажем так "заимствование" чужих наработок и зубрежка разных языков. Национального чтобы прокатиться на нации, а иностранного - чтобы прокатиться на чужой нации. Редкие случаи еще кое-где сохранившихся производств мы оставим в сторонке... они ничего по-крупному не решают. :-D

Тогда нужно определиться с понятиями....Ведь подобное существовало всегда.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 22:02 
Старейшина

Ну все таки работа за станком или на комбайне, или по ремонту комбайна - это все-таки не вкручивание пластиковых пакетов или ремонт унитазов. Кроме того были бесчисленные НИИ, КБ, заводы, фабрики, учреждения, союзы, профсоюзы и прочее...А если взять япошек или китаез, то они там вкалывают будьте-нате. Я не имею в виду только физический труд...у них как раз доля наукоемкости и технического оснащения очень высокая. Плюс бесконечная борьба за качество до умопомрачения.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07/04/2020 22:11 
Старейшина

YAMA написав:
Ну все таки работа за станком или на комбайне, или по ремонту комбайна - это все-таки не вкручивание пластиковых пакетов или ремонт унитазов. Кроме того были бесчисленные НИИ, КБ, заводы, фабрики, учреждения, союзы, профсоюзы и прочее...А если взять япошек или китаез, то они там вкалывают будьте-нате. Я не имею в виду только физический труд...у них как раз доля наукоемкости и технического оснащения очень высокая. Плюс бесконечная борьба за качество до умопомрачения.

Понял....Но не стоит возводить это в ранг "национального"...Ибо не рагулями едиными ....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09/04/2020 00:06 
Старейшина

ЗЕМЛЯ: ФСЬО ПРОПАЛО?

Удивительно, но, когда-таки наконец произошло голосование по земельному законопроекту, и я ознакомился с его результатами, у меня совсем неожиданно поднялось настроение. Разобравшись с самим собой с пристрастием, выяснил причины такой реакции.

Во-первых, завершился наконец этот долгий изнуряющий психику процесс с вполне предсказуемым результатом. У В. Зеленского не было иного выхода, и он честно, открыто, публично об этом заявил. Украина задолго до его президентства оказалась в долларовой зависимости от МВФ, и ради очередной дозы для страны он, при всей его амбициозности, вынужден был даже принять столь унизительную для него поддержку от П. Порошенко.

Во-вторых, вследствие борьбы вокруг законопроекта В. Зеленский утратил контроль над фракцией СН (из оставшихся 248 депутатов фракции СН проголосовало ЗА только 206, и это при том, что В. Зеленский самолично находился в сессионном зале!). А это значит, что дурацкий турборежим пропихивания всяких левых законов может уйти теперь в былое и вполне возможно, что начнется нормальный законотворческий процесс.

Приятным бонусом для меня оказалось «відсутня» моего депутата М. Мезенцевой. На мой оперативный ночной фб вопрос типа «Где так поздно?» :-) получил в этот же день ответ: «Через хворобу не могла бути присутня». Таких захворавших во фракции СН оказалось 35 депутатов. А я предупреждал Марию, что моя политическая любовь к ней закончится сразу после нажатия ею кнопки ЗА по закону о земле. Полагаю, что аналогичное ей говорил не только я. Так что любовь сохранена, и это меня радует :-).

В-третьих, шедшая все эти месяцы напряженнейшая дискуссия по земле вынесла наконец на самый высокий уровень вопрос – а кто в доме хозяин? И особо больно зазвучала горькая для украинцев правда – хозяйничают в Украине отнюдь не они, а мировая закулиса через своих публичных агентов типа МВФ и местных запроданцев. Вот кто с помощью доллара оккупировал большую часть некогда единой Украины!

Прозрение, сбрасывание лапши и розовых очков, осознание гражданами Украины категорической необходимости взятия власти в стране в свои коллективные (народные) руки – вот это и есть, как по мне, самый главный позитивный результат прошедших событий. И он меня вдохновляет. :-)

И что же теперь делать в этих новых условиях?

Самое первое, что оперативно появилось в интернете на эту тему, это прикол о том, как лихо мы надурили МВФ. Что как только они дадут нам деньги, тут же наш праведный Конституционный Суд возьмет и отменит этот закон, который должен вступить в действие только с 1 июля 2021 года :-). В каждой шутке есть доля шутки :-). О том, что будут оспаривать конституционность самого закона и нарушения процедуры его принятия, заявили уже Ю. Тимошенко и ОПЗЖ. Будем посмотреть, что из этого выйдет.

Вторая предлагаемая активистами линия борьбы – отстранение от власти Президента Украины и народных депутатов Украины, как не оправдавших народное доверие. Путем национально-освободительной революции, импичмента, досрочных выборов и т.д. Это тоже, конечно, вариант. Но неужели инициаторы столь наивны, что предполагают получить в итоге взамен нечто лучшее, пронародное в условиях оккупации? Майдан ничему не научил?

То, что нам позволили в прошлом году избрать В. Зеленского и его команду, это же уникальное чудо из чудес! Такое больше не повторится. Никогда! Кое-кто нарек даже произошедшее бархатной революцией. И этот чудесный шанс мы можем теперь запросто профукать, не сумев объединиться после выборов во всеукраинскую громаду поддержки курса реформ в направлении народовластия, и отдав, по сути своей, наших избранников в руки мировых шулеров. И это наша, граждан Украины, общая вина, что мы оказались слабее, неорганизованнее тех, кто смог продавить нужный им закон. (Я по жизни всегда ищу в себе самом причины своих бед :-))

А потому предлагаем в Зверненні https://politiko.ua/blogpost154873 третий вариант – объединиться инициативным образом во Всеукраинский рух сторонников народовластия и избрать соответствующий Всеукраинский координационный совет (ВКР) с целью обеспечения действенной общественной поддержки (лоббирования) законодательных инициатив, направленных на становление в Украине народовластия. Первоочередная задача ВКР - стать общественным центром формирования технических заданий на подготовку законопроектов ВРУ по вопросам народовластия, оттеснив от законотворческого процесса всевозможные так называемые офисы реформ, управляемые извне в интересах внешних сил. Задачи нашим законодателям должен ставить народ Украины, а не кто-либо еще.

Этот же Рух с неизбежностью приступит и к наведению порядка в отношениях собственности, в первую очередь в земельной сфере. Да, это все будет не очень быстро, но не следует из-за этого расстраиваться. Во-первых, не будем сбрасывать со счетов вышеупомянутые действия политиков в направлении Конституционного Суда, который будет внимательно присматриваться к тому, на кого ориентироваться при принятии своих решений, и тут, опять же, очень многое будет зависеть от нашей активности и организованности. Следует также отметить, что в силу мощного сопротивления украинского гражданского общества закон о земле был принят в таком виде, что открывает всего лишь минимальные возможности для начала шевеления на рынке права собственности на землю, да и то только через год. И этот закон, и не только его, а и Конституцию Украины, и Земельный кодекс Украины начнем всенародно дорабатывать и приводить в соответствие положениям Декларации о государственном суверенитете Украины - правового фундамента украинской государственности https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/55-12:

«Народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України.

Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян.»

При этом мы сможем сформировать наконец-таки свое украинское суверенное право собственности, как систему законодательных норм, которая обеспечит максимально эффективное использование потенциала Украины на благо украинского народа.

И кстати, из моего общения с М. Мезенцевой я понял, что они там уже обсуждали вопросы эффективного государственного регулирования и контроля за частными земельными собственниками, чтобы они вели себя прилично. Мне в связи с этим вспомнился яркий пример из статьи «Собственность. Законы собственности и законы присвоения» http://www.be5.biz/ekonomika/e015/03.htm:

«Частная собственность сама по себе никогда не делала человека хозяином, если произведенный продукт изымался у него сверх меры. Так, в эпоху упадка Римской империи провинциальные декурионы (землевладельцы – члены городских советов) пожизненно наделялись землями, занимались распределением и сбором податей, сдачей в аренду земельных участков. В IV в. в связи с усилением налогового бремени и натуральных повинностей положение декурионов ухудшилось настолько, что большинство из них стремились порвать со своим сословием и освободиться от обременительных обязанностей, покидали дома, бросали свои земли и даже продавали себя в рабство. Только бы избавиться от земли, которая стала предлогом для беспощадного вымогательства со стороны государства».

Так что, ничего еще не пропало, это только начало борьбы, и я не вижу оснований для паники и революций. Надо просто, не откладывая на завтра, начать утверждать народовластие, в том числе по предложенной в Зверненні схеме, и отрегулировать законами отношения по земле так, чтобы с нее сбежали всевозможные паразиты, а остались только настоящие пахари-труженики, кто любит на зорьке покормить животинушку да выйти потрудиться в поле, ждущее его мозолистых заботливых рук, всем сердцем обнимая родные края!

Єднаймося! :-)

Марк Зобов,
Председатель Ассоциации «Духовно-интеллектуальный выбор»

+38 095-886-73-53, mark.zobov@gmail.com,

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15/04/2020 01:47 
Старейшина

Громадська спілка «Платформа Громадянської Солідарності – Мир та Народовладдя»
Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України
Асоціація «Духовно-інтелектуальний вибір»

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ
Всеукраїнський громадсько-політично-науковий
ФОРУМ НАРОДОВЛАДДЯ
червень-липень 2020 р.

Ініціативна група громадянського суспільства України виступає з ініціативою проведення в червні-липні 2020 року Всеукраїнського громадсько-політично-наукового форуму на тему НАРОДОВЛАДДЯ.

Мета Форуму – створення громадянського руху на підтримку виконання Президентом України та владними політичними партіями положень їх передвиборчих програм щодо НАРОДОВЛАДДЯ.

Необхідність започаткування такого Руху виникає з того, що в післявиборчий період розпочався зухвалий процес розпродажу народних багатств України, особливо української землі сільськогосподарського призначення, але не прийнято жодного закону, який би просував українське суспільство в напрямку справжнього НАРОДОВЛАДДЯ - суспільного самоврядування, при якому саме народ України і його територіальні громади стануть справжніми господарями України і розпочнуть реалізувати своє виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України, безпосередньо через референдуми та інші форми прямої демократії визначати правила спільного життя, ставити завдання самим собі і органам управління, контролювати їх виконання.

НАРОДОВЛАДДЯ – доленосне питання для України, бо за сучасних глобалізаційних умов тільки народ України, що має владу, зможе захистити суверенітет та територіальну цілісність України, забезпечити своє процвітання і назавжди закрити питання - бути чи не бути Україні. НАРОДОВЛАДДЯ – єдиний спосіб порятунку України від загрози диктатури, збереження різнобарв'я політичних позицій і плюралізму думок як базових передумов для гармонійного і стабільного розвитку суспільства. НАРОДОВЛАДДЯ – єдина можливість створення справедливого суспільства, в якому всім громадянам будуть надані рівні можливості для щасливого життя − самореалізації задля свого й загального добробуту.

Завдання Форуму:
• Первинний огляд-презентація авторських концептуальних напрацювань щодо майбутнього українського НАРОДОВЛАДДЯ;
• Створення Всеукраїнської координаційної ради (ВКР) прихильників НАРОДОВЛАДДЯ з метою забезпечення дієвої громадської підтримки законодавчих ініціатив, спрямованих на становлення в Україні НАРОДОВЛАДДЯ.
• Затвердження перспективного плану дій Руху і ВКР.

На Форум запрошуємо авторів концепцій НАРОДОВЛАДДЯ, вчених та фахівців в галузі державного управління, менеджменту, економіки, політології, філософії, соціальної психології, права, а також підприємців, представників громадських організацій, інших об’єднань громадян – всіх, кому не байдужа доля України і хто розуміє, що тільки реальне НАРОДОВЛАДДЯ може забезпечити народу України процвітання. Офіційно буде запрошено представників органів державної влади і місцевого самоврядування та народних депутатів України, в виборчих програмах яких є положення про НАРОДОВЛАДДЯ.

На етапі ініціювання Форуму створюється Оргкомітет. Звертаємося до всіх громадян України з проханням делегувати до складу Оргкомітету своїх найактивніших, авторитетних представників громадськості, здатних підтримати своїм потенціалом проведення Форуму на належному державному рівні.

Заявки на участь в роботі Оргкомітету та проекти концепцій НАРОДОВЛАДДЯ прохання надсилати до 15 травня електронною поштою одночасно на адреси: palivnik@ukr.net, anatolii.kovalov@asambleya.org, mark.zobov@gmail.com. Загальний обсяг матеріалів проекту повинен не перевищувати 5-х сторінок шрифтом 14пт, обсяг допоміжних матеріалів не обмежується. Матеріали будуть розміщені на інтернет-ресурсі для відкритого обговорення всіма громадянами України.

З питаннями щодо організації проведення Форуму можна звертатися до членів ініціативної групи:

ПАЛІЙ
Віктор Миколайович

096-322-84-88, palivnik@ukr.net

КОВАЛЬОВ
Анатолій Костянтинович

096-389-19-37, anatolii.kovalov@asambleya.org

ЗОБОВ
Марк Іванович

Асоціація «Духовно-інтелектуальний вибір»,
095-886-73-53, mark.zobov@gmail.com

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/04/2020 22:12 
Старейшина

ВОДА КАМЕНЬ ТОЧИТ

Пришли отклики на «ЗВЕРНЕННЯ з питання законотворчості щодо народовладдя» еще от двух народных депутатов Украины, на этот раз от Слуг Народа (прилагаю).
В своем письме к депутатам, рассылаемом пакетами без указания конкретного адресата, я не прошу их мне отвечать. Зачем они отвечают, мне неведомо. Но я им благодарен, поскольку благодаря этому знаю, что почта-таки до них доходит. Будет ли какой-либо результат от моих посланий – время покажет. А так у меня совесть чиста – я сделал все, что мог :-) .

Зображення

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20/04/2020 22:16 
Старейшина

Марк Зобов написав:
ВОДА КАМЕНЬ ТОЧИТ

Пришли отклики на «ЗВЕРНЕННЯ з питання законотворчості щодо народовладдя» еще от двух народных депутатов Украины, на этот раз от Слуг Народа (прилагаю).
В своем письме к депутатам, рассылаемом пакетами без указания конкретного адресата, я не прошу их мне отвечать. Зачем они отвечают, мне неведомо. Но я им благодарен, поскольку благодаря этому знаю, что почта-таки до них доходит. Будет ли какой-либо результат от моих посланий – время покажет. А так у меня совесть чиста – я сделал все, что мог :-) .

:-D

Главное, чтобы вы ответили за сделанное. :-)

А то как гадить, так все герои. А как ответить, так под диван прятаться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29/04/2020 16:55 
Старейшина

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ НАРОДОВЛАДДЯ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 1
від 29 квітня 2020 року

14 квітня Ініціативна група представників інститутів громадянського суспільства (ІГС) виступила з ініціативою проведення в червні-липні 2020 року Всеукраїнського громадсько-політично-наукового Форуму на тему НАРОДОВЛАДДЯ з метою підтримки громадського руху щодо виконання Президентом України та владними політичними партіями положень їх передвиборчих програм щодо НАРОДОВЛАДДЯ.

Необхідність ініціативи виникла з того, що в післявиборчий період розпочався зухвалий процес розпродажу народних багатств України, особливо української землі сільськогосподарського призначення, але не прийнято жодного закону, який би просував українське суспільство в напрямку справжнього НАРОДОВЛАДДЯ - суспільного самоврядування, при якому саме народ України і його територіальні громади стануть справжніми господарями України і розпочнуть реалізувати своє виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України, безпосередньо через референдуми та інші форми прямої демократії визначати правила спільного життя, ставити завдання самим собі і органам управління, контролювати їх виконання.

Ініціативна група вважає, що НАРОДОВЛАДДЯ – доленосне питання для України, бо за сучасних глобалізаційних умов тільки народ України, при умові, що він буде мати реальну владу, зможе захистити суверенітет та територіальну цілісність України, забезпечити своє процвітання і назавжди закрити питання - бути чи не бути Україні. НАРОДОВЛАДДЯ – єдиний спосіб порятунку України від загрози диктатури, збереження різнобарв'я політичних позицій і плюралізму думок як базових передумов для гармонійного і стабільного розвитку суспільства. НАРОДОВЛАДДЯ – єдина можливість створення справедливого суспільства, в якому всім громадянам будуть надані рівні можливості для щасливого життя − самореалізації задля свого й загального добробуту.

На Форум запрошуються автори концепцій НАРОДОВЛАДДЯ, вчені та фахівці в галузі державного управління, менеджменту, економіки, політології, філософії, соціальної психології, права, підприємці, представники інститутів громадянського суспільства, народні депутати України, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, в виборчих програмах яких є положення про НАРОДОВЛАДДЯ, всі, кому не байдужа доля України і хто розуміє, що тільки реальне НАРОДОВЛАДДЯ може забезпечити народу України процвітання.

На даному етапі йде створення складу Організаційного комітету Форуму з числа делегованих найактивніших, авторитетних представників громадськості, здатних підтримати своїм потенціалом проведення Форуму на належному державному рівні. Станом на 29.04.2020 року Ініціативна група отримала інформацію від 9-ти ІГС про готовність надати кандидатів до складу Організаційного комітету з питань підготовки та проведення всеукраїнського Форуму Народовладдя, а саме від:
1. Асоціації «Духовно-інтелектуальний вибір»;
2. Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України;
3. Громадської спілки «Платформа Громадянської Солідарності – Мир та Народовладдя»;
4. ВГО «Українська академія наук»;
5. ВГО «Рада екологічної безпеки України»;
6. ГО «Українська дія»;
7. Координаційної групи «ГОСПОДАР УКРАЇНИ - НАРОД»;
8. ГО «Шлях до самоврядування»;
9. ГС «Об’єднання народного контролю України».

Поступили перші концептуальні матеріали щодо НАРОДОВЛАДДЯ.

Заявки на участь в роботі Організаційного комітету та проекти концепцій НАРОДОВЛАДДЯ прохання надсилати до 15 травня електронною поштою одночасно на адреси: palivnik@ukr.net, anatolii.kovalov@asambleya.org, mark.zobov@gmail.com. Загальний обсяг матеріалів проекту концепції повинен не перевищувати 5-х сторінок шрифтом 14пт, обсяг допоміжних матеріалів не обмежується. Матеріали будуть розміщені на інтернет-ресурсах для відкритого обговорення всіма громадянами України, проекти концепцій будуть презентовані авторами на Форумі. Інформацію щодо кандидатів до складу Організаційного комітету та авторів концепцій НАРОДОВЛАДДЯ надавати за формою: П.І.Б., посада в ІГС, моб.тел., адреса електронної скриньки, назва сайту ІГС за наявності.

З питаннями щодо організації проведення Форуму можна звертатися до членів ініціативної групи:

ПАЛІЙ
Віктор Миколайович
096-322-84-88, palivnik@ukr.net

КОВАЛЬОВ
Анатолій Костянтинович
096-389-19-37, anatolii.kovalov@asambleya.org

ЗОБОВ
Марк Іванович
Асоціація «Духовно-інтелектуальний вибір»,
095-886-73-53, mark.zobov@gmail.com

Ініціативна група
29.04.2020 року

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: